Национален отбор - Част девета

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Toru » 28 мар 2009, 12:36

itsoVIII написа:Колкото по-рано махнат това БФС и куклите им като Синоптика, толкова по-добре за футбола. Значи ще гледаме днес Левски, план 2006-а с/у Ирландия? :qipan: :qipan: :qipan: Баси националния отбор, баси чудото :qipbj: :qipbj: :qipbj: МИЧтата на Мичо, превърната в реалност. Сега остава и да видим докъде ще просъществува и какви ще са резултатите. :qipap:

:qipan: :qipan: :qipan: :qipan:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот otto » 28 мар 2009, 12:37

http://www.sport1.bg/sport1/node/131777 :qipap: КАК ДА ИМАТ САМОЧУВСТВИЕ,С ТОЛКОВА ЛЕВСКАРИ В ОТБОРА,ЗА КАПАК И ТРЕНЬОР МИЖЕТУРКА #-o
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот skorpinoks » 28 мар 2009, 12:40

ЦСКА

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот itsoVIII » 28 мар 2009, 12:46

-------------------- ИВАНКОВ ---------------------

--- МАНОЛЕВ --- СТОЯНОВ --- ТОМАШИЧ --- МИЛАНОВ ---

ТЕЛКИЙСКИ --- СТ. АНГЕЛОВ --- СТ. ПЕТРОВ --- БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ

------------------РАНГЕЛОВ ------ ИВ. ПОПОВ-----------------

КЪДЕ ВИЖДАТЕ ПРОМЯНА В СХЕМАТА ОТ ПЛАМЕН МАРКОВ???? 4-5-1, хич не го вярвам да играем 4-4-2. Телкийски - да търчи???? Благо - и той???? Глупости :qipan: :qipan: :qipan: Максималното, до което ще се докопаме, е равен. Другото е калитковска работа ако вкараме ранен случаен гол и бием с бетон. Ако можем да го направим.... :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Stinkata » 28 мар 2009, 12:50

А Живко защо го мъчи от ляво, не знам.... Да беше взел Минев или някой друг.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот athom » 28 мар 2009, 13:12

Щото е "Зетя" затва.

Гледам на предишните страници баси дискусията дали бил добър треньор Мъри...ми на ниво национални отбори не е.

Ще си повторя мнението, че за българското първенство и УЕФА до към 1/4 финали става, но на по-високо ниво просто няма опит/знания/отборен потенциал за да постига успехи.

Толкова ясно се видя в УЕФА и ШЛ, че се чудя как може хора които ужким се интересуват от футбол да не го видят, то е очевадно.


Мъри Стоилов хваща един отбор и им забранява да кюскат топката от вратаря към централния пилон...опа...нападател.
Учи централните защитници да си подават топката, да изнасят към някой напред без да бият безцелно. Отбора му владее топката повече и привидно има инициатива.
Което по българските футболни ширини вече си е успех.
В повечето случаи когато играе срещу отбор от неговата или по-ниска класа тази тактика сработва безотказно, защото тези отбори бранейки се допускат немалко грешки, които рано или късно биват оползотворявани от неговите футболисти.

Малко отбори въобще се опитват да я разбият, защото това означава да пресират по целия терен, а това дори за отбори от ранга на елиминации в ШЛ е трудно, отделно от факта че е безполезно. Макар че бих се радвал да видя един Ливърпул да хване Националния ни отбор и да му играе на преса...няма да има такъв смях, убеден съм в това.
Та...отборите от висока класа не пресират, щото имат да играят още 70-80 мача през сезона. Обаче не допускат грешки в защита. И там се почва едно мачкане на топката както само Йовов и Зетя го могат...бум в защитника->3метра назад->смЕх по трибуните.

Щото Мъри не знае как да научи човек да изскочи от втора линия. Мъри не знае как да покаже на човек да пусне пас в коридор.
А такива футболисти в България почти няма също така, което в случая го оневинява в някаква степен.



Това не го може нито един български треньор. И няма никакво значение дали треньора е от школа на Левски, ЦСКА, Долно Камарци или където и да било.
Един път избран там той става НАЦИОНАЛЕН треньор и да се разправяте откъде е дошъл е смешно и дребнаво.

Трябваше да е чужденец, надявах се ако изберат такъв той да намери правилните играчи, да им даде правилните указания и ако не бие, то поне отбора да играе нещо приличащо на футбол.
Са ше трябва всичките дружно да изтърпим пак да гледаме недоразуменията Благо, Зетя и прочие.

Щото Перуката си знае интереса, да го забрави света дано.


Лоши усещания имам за мача, ако излязат грешни ще се радвам, но не го вярвам.
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот itsoVIII » 28 мар 2009, 13:18

Аз затова още от вчера съм се вкиснал. Обаче на зомбираните как да им го обясниш? Тръгнеш да им го обясняваш - веднага следва репликата - ти си фес/кюрд/предател, не подкрепяш националният отбор..... Е как да подкрепяш нещо, с което не си съгласен??? Ще гледам мача със свито сърце... Мъри, та Мъри - те ви го Мъри. Нищо не е променил в схемата, как да бием????? Като гледам кои са нашите отляво - едно двойно подаване и Кийн е пред вратаря :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Stinkata » 28 мар 2009, 13:21

itsoVIII написа:Аз затова още от вчера съм се вкиснал. Обаче на зомбираните как да им го обясниш? Тръгнеш да им го обясняваш - веднага следва репликата - ти си фес/кюрд/предател, не подкрепяш националният отбор..... Е как да подкрепяш нещо, с което не си съгласен??? Ще гледам мача със свито сърце... Мъри, та Мъри - те ви го Мъри. Нищо не е променил в схемата, как да бием????? Като гледам кои са нашите отляво - едно двойно подаване и Кийн е пред вратаря :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот itsoVIII » 28 мар 2009, 13:23

Е няма ли оттам да дойде гола? Стинка - басче за Зетя? :lol: :lol: :lol: Имам обяд да избивам от тебе :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот athom » 28 мар 2009, 13:24

Е, не трябва да им се сърдиш. :)
Повечето фенове са такива, независимо дали са сини, червени, жълто-черни, пембени...за пример ще ти дам Бербатов - няма цскар който да признае, че той има и слаби страни от играта и понякога е ненужен за отбора си в даден мач. ;-)
Трудно е да признаеш собствените си слабости (в случая на отбора на който симпатизираш).


Но да отричам очевадни истини не ми е в природата и ако ще Зетя и Мъри да са ми братя пак няма да кажа че стават за националния отбор.
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Stinkata » 28 мар 2009, 13:25

itsoVIII написа:..... Е как да подкрепяш нещо, с което не си съгласен???
Много лесно - със сърце и душа.
Басчето прието(ако имаш предвид гол за Ейре) , ама ако пак аз спечеля, единия обяд ще го изядеш ти, че аз още съм на диета :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот itsoVIII » 28 мар 2009, 13:33

athom написа:Е, не трябва да им се сърдиш. :)
Повечето фенове са такива, независимо дали са сини, червени, жълто-черни, пембени...за пример ще ти дам Бербатов - няма цскар който да признае, че той има и слаби страни от играта и понякога е ненужен за отбора си в даден мач. ;-)
Трудно е да признаеш собствените си слабости (в случая на отбора на който симпатизираш).


Но да отричам очевадни истини не ми е в природата и ако ще Зетя и Мъри да са ми братя пак няма да кажа че стават за националния отбор.

Бербатов сме го разчоплили отвсякъде малко по-назад в темата за Ман Ю. Стигнали сме до консенсус и изводите са, че е отборен играч, безспорен нападател, но не е лидер.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот ROO8 » 28 мар 2009, 14:58

Кeжeтe някой свeстeн линк зa мaчa,моля! :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот itsoVIII » 28 мар 2009, 15:03

ами дано някой го препредава по justin.tv, иначе ще го дават по BNT 1 и SKY Sports 1. За БНТ през нет - нещо пари искат..... :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
SS Lazio
Мнения: 36
Регистриран на: 08 фев 2009, 22:51

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот SS Lazio » 28 мар 2009, 15:12

ROO8 написа:Кeжeтe някой свeстeн линк зa мaчa,моля! :qipaz:


http://atdhe.net/live-tv-5678.html

Заповядай!
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 122 госта