Национален отбор - Част девета

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Delija » 28 мар 2009, 00:08

otto написа: ТИ ВСЕ ТАКИВА ХАРЕСВАШ :qipag:


Не е вЕрно. :qipaq:

Доказатество - не харесвам Джерард. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Delija » 28 мар 2009, 00:12

BAt e venci написа:Само да попитам какъв футболист е Ванката :?:

Щото за мен грам не става за национал :!:


А кой става бе??! Топчо ли??! Или Мечо??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Или Кумчо Вълчо??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Mike Bibby » 28 мар 2009, 01:08

Иванков ще пази... хм... :qipbl:

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот paralesa » 28 мар 2009, 08:11

не хм,направо си е зле :(

Потребителски аватар
Plamen Etov
Мнения: 14
Регистриран на: 24 яну 2009, 12:53

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Plamen Etov » 28 мар 2009, 10:28

И на мене сърце се свива ,ама довечера мощно АЙДЕ НАЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :qipaz: :qipaz:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот skorpinoks » 28 мар 2009, 10:49

Mike Bibby написа:Иванков ще пази... хм... :qipbl:


ами............не е толкова зле поне според мен ,Иванков има не по - малък опит от Петков ,едно е да играеш срещу Бела и Пирин ,а друго срещу Галатасарай и Фенербахче ,не съм сигурен кой от двамата е по-добър и ефективен при центриранията :roll: като си мисля че довечера ще има доста флангови атаки и центрирания по крилата .
пп-на мен лично ми е трудно да кажа кой от двамата е по-добър ,важното е и да има ден ....
:qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот kaliMunder » 28 мар 2009, 11:01

Проблемите в националния отбор край нямат. Оказа се, че и Гошо Петков е контузен, съобщи селекционерът Станимир Стоилов. Вратарят има проблем с коремен мускул и ще остане резерва срещу Ирландия. Мачът е днес в Дъблин от 21,45 ч. Титуляр ще е Димитър Бербатов.


=D>



За мача незнам и аз какво да напиша... Като свършваме Х или падаме ВСЕ Бербатов играел слабо, не се раздавал и т.н. и т.н., сега и Марто е контузен, та да видим кой колко играе и после кой ще плюят, много ми е интересно.... Сигурно ще е Стенли, ако не играе добре, но да видим :roll:

Иначе се надявам на поредното Х-сче, че паднем ли лоша работа
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот skorpinoks » 28 мар 2009, 11:02

onzi написа:баси дискусията се е развила тука, баси нещото.

опонентите, можете ли да ме отговорите на един сравнително простичък въпрос: кога сте искрени - когато плюхте по мъри, който имаше ангажимент с националния за 2 мача и след това се върна в клуба си (как бил можел той да се откаже от тази чест, видиш ли, все едно иконата ицо не се изсули като пръдня из гащи от въпросния национален), или сега, когато мъри пак си изпълнява ангажимента към националния?

кога бре, мамини сладки? баси и храчкопроизводителите сте. като си тръгва мъри - храчим що си тръгвал. като дойде - що бил дошъл. смешници.

Онзи,
ние сме футболни фенове макар и привърженици на различни отбори ,а и форума си е затова всеки да напише какво мисли като се старае да бъде поне малко обективен и спазва някакви елементарни правила на обноски .
та моето мнение ,лесно е да си наставник срещу Беларус ,та с тогавашния потенциал си мисля че дори и ти и аз и Иван и Драган да бяхме наставници тези два мача се печелиха ,това с оглед класата на противника ....
съвсем друго е да си гост на Холандия ,та дори и на Ейре :roll:
Както всеки Обективен що годе фен вижда че тези които викаше Ицо ,почти същите сега вика и Стоилов ,а имаме разлика 4 години в времето ,та къде е алтернативата ,едно е да викаш футболист на 28 г ,друго е на 33-34 г.... :?:
та каква е перспективата на нашия отбор с футболисти вече минали добрите си дни ... [-X
всички знаем че мъри е разчитал на изявени футболисти ,но поне аз не мисля че това е пътя в нац.отбор сега . [-X
та и в тази връзка ОТНОШЕНИЕТО МУ срешу И.Иванаов който е на 20 г и е един от малкото ДОБРИ И ПЕРСПЕКТИВНИ футболисти е меко казано смущаващо ,но както и да е ,важни са резултатите ,всичко друго е ала-бала ....
лично мнение ..
ЦСКА

Потребителски аватар
Plamen Etov
Мнения: 14
Регистриран на: 24 яну 2009, 12:53

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Plamen Etov » 28 мар 2009, 11:19

skorpinoks написа:
onzi написа:баси дискусията се е развила тука, баси нещото.

опонентите, можете ли да ме отговорите на един сравнително простичък въпрос: кога сте искрени - когато плюхте по мъри, който имаше ангажимент с националния за 2 мача и след това се върна в клуба си (как бил можел той да се откаже от тази чест, видиш ли, все едно иконата ицо не се изсули като пръдня из гащи от въпросния национален), или сега, когато мъри пак си изпълнява ангажимента към националния?

кога бре, мамини сладки? баси и храчкопроизводителите сте. като си тръгва мъри - храчим що си тръгвал. като дойде - що бил дошъл. смешници.

Онзи,
ние сме футболни фенове макар и привърженици на различни отбори ,а и форума си е затова всеки да напише какво мисли като се старае да бъде поне малко обективен и спазва някакви елементарни правила на обноски .
та моето мнение ,лесно е да си наставник срещу Беларус ,та с тогавашния потенциал си мисля че дори и ти и аз и Иван и Драган да бяхме наставници тези два мача се печелиха ,това с оглед класата на противника ....
съвсем друго е да си гост на Холандия ,та дори и на Ейре :roll:
Както всеки Обективен що годе фен вижда че тези които викаше Ицо ,почти същите сега вика и Стоилов ,а имаме разлика 4 години в времето ,та къде е алтернативата ,едно е да викаш футболист на 28 г ,друго е на 33-34 г.... :?:
та каква е перспективата на нашия отбор с футболисти вече минали добрите си дни ... [-X
всички знаем че мъри е разчитал на изявени футболисти ,но поне аз не мисля че това е пътя в нац.отбор сега . [-X
та и в тази връзка ОТНОШЕНИЕТО МУ срешу И.Иванаов който е на 20 г и е един от малкото ДОБРИ И ПЕРСПЕКТИВНИ футболисти е меко казано смущаващо ,но както и да е ,важни са резултатите ,всичко друго е ала-бала ....
лично мнение ..

Напълно прав си ,неможе по този глупав начин да игнорира Иванов,а за Камбуров неми се коментира ,защото ще ме обвинят в пристрастие

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Stinkata » 28 мар 2009, 11:20

Скорпи, не ми харесва тази логика "Лесно е..." Няма лесно. Вярно, че е клише, но вече всеки се хвърля здраво в битката и няма лесно. Ако беше лесно, щяхме да играем на европейското... Албания ни спря. Албания, срещу която по твоята логика би било лесно да се излезе и да се победи.....
Все пак, дано довечера имаме повод за радост, а не за критики към отбора
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!
:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот marto » 28 мар 2009, 11:21

Като знам Дън какво е леке,в него ми е надеждата да направи някоя глупост :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот sasho_1989 » 28 мар 2009, 11:22

Stinkata написа:БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!
:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:

:qipaz: :qipaz: :qipaz: =D> =D> =D>
Надеждата умира последна :!:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Казуса » 28 мар 2009, 11:37

onzi написа:баси дискусията се е развила тука, баси нещото.

опонентите, можете ли да ме отговорите на един сравнително простичък въпрос: кога сте искрени - когато плюхте по мъри, който имаше ангажимент с националния за 2 мача и след това се върна в клуба си (как бил можел той да се откаже от тази чест, видиш ли, все едно иконата ицо не се изсули като пръдня из гащи от въпросния национален), или сега, когато мъри пак си изпълнява ангажимента към националния?

кога бре, мамини сладки? баси и храчкопроизводителите сте. като си тръгва мъри - храчим що си тръгвал. като дойде - що бил дошъл. смешници.

Аз не знам, какъв е отговорът на на сравнително простичкия ти въпрос, но знам, какво ще пише в "сините" народни митове и легенди":
"Преди много, много сезона на небосклона изгряла една истинска звезда; един истински голям треньор, който бил Най-великият треньор така, както Гунди бил Най-великият играч. Този най-велик треньор се казвал Мъри и с любов бил наричан от привържениците на красивата игра Бащата на правилния футбол.
Но когато Най-великият футболен ръководител (за който вече разказахме в легендата "Процъфтяването на българския футбол през Епохата на Батков и Св. Бащицата") избрал Мъри за треньор на националния отбор, гадните `чорбари надали такъв вой (че той бил едновременно и треньор на "Левски") (аплаузи), че той със сълзи на очи бил принуден да се откаже от поста селекционер на националния отбор.
Едва няколко години по-късно, когато Мъри станал треньор на ловешкия "Литекс" (8:0 за тези, които не помнят), гадните `чорбари се примирили с неизбежното и започнало признатото царуване на Мъри; започнало със знаменитото равенство в контрола като гост (!) на силните швейцарци - славно продължение на великите победи над гордите и жилава беларуси. Едно равенство в контроли сравнимо с Най-великото равенство срещу Англия с гол на Великия Гунди"

А що се отнася до мача: БЪЛ-ГА-РИ, Ю-НА-ЦИ! :qipbo: :qipbp: :qipaz:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот skorpinoks » 28 мар 2009, 11:38

Stinkata написа:Скорпи, не ми харесва тази логика "Лесно е..." Няма лесно. Вярно, че е клише, но вече всеки се хвърля здраво в битката и няма лесно. Ако беше лесно, щяхме да играем на европейското... Албания ни спря. Албания, срещу която по твоята логика би било лесно да се излезе и да се победи.....
Все пак, дано довечера имаме повод за радост, а не за критики към отбора
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!
:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:


така ,макар че Албания е доста по-добър отбор от Беларус,но както и да е ,ЛЕСНО НЯМА .
Стинка ,
нормално ли е за теб Кауня да обижда футболист по време на тренировка и след това да се ОПРАВДАВА че бил нужен на младежите ...
информацията ми е от вчера от 99% сигурен източник [-X та какъв респект ще имат тези футболисти от тоя "нещастник " всички си спомняме през краткия си период за двата мача с Беларус как се счепкаха с Бербо ... :qipan:
ЦСКА

Потребителски аватар
Plamen Etov
Мнения: 14
Регистриран на: 24 яну 2009, 12:53

Re: Национален отбор - Част девета

Мнениеот Plamen Etov » 28 мар 2009, 11:39

sasho_1989 написа:
Stinkata написа:БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!
:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:

:qipaz: :qipaz: :qipaz: =D> =D> =D>
Надеждата умира последна :!:

Вярно е братле,поне вие го знаете най добре,наздраве ,и айде наще :qipaz: :qipaz: :qipaz:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 106 госта