ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

КОЙ ОЧАКВАТЕ ОТ ВЕЧНОТО ДЕРБИ?

-ЦСКА БИЯТ И НЯМА КОЙ ДА ГИ СПРЕ ЗА 32-ТА!
14
36%
-ОТНОВО ГОНЗО... И "ЛЕВСКИ" ТРЪГВА УВЕРЕНО КЪМ ТИТЛАТА!
18
46%
-ПОРЕДНИЯ СКУЧЕН ХИКС!
3
8%
-ПОРЕДНИЯ УГОВОРЕН МАЧ ИЗВАДЕН ОТ ТИРАЖИТЕ НА БУКМЕЙКЪРСКИТЕ КЪЩИ!
2
5%
-ДРЕМЕ МИ ЗА ТОЯ МАЧ! ВЕЧНОТО ДЕРБИ Е В ПЛОВДИВ!
2
5%
 
Общо гласове: 39

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот dgeorgiew » 11 май 2009, 13:42

Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2009, 13:44

Казуса написа:Интересна информация: на моя колежка гаджето било 20 години голям семеен приятел със Спас Джевизов. Събота сутринта Джевизов му казал, че мачът е уреден за 0:2.


знаех си Изображение
Информацията ти е 100% процента сигурна нали :qipay:
Мисля да звънна в К3 да има кажа "На колежката на един познат приятеля и и казал че Спас Джевизов му казал .........." Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2009, 13:46

svo написа:за кой рус момък искаш да ти кажа добри думи? Имай предвид, че не споделям твоите нощни фантазии [-X :qipag:


За момчето Изображение

Англия взема поредния „армеец“
12 януари 2008 03:17
Дарби К вади 1,5 млн. евро за Иван Иванов

Валентин Илиев не успя да заиграе на Острова, но шанса да го направи има друг „армеец“ - Иван Иванов. Дарби Каунти проявява интерес към младия защитник на ЦСКА.

„Овните“, които са се втурнали с рогата напред към Чемпиъншип, са склонни да похарчат 1,5 милиона евро за младежкия ни национал. Есента Иванов изигра като преотстъпен на пловдивския Локомотив и остави добри впечетления. Скаутите на Дарби, както и треньорът Пол Джуъл обаче много са харесали изявите му в мачовете за младежкия национален отбор срещу Англия и Ирландия.

Спънки по трансфера, както при Вальо Илиев, няма да има, защото отборът е от елита на Англия, а и Иванов има прословутите 75% участия в младежката ни формация.

В същото време стана ясно, че въпреки оставането на Вальо Илиев в ЦСКА, старши-треньорът на армейците Стойчо Младенов настоява за възможно най-бързото завръщане в Борисовата градина на преотстъпения в Локомотив Пд Иван Иванов.

От Борисовата градина ще опитат на следващия Арбитраж да разтрогнат договора между тях и Локомотив Пд за преотстъпването на младежкия национал


Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Al » 11 май 2009, 13:47

Казуса написа:Питах я. Ама казва, че не знае.
И задръж иронията за себе си :qipad: Аз не съм човек, който би си измислял конспирации. Съвсем коректно съм посочил източника си на информация.
П. п. Ама много се изнервихте левскарите, като се появи нещо, поставящо под съмнение най-големия ви евроуспех. Дали сектанизмът ви не доминира над чувството за обективност и справедливост, а? :roll:


Когато е необходима иронията ми, я раздавам с пълна сила. :qipbp:

И никой не твърди, че си измисляш конспирации. Просто звучи толкова безумно, че няма накъде.

:qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот svo » 11 май 2009, 13:49

много е простичко, бе - Иван (колкото и да не им се вярва на палячовци, като теб) е част от бъдещето на националния отбор. Казват го доста по-големи специалисти и разбирачи от мен (да не говорим за теб :qipad: ). :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Казуса » 11 май 2009, 13:50

Al написа:Когато е необходима иронията ми, я раздавам с пълна сила. :qipbp:

И никой не твърди, че си измисляш конспирации. Просто звучи толкова безумно, че няма накъде.

:qipaz:

Еми аз само давам информацията. Бих го направил и когато имам такава за уреден мач в полза на ЦСКА. А безумно звучащи неща, които са се оказвали истина, има много. Историята помни. Жалко само, че ние няма как да разберем, какво става в кухнята на футбола.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2009, 13:51

Това повече ми прилича на НАБЕЖДАВАНЕ,а не на гледане реално на ситуацията :idea:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот svo » 11 май 2009, 13:53

както искаш го наричай - ясно е, че кръгозорът ти достига до най-близката маса в заведението :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2009, 13:53

Казуса написа:
Al написа:Когато е необходима иронията ми, я раздавам с пълна сила. :qipbp:

И никой не твърди, че си измисляш конспирации. Просто звучи толкова безумно, че няма накъде.

:qipaz:

Еми аз само давам информацията. Бих го направил и когато имам такава за уреден мач в полза на ЦСКА. А безумно звучащи неща, които са се оказвали истина, има много. Историята помни. Жалко само, че ние няма как да разберем, какво става в кухнята на футбола.


Един приятел работи на нац. стадион чул да излизат от устатата на играч на ЦСКА следните слова.
"Уредихме 7 мача дотук, този не можахме и ето какво стана..................."
А сега си ти :arrow:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Stinkata » 11 май 2009, 13:53

Иван е част от бъдещето, но за да стане част от настоящето има доста да поработи. Аз го харесах в първия му мач за националния. После, обаче, ми се стори малко муден в ЦСКА. Не работи ли здраво, може да стане поредния Велизар...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Казуса » 11 май 2009, 13:53

BAt e venci написа:Това повече ми прилича на НАБЕЖДАВАНЕ,а не на гледане реално на ситуацията :idea:

Възможно е.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2009, 13:53

svo написа:както искаш го наричай - ясно е, че кръгозорът ти достига до най-близката маса в заведението :qipad:


не знаех.............

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот svo » 11 май 2009, 13:54

колко още неща не знаеш :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот Казуса » 11 май 2009, 14:00

BAt e venci написа:
Казуса написа:
Al написа:Когато е необходима иронията ми, я раздавам с пълна сила. :qipbp:

И никой не твърди, че си измисляш конспирации. Просто звучи толкова безумно, че няма накъде.

:qipaz:

Еми аз само давам информацията. Бих го направил и когато имам такава за уреден мач в полза на ЦСКА. А безумно звучащи неща, които са се оказвали истина, има много. Историята помни. Жалко само, че ние няма как да разберем, какво става в кухнята на футбола.


Един приятел работи на нац. стадион чул да излизат от устатата на играч на ЦСКА следните слова.
"Уредихме 7 мача дотук, този не можахме и ето какво стана..................."
А сега си ти :arrow:

Венци, стига простотии! Разбира се, че винаги можеш да правиш гьобелсова пропаганда с изрази от сорта на "аз чух, той ми каза". Обаче когато винаги отхвърляш всяка информация, тогава просто не можеш да бъдеш обективен. Ти ни разправяше тука, как не знам си кой гостуващ отбор не се напъвал на "Българска армия" и за теб това беше абсолютно доказателство за уреденост на мача. Да, ама бъркаш желаното с реалното. Ти предварително си предпоставяш тезата и напасваш фактите към нея. А който факт не пасва, или го интепретираш погрешно, или го игонорираш като неверен.
Аз ако взема сега да теоретизирам, че и при двата гола на "Левски" защитата на ЦСКА стоеше далеч от нападателите на "сините", и да започна да се кълна, че това е абсолютно доказателство за уредеността на мача, ще наруша всички принципи за търсене на обективната истина.
Така че, хайде моля, по-спокойни и смислени изказвания!
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ВЕЧНО ДЕРБИ 2009 - ДЕНЯТ НА ПОБЕДАТА

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2009, 14:04

Не мога да разбера как АБСОЛЮТНО винаги когато ви БИЕМ или направим РАВЕН с вас мачът е УРЕДЕН /според вас/:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта