НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 22:19

ШУШУМИГИ ТЕ НЕ ИМ ТРЯБВА ЧУЖДЕСТРАНЕН МЕНЕДЖЪР ПО НАЙ - ПРОСТАТА И ЕЛЕМЕНТАРНА ПРИЧИНА ЧЕ ПРИ НЕГО НЯМА КАК ДА СИ РАЗИГРАВАТ КОНЯ В НАЦИОНАЛА ,НЯМА КАК ДА СИ ПРОБУТВАТ ТЯХНИТЕ ФУТБАЛЕРИ (АЙДЕ ДА ИЗЧАКАМЕ ОЩЕ НЯКОЙ ДЕН И ДА ВИДИШ КОИ ЩЕ ИЗВИКА МЪРКО В НАЦИОНАЛА)НА ТЯХ ИМ ТРЯБВА НЯКОЯ ПОСЛУШНА УЧЕНИЧКА ОТ ПРОГИМНАЗИЯТА КОЯТО КОГАТО СИ ПОИСКАТ Я ДА Я ХВАНАТ ЗА ГЪЗА ,Я ЗА ЦИЦИТЕ И НАКРАЯ ШУТА И ТОВА ,КОЛКО ВРЕМЕ ТРЯБВА ДА МИНЕ ЧЕ ДА ПРОГЛЕДНЕШ ,СЪЩОТО ЩЕ Е СЕГА И В А ГРУПА С РАЗДЕЛЯНЕТО НА БАНИЦАТА ,КАК ЛИ ЧЕТЕРИ ПАРЧЕТА ОТ БАНИЦАТА ЩЕ Я ВЗЕМАТ ШЕСТ ОТБОРА ,ПЕРУКАТА С ФЪЛШИФИКАЦИИ ,ИЗМАМА И ВРЪЗКИ СПЕЧЕЛИ КОНГРЕСА НО ТИ ГАРАНТИРАМ ЧЕ КЪМ 20-ТИЯ КРЪГ ЩЕ НАСТАНЕ ТАКАВА ОЛЕЛИЯ ЧЕ
ПП-И НАКРАЯ ЗА ДЕСРТ -КОЙ Е ПЕРУКАТА ЧЕ СВЕТИЛО КАТО ГРАНТ ДА МУ ИДВА НА КРАКА ,ТИ ЧУВАЛ ЛИ СИ КАК СЕ ВОДЯТ ПРЕГОВОРИ,МНОГО ГОЛЕМИ СЕ ОПИТВАШ ДА ГИ ИЗКАРАШ ТИЯ НЕЩАСТНИЦИ...

ТОВА ГО НАПИСАХ ВЧЕРА .... :roll: :roll: :roll: И ДНЕС ВСИЧКО ЛЪСНА... :idea:
ЦСКА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 01 фев 2009, 22:22

Срещу Малта и без защитници да бяхме играли, все тая. Аз не виждам нищо срамно.

Насреща си имаш отбор, който цял мач се е бетонирал отзад. Идеята на Стоичков е била явно, вместо 1-2 защитника да заемат място в състава, на тяхно място да бъдат пуснати играчи с по-офанзивни функции, с цел да се разбие бетона на малтийците. За какво да държи 4-има отзад, като почти липсват атаки към вратата ни??!
А и резултатът напълно оправда замисълът на Стоичков - убедително 4:1. :qipad:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 01 фев 2009, 22:41

Много сте продуктивни, баси...отне ми 1?!! час да ви чета постовете :qipap: Аз предлагам следното: Било каквото било, няма кредит на доверие, но да гледаме напред и да се съсредоточим в/у националите, пък да видим. Ако пак я караме със схема 4-5-1, пак няма да бием :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 01 фев 2009, 23:03

itsoVIII написа:Много сте продуктивни, баси...отне ми 1?!! час да ви чета постовете :qipap: ....

Нормално. Понякога ми се налагаше по 3 пъти да натискам "Изпрати", защото все имаше нови мнения... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 23:38

Мичо написа::qipay: Мдааа, прав си, как да не приема мнението на човек, наблюдавал всичкитепмачове на Коловати последно време като теб.

