Национален отбор - Част девета

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот marto » 28 мар 2009, 15:12

ROO8 написа:Кeжeтe някой свeстeн линк зa мaчa,моля! :qipaz:



http://www.atdhe.net/

Tука винаги са готини линковете,иска Медия Плеър и за предпочитане е да се използва ИЕ :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот ROO8 » 28 мар 2009, 15:32

Мepси,момчeтa!Нaдявaм сe дa имa с пpилично кaчeство и дa нe пaднeм!Бългapи-юнaци! :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Blue Religion » 28 мар 2009, 16:19

не искам да давам прогноза за довечера. иска ми се резултата да е добър и най-сетне България да успее някак да се добере поне до баражите,а защото не и до СП 2010...

не знам защо в медиите се натрапва мнението,че само победа ни върши работа... лично според мен и Х ни оставя в играта,стига да бием Ейре на реванша. не забравяйте,че те още не са играли с Италия и са с мач повече от нас...

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот L13 » 28 мар 2009, 16:54

По принцип не гледам български футбол ( включително и жалкото подобие на национален отбор в момента ), но след като видях вероятните два състава си мисля, че най-доброто, което днес може да се случи днес е минимална загуба 2:0.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
T.Kanev
Мнения: 606
Регистриран на: 04 ное 2007, 18:27

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот T.Kanev » 28 мар 2009, 18:13

Аз пък се надявам че ще направим някой X тази вечер,и нещо ми се вижда 1-1.Но за това Гошо Петков трябва да спасява много. :qipaz: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот L13 » 28 мар 2009, 18:19

И Дън с автогол :qipag:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот skorpinoks » 28 мар 2009, 18:28

T.Kanev написа:Аз пък се надявам че ще направим някой X тази вечер,и нещо ми се вижда 1-1.Но за това Гошо Петков трябва да спасява много. :qipaz: :qipaz:


е къде да спасява ,нали няма да играе ...? :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот rafaelis » 28 мар 2009, 19:18

Айде и от момичетата един линк за мача. :qipad:

http://rojadirecta.com/

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот G8 » 28 мар 2009, 19:33

С тоя състав по-малко от 2 гола разлика няма да отнесем. :qipbl:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот 8 » 28 мар 2009, 19:39

Казуса написа:
onzi написа:баси дискусията се е развила тука, баси нещото.

опонентите, можете ли да ме отговорите на един сравнително простичък въпрос: кога сте искрени - когато плюхте по мъри, който имаше ангажимент с националния за 2 мача и след това се върна в клуба си (как бил можел той да се откаже от тази чест, видиш ли, все едно иконата ицо не се изсули като пръдня из гащи от въпросния национален), или сега, когато мъри пак си изпълнява ангажимента към националния?

кога бре, мамини сладки? баси и храчкопроизводителите сте. като си тръгва мъри - храчим що си тръгвал. като дойде - що бил дошъл. смешници.

Аз не знам, какъв е отговорът на на сравнително простичкия ти въпрос, но знам, какво ще пише в "сините" народни митове и легенди":
"Преди много, много сезона на небосклона изгряла една истинска звезда; един истински голям треньор, който бил Най-великият треньор така, както Гунди бил Най-великият играч. Този най-велик треньор се казвал Мъри и с любов бил наричан от привържениците на красивата игра Бащата на правилния футбол.
Но когато Най-великият футболен ръководител (за който вече разказахме в легендата "Процъфтяването на българския футбол през Епохата на Батков и Св. Бащицата") избрал Мъри за треньор на националния отбор, гадните `чорбари надали такъв вой (че той бил едновременно и треньор на "Левски") (аплаузи), че той със сълзи на очи бил принуден да се откаже от поста селекционер на националния отбор.
Едва няколко години по-късно, когато Мъри станал треньор на ловешкия "Литекс" (8:0 за тези, които не помнят), гадните `чорбари се примирили с неизбежното и започнало признатото царуване на Мъри; започнало със знаменитото равенство в контрола като гост (!) на силните швейцарци - славно продължение на великите победи над гордите и жилава беларуси. Едно равенство в контроли сравнимо с Най-великото равенство срещу Англия с гол на Великия Гунди"

А що се отнася до мача: БЪЛ-ГА-РИ, Ю-НА-ЦИ! :qipbo: :qipbp: :qipaz:


=D> =D> =D>

Много ми харесва стила ти :qipay: , пиши повечко и за Наско :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот 8 » 28 мар 2009, 19:55

Петков явно има някакъв сериозен проблем щом след мача директно го пуска и няма да разчита на него за следващия мач с Кипър. Днес е с отбора вероятно по-скоро заради важността на срещата и ако се наложи да влезе ще е за малко (примерно контузия или червен картон на Иванков). От тази гледна точка Мъри не го обвинявам, въпреки че Иванков (и Живко) са ми най-лигавите и нескопосани футболисти. Мъри явно няма избор, ок, нещата са на пожар. Обаче защо по дяволите не беше повикан Камбуров? Нали ситуацията е аварийна? След като при този недоимък на футболисти не викаш най-добре играещия в момента не ни остава друго да си мислим освен, че става сума за мениджърски игри по познатата ос Лъчо-Наско-(с позволението на) Боби - Мъри (нали трябва и кукла на която да дърпаш конците).

Успех на нашите, но това не е нито моя треньор, нито моите играчи, стоя зад отбора заради държавата, която ще представят и заради нищо друго.

Някой (забравих кой) беше казал последните дни в защита на Мъри, че още не е допуснал загуба, а ние (червените) сме се нахвърлили върху него. По тая логика Пламен Марков си е тип-топ и трябваше да остане начело на отбора. Какви са тия панаири около представянето ни с него!? Та той не е допуснал също нито една загуба в квалификационната група.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот ludyakon » 28 мар 2009, 20:22

8 написа:Много ми харесва стила ти :qipay: , пиши повечко и за Наско :qipad:

Изображение Изображение Изображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот drvasko98 » 28 мар 2009, 20:28

Пожелавам успех на националите. Дано всичките неща, които се случиха да ги надъхат и поне да излязат на битка. Иначе е ясно, че никой от нас не очаква чудеса. Ще трябва невероятно количество късмет и най-накрая Иванков да направи един 100%-ов мач за националния. [-o<

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот itsoVIII » 28 мар 2009, 21:05

ROO8 попита къде може да гледа мача. Вече може и от http://www.sportal.bg - Може да гледа директно и безплатно К3 и БНТ1 : :qipbp: :qipbp: :qipbp:
http://www.sportal.bg/sportal_live_tv.php
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Казуса » 28 мар 2009, 21:08

http://www.novsport.com/news26391_1.html
И нима всичко това е в резултат на форумен писач, който имал информация от "приятел" на Петков? Сякаш първата работа на футболистите при всяка случка в професията им е да звъннат на приятел...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта