"Иван Асен II" 26 (част 6)

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 24 яну 2009, 14:39

както вече писах, типична ревла и сополана. въпросът ми беше какво реално очакваш да стане. мечтите си ги мечтай :qipae: :qipae: :qipae:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот ludyakon » 24 яну 2009, 16:27

Batkoto написа:повтаряй си го непрекъснато това onzi,може и да си повярваш че си прав ..
фактите са красноречиви,падението на българския футбол след като Боби и компания взеха нещата в свои ръце е все по-голямо и по-голямо.. това вече го осъзнават и доста от редовите фенове в сините редици,така че скоро ще останеш да си грачиш сам за величието на Боби и Наско..дерзай :qipay:

ДАЙ ГИ ТЕЗИ ФАКТИ БЕ . :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот run1973 » 24 яну 2009, 16:32

Eто ти бързи 2 факта и стига си хленчил:

1.ПРОКУРАТУРАТА ВКАРА В СЛЕДСТВИЕТО ДВАМА ОТ НАЙ-ПОДЛИТЕ И КОРУМПИРАНИ
СЪДИИ И ДВАМАТА ГОДИНИ НАРЕД СЪДЕЙСТВАХА НА СИНЯТА ИДЕЯ ПО ВРЕМЕ НА ПЕРУКАТА.

2.УЕФА РАЗСЛЕДВА МАЧОВЕ ОТ ПЪРВЕНСТВОТО НИ ОФИЦИАЛНО И ТО ПАК ОТ ВРЕМЕТО НА ПЕРУКАТА.

СТИГА СИ РЕВАЛ.

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 24 яну 2009, 16:35

конче,

да бе, ще ги даде, то да не е като да цивриш нонстоп. дражев бил бисал до на баба си хурката, той също бил познавал един, който писал до на дражев на баба му хурката, и предполага, че и доста други :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 24 яну 2009, 16:41

рън-е, и какво доказва това, дето си го цвъцнал? мммм?

  1. бфс се чисти от корупцията. както вече казах, боби можеше да подходи като вальо топлото и да си трае до влизането в сила на осъдителна присъда (ако не знаеш, в родината ни всеки е невинен до доказване на противното)
  2. уефа разследва мачове от ект. да обвиняваш боби за това е малко (или повече от малко) нефелно

нещо друго, комбинацийке от сълзичка,сополче и плюнчица :?:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

de.bil
Мнения: 1
Регистриран на: 24 яну 2009, 15:52

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот de.bil » 24 яну 2009, 16:44

Здравейте,аз съм нов във този форум.Разбрах от малкото ,което успях да прочета от темите,че повечето тук сте по-добре запознати чисто фактологично от мен.Но в нашата страна,както на всички е известно,няма нищо по-нормално от това да си даваш мнението за неща дето не са твоя работа. :qipap:
По темата :
За мен с целия **цирк** около избора на ново ръководство се цели единствено да има някакви размествания на хората(или включване на нови),които да пребират комисиони,да са в**далаверата** или най-малкото да си начешат егото и да се сдобият с още власт и влияние.
Боби ще отстъпи малко,другите също и накрая продължаваме по старуму.
П.п.
Найстина се твърди,че играта на отборите ни е по-добра и че съдийството се оправя,но въпроса е кой го казва...? :qipad:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот ludyakon » 24 яну 2009, 17:06

onzi написа:рън-е, и какво доказва това, дето си го цвъцнал


ДОКАЗВА НЕЩО НА НЕГО СИ-АМА И ТОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВО :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: ВАЖНОТО Е ДА СЕ РИВЕ
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот run1973 » 25 яну 2009, 10:59

Гледам никой не казва нещо против фактите-само едно риване се чува.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот ludyakon » 25 яну 2009, 14:32

run1973 написа:Гледам никой не казва нещо против фактите-само едно риване се чува.

ТО ПЪК ЕДНИ ФАКТИ :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
НЕ МИ СЕ ГУБИ ВРЕМЕ ДА ОБЯСНЯВАМ НЕЩО НА ТВЪРДОГЛАВЕЦ :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Stinkata » 25 яну 2009, 22:34

Някой , като влезе в матрицата и няма излизане.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот sasho_1989 » 25 яну 2009, 22:38

Stinkata написа:Някой , като влезе в матрицата и няма излизане.....

Аватари, подписи, сигурно и днес го е гледал по БТВ за 855895899595 път...и сега ще сънува Агент Смит :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Казуса » 25 яну 2009, 22:42

sasho_1989 написа:
Stinkata написа:Някой , като влезе в матрицата и няма излизане.....

Аватари, подписи, сигурно и днес го е гледал по БТВ за 855895899595 път...и сега ще сънува Агент Смит :qipag: :qipag: :qipag:

Оставете го човека - всеки си има слабости и крайности :qipag: :qipag: :qipag:
П. п. Агент Смит е измислица, Батко, не си струва да сънуваш кошмари заради него :qipad:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 26 яну 2009, 09:25

http://7sport.net/7sport/fo_1forum/d5284_5.htm
Колкото и да не одобрявам Порточанов, казва верни неща.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 10:43

Batkoto написа:
onzi написа:оте,

като видя ревла, казвам, че е ревла. толкоз. ако му проследя постингите - ред сълзи, два сополи. бфс-то му било синьо, наско виновен за всичко, в краен случай батков, дражев и градев ги изкара интелигенти.. а бе въобще цветя и рози :qipae: :qipae: :qipae:

плачковците да си ходят в плачковци.

абе onzi, как става така че все случайно ощетяват ЦСКА и подпират Левски .. абе толкова години все една и съща бе мама му стара.. абе как така веднъж по стечение на обстоятелствата не стана обратното,как веднъж не свирнаха някоя глупава дузпа срещу вас бе ..честно мислех,че си по-умен ама са ти избили и на теб чивиите :qipan:


По-безумни дузпи от тези, които дадоха на ЦСКА срещу Левски 2008 г. няма! А ти си поплачи, разбирам те... :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Wallace » 26 яну 2009, 11:08

Румене,
Аз лично не мога да те разбера или по точно - разбирам те, но до някъде. И ти си като протестиращите студенти пред Парламента. Значи пишеш за негативите на управлението на Боби (Тройната коалиция), псуваш Боби Михайлов (тройната Коалиция), но не предлагаш алтернатива. Просто си протестираш, хулиш, плюеш и меташ секрет и толко'. Аз както казах, също съм много разочарован от управлението на Боби (ако щеш и за това, че погазиха принципите на БФС, за да защитят един клуб и да не го пратят да играе във В група). Обаче си мълча и не плюя. Само гледам и се въздържам. Защо ли? Защото така ми е изгодно ли? Защото нямам алтернатива на сегашното п;оложение. не може даржев да ми е алтернативата пред Боби. Виждам от постовете ти и че при теб не е. А кой е? Кажи ми? Кажи кой? Дай имена, идеи, алтернативи - кой какво предлага като опозиция. Никой нищо. Еми какво да рева тогава. Ако имаше обявена нормална кандидатура срещу Боби, защитаваща определена позиция, искаща да влезне в управлението на футбола с конкретна цел и т.н. - ОК ще я подкрепя и ще пиша, но в случая си просто един поплювко като тези пред Парламента!

И второто. мама му да е*а що никой не каза нищо за Стоичков, вярната подлога на Синята ку*ва Михайлов? Не ви ли прави този факт бесни комплексари. Не мога даразбера Ицо синя подлога ли е или не е? И много добре знаете, че Боби има солиден гръб, защо само него плюете, като без верните си подлоги той нямаше да е никой? :qipaq: :qipac:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта