"Иван Асен II" 26 (част 6)

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот run1973 » 26 яну 2009, 11:47

Не е вярно,че няма алтернатива и аз мисля,че съм я споделял тук и то нееднократно
Ще ти я напиша с глвни букви-ВАЛЕНТИН МИХОВ.
Мисля,че сме го обсъждали.Тя алтернативата им стои под носа на тези там в БФС-то,но явно баницата е добре разпределена,още повече,че Михов гледам в последно време и той спря да критикува.По едно време имаше искренно недовоство от негова страна а сега стои и мръхти и той.Михайлов и компания задействаха принципа на Батето по още по безсрамен начин.Плащане на всички нива и на всички послушни клубчета и комисии когато дойде времето ,а те се отблагодаряват с послушание.
Михов е доказал своята независимост,но ако наистина той не среща достатъчно съмишленици ,по-вероятно е да си кротува засега.Не мислиш ли,че има такава вероятност Уолъсе.А може и да изчаква ,да се наиграят малдите ,което наистина ще стане един ден и тогава би свормирал екип за ново ръководство.Но българският футбол не може да чака,защото наистина си отива безвъзвратно.Алтернатива има,но колко е обсъждана не знам.А що се отнася за Ицо,както гледам и той -подкрепя ,но се разграничава от тях ,не иска да влиза засега в ръководното тяло.Той си знае.Подлога на Михайлов няма как да е,защото той не цепи басма на никой.Но ако и той вижда ,че няма алтернатива -какво му остава да прави освен да иде някъде да се упражнява в тренерство,пък като го разкрият на още едно две места и ако тогава е дошло времето и евентуално Михов се престраши да им скочи ма малките,съм сигурен,че ще се присъедини към екипа му.Дражев не си заслужава да му се отделя толкова внимание наистина.Единственното позитивно е ,че той скочи на това малоумно ръководство,но не е алтернатива.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 12:04

Ами Вальо Михов не съм го чул да го играе опозиция. даже като теб не съм го чул да критикува. да не стане накрая като с Божков - всички го искат, ама той не ще. Аз по принцип ще се изкефя и на Сколари за треньор на националите, ама той надали ще поиска. :qipag:
Тъй че... Нека вальо Михов да каже, че има стратегия, че иска да управлява, а след това да го подкрепим. Инак ставаме за смях като с Божков.
Сега за сега никакъв изявен ищах от страна на Михов за смяна на едната перука с друга. :qipag: :qipag: :qipag:
Колкото до Стоичков, аз не видях някъде да се дърпа и да не подкрепя новото ръководство. Снове из страната като Васи левски да уговаря мало и големо да подкрепи Боби. Това, ако е отдръпване - здарве му кажи. Тук, разбира се, не споменавам участията му в разни предавания по БТВ, Ринг ТВ и т.н. Услужливо платени от БФС с цел Пи Ар. така се прави де, нищо лошо. Важното е, че пари за Пи Ар винаги има, докато за национален селекционер от чужбина няма. :qipad: Но, разбира се, аз не очаквам да си затворите устите, да стиснете зъби и да отхапете каталунския член, който толкова години услужливо сте близали. Той е друга марка и аквото и да направи, не заслужава да се критикува. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот mefkata » 26 яну 2009, 12:15

mefkata на 23.01 написа:Абе аз имам един простичък въпрос. Непрекъснато хленчите, че бфс ви е виновно за всичко. Синьо управление - сини подлоги и т.н. Има ли някой по-запознат да ми изброи хората в бфс, комисии, изпълком и т.н., които са били близки към един или друг клуб.
Също така питам, нали ЦСКА е голям клуб, къде му е влиянието и защо те не се намесят. Защо не се опълчат срещу Боби. Хора като Гигов и Гриша Ганчев защо също правят свирки на Левски.
Моля ви искам най-накрая да разбера как така да го еба, все ние сме на далавера, и без характерните сополи, обобщения и тъпоГАизми.
С факти, хора, влияния и т.н. Предварително благодаря! :qipad:

п.п. много добре знаете, че не защитавам тиквите от "Иван Асен", питам само - защо все нас гледате, вместо всички общо да ги изрием от там? :idea:

:idea: :arrow: :arrow: :arrow:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 26 яну 2009, 12:20

Аз пък тебе да те питам - изриваме ги оттам, изхвърлят ни от УЕФА и ФИФА и кой ще сложим?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот mefkata » 26 яну 2009, 12:20

mefkata на 23.01 написа:Онзи, ясна ми е твоята позиция,
ама аз наистина питам съвсем сериозно някой да ми обясни, без да обиждам и да правя квалификации - искам да знам защо Лечков, Емо, Орманджиев са сини подлоги, та и сегашния треньор Бате Митко дълго време беше (даже и още е, може би) фактор в БФС и явно и той е такъв.Ако може факти - хора, влияния, действия - резултати!

:arrow: :arrow: :arrow:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот mefkata » 26 яну 2009, 12:21

itsoVIII написа:Аз пък тебе да те питам - изриваме ги оттам, изхвърлят ни от УЕФА и ФИФА и кой ще сложим?

Не разбирам защо ще ни изхвърлят?
:roll:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 26 яну 2009, 12:24

Искаш да караме на въпроса с въпрос :qipbj: :qipbj: :qipbj: Виж интервюто на Порточанов - кои 2-3-ма футболни президенти са настроени реваншистки? :qipad: Мразя да гадая или да си градя теорията на косвени улики. Ако това, което е казал в интервюто си Порточанов, и тези сгазят закона са свързаните лица и има конфликт на интереси с новия Изпълком, за какво въобще си чешем езиците????????
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Мичо » 26 яну 2009, 12:52

Batkoto написа:.виждаш какво става с опозиционерите Дражев и Градев,изкараха ги болни мозъци,нещастници и какви ли не.. :

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Мда, бедните флагмани на справедливостта, иначе толкова уважаваните и доказали се във футбола Дражев и Градев... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Падението е пълно... :qipac:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Мичо » 26 яну 2009, 12:54

Мда, редом до оня от Каталуния. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 12:59

Баток, какво да ти кажа. за мен вальо Михов сега за сега е вечната футбола опозиция. Само лае, но не хапе. Колко пъти се заканваше - няма да лицензираме стадиони, които еди-какво-си...; няма да пожалим никой...; 12 отбора в А група...; - и к'во? Остана си само с лая. Като Батето се изправеше срещу него и ставаше по-тих от охлюв. :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот rafaelis » 26 яну 2009, 13:13

Wallace написа:и ставаше по-тих от охлюв. :qipbl:


:qipay: гол :qipap:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 13:18

Даааааааам... та, до какъв извод стигнахме. Плюем по БФС (и тройната Коалация), ама нямаме алтернатива. :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 13:20

Batkoto написа:това е положението Уоли.. няма алтернатива,което е много жалко... но и не означава,че трябва да ги подкрепяме ..

Не, бре, аз също не ги харесвам. Ако тръгна да пиша защо ще отнеме много време после И за четене. :qipag:
Просто докато не видя алтернатива ще си им мяткам по една псувня профилактично...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Delija » 26 яну 2009, 13:21

Wallace написа:
По-безумни дузпи от тези, които дадоха на ЦСКА срещу Левски 2008 г. няма! А ти си поплачи, разбирам те... :mrgreen:


Хихи, а втората дузпа на Левски - Черно море??! При Лазаров и зеткото поне имаше контакт, бутане..... ами при тая ваш`та нямаше и досег между "моряка" и вашия симулант. :-$ :-$ :-$

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 13:26

Дам... Ограби труда на момчетата! :qipap:
Дам и сега какво - ще си мерим дузпите ли? Коя била по-безумна. Идеята на по-горния ми пост е съвсем друга. :qipad:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта

cron