А дай да не коментираме Стоичков какво е опитвал, такива дивотии като него, аз друг не помня да е правил начело на националния.


Доста тъпичко мнение.
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 02 фев 2009, 00:11

Дели,
Валери Домовчийски вкара гол във всеки от малцината мачове,в които беше пуснат.Това е контрола,в която трябва да се изпробват играчи,такава е функцията на този тип срещи.Или викаш да чакаме Домовчийски да влезе срещу Байерн,да им вкара 5 гола и чак тогава е разрешено да го викнат.Коловати също,ще се види и той накъде е,става ли още,нестава ли :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот marto » 02 фев 2009, 00:15

Той миналата година вкара на Алианц Арена :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 02 фев 2009, 00:33

При 4:0 за Байерн, когато се доиграваше мача. :qipap:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 02 фев 2009, 07:41

Ако не се бяха осакатили, можеше да повика я Манчев, я Електричката, ама сега няма избор.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 02 фев 2009, 08:10

Пиночет написа:[

Доста тъпичко мнение.

Така като попрегледах твоите, и те не блестят с особен интелект, или по по темата или :arrow:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 40
Регистриран на: 25 яну 2009, 11:42

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Lyubooo » 02 фев 2009, 08:14

Абе вие слепи ли сте, то Перуката ги извика тея още преди конгреса, защото знаеше кой ще е треньор!
И няма нищо лошо да дойдат, защото Мъри поне тях ще успее да мотивира да играят до последния сигнал!
Аз лично ще му стискам палци, защото от БФС само това ни оставиха, да се надяваме на чудо!
„Dimi, Dimi, Dimi, Dimi, Dimitar Berbatovvvvvvv he holds the play, gonna score today"

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 02 фев 2009, 08:37

Мичо написа:
Пиночет написа:[

Доста тъпичко мнение.

Така като попрегледах твоите, и те не блестят с особен интелект, или по по темата или :arrow:


Много общо казано, ако не си съгласен с нещо написано от мен го дискутирай, аз ти говоря за конкретно твое мнение.
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 02 фев 2009, 08:51

Обоснови се за конкретното ми мнение.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 02 фев 2009, 09:07

Аз пък имам идея как да ги мотивира :qipap: . Ще ви разкажа една моя лична история, ама ефектът се оказа неочакван за всички ни.
Пионерски лагер - на бунгала, на море. Една сутрин ставаме, единият даскал беснее - изчезнали му банските :qipbj: . Съответно обвини, че някой от нас ги е скрил, за да му направи номер. Обаче никой не си призна. След висене около 2 часа, без никакъв резултат, ни заплаши, че няма да ходим на плаж, а ще обикаляме къмпинга, като пеем патриотични песни, след като свършим с обяда...Е*ати картинката и атракцията бяхме, не е истина. Маршируваме и пеем, когато другите са обядвали и кой се приготвил за плаж, кой за следобедна почивка....Та така 2 часа. Накрая му стана съвестно и ни освободи. Ефектът се прояви в това, че 3 дена всеки от нас само патриотични песни пееше, като всеки се гордееше, че е българин. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Та ако Мъри използва същият подход, убеден съм, че ще има голям ефект.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 02 фев 2009, 11:11

В състава се завръщат неизвестно как играещите в Израел и Япония Елин Топузаков - Топчо, Димитър Телкийски и Илиян Стоянов - Коловати, както и резервата на Херта Валери Домовчийски. И четиримата са бивши играчи на Левски, а любопитното е, че Топузаков и Стоянов напуснаха Герена след търкания със Стоилов. Първият се оказа ненужен в схемата на специалиста, а вторият не се съгласи да поднови договора си.

пп-да Домо вкара на Байерн при 4-0 и влезе в историята като последния футболист вкарал на О.Кан -с това ще се запомни в Херта,ЗА-СЕГА
ЦСКА


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта