ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Потребителски аватар
ДЪРТ МОРЯК
Мнения: 351
Регистриран на: 01 апр 2008, 13:06
Местоположение: ВАРНА-най-добър град за живеене на хора, кучета и котки

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот ДЪРТ МОРЯК » 05 ное 2008, 19:56

Осмак, ЦСКА и Левски винаги са се ползвали с подкрепа от садиите, когато се наложи, в случая БФС няма нищо общо.
Примерче: Миналата година мача ЦСКА-Черно Море в София, две дуспи очевадни за морето ама няма кой да ги даде. На Миро Манолов в едната ситуация направо му скъсаха екипа, ама дуспа няма.
***
Саше за финала, мисля че още не се знае къде ще е..

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот 8 » 05 ное 2008, 21:06

Честно казано нямам спомен за последния мач на Армията на двата отбора. Не се измъквам, а наистина не го помня, дори и резултата.

Да, традиционно ЦСКА и Левски биват подпирани.

Конкретно в сегашния случай малко трудно ми се вижда при сегашното ръководство в БФС и ЦСКА воден от Томов и предвид свързващото ги нещо наречено лиценз.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Delija » 05 ное 2008, 21:45

Мачът, за който Дъртия моряк говори, не е от миналото първенство, а от по-миналото. Завърши 0:0 на "Армията", първи пролетен кръг беше.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Wallace » 06 ное 2008, 09:10

8 написа:Честно казано нямам спомен за последния мач на Армията на двата отбора. Не се измъквам, а наистина не го помня, дори и резултата.

Да, традиционно ЦСКА и Левски биват подпирани.

Конкретно в сегашния случай малко трудно ми се вижда при сегашното ръководство в БФС и ЦСКА воден от Томов и предвид свързващото ги нещо наречено лиценз.


Е как ще помниш, бе? Нали става дума за ЦСКА. Логично е да не помниш. А и две не дадени дузпи... лелеее. Виж срещу Левски, ако беше щеше да помниш. Нали са ти ресорния отбор? :qipag:
Няма как и да помниш. Виж, когато Левски ощетява някой отбор добре помниш. Народо-психология - к'во да правиш? :qipag: :twisted:
Веско, абе, на теб не ти ли омръзна постоянно да те разкриват на тема футбол? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот 8 » 06 ное 2008, 10:35

Е как ще помниш, бе?


Наистина не помня. Казвам го не в смисъл "това което казва моряка не е правилно", а в смисъл "не помня и не мога да коментирам". Как да водя спор или да взема неговата страна като не се сещам? Нямам спомен от този мач. В случая приемам думите му за вярни или поне така ги е видял той нещата, аз нищо не мога да кажа. Да си ме видял да казвам "какви дузпи, какви пет лева"?

А на Левски се помнят мачовете :) . По-уродливи нефутболни мотиви от мачовете на Левски няма и няма как да не се забележат. Ти за кво мислиш, че цялата страна масово ви мрази без да е непременно цялата червена? И по анкети е видно и по квартали преди мачовете ви в ЕКТ, че дори и вчера при подвикванията на стадиона на ваш сателит при това. Постоянно се чуваше скандиране за едър рогат добитък вчера.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Wallace » 06 ное 2008, 10:42

Веско, как ще помниш вашите мачове, бре. и аз това твърдя. Ти не ги следиш, че да ги помниш. И аз не помня на Славия мачовете, понеже не ги следя.
Става въпрос, че следиш мачовете на Левски и се хващаш за всяка ситуация. И за това всичко при тебе е мозък, памук и спирт. :qipag: Колкото до кандиранията на публиката извън София - няма как да знаеш какво скандира публиката на мачовете на ЦСКА (гостуванията), като не ги гледаш.
Между другото знаеш ли как публиката в Сливен споменаваше четириноги домашни любимци, известни с вкусното си месо около Коледа? :qipag: :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот 8 » 06 ное 2008, 11:06

Ми не съм чул такива неща в Сливен. Не казвам, че е нямало, но явно са били откъслечни викове щом не съм запомнил. Те вчера в Бургас накрая и КЗЛ викаха, но не го споменах, защото беше епизодично. Онова обаче с пълничките животинчета в селското стопанство ми се наби в главата, защото присъстваше почти целия мач.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Wallace » 06 ное 2008, 11:08

Веско, не ти ли е ясно, че в провинцията двата отбора са псувани еднакво, с изключение на Сатра Сагора и Пловдив. В Стара Загора Левски ги мразят повече, а в Пловдив имат навика повече да си пеят за техните отбори, отколкото да спуват чуждите (евалата за което). :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Мичо » 06 ное 2008, 11:14

http://vbox7.com/play:85b28a9b

Тука на втората минута, такава любов се излива към армейския отбор, че се насълзих от умиление... :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот fen4ona » 06 ное 2008, 13:55

Wallace написа:Веско, не ти ли е ясно, че в провинцията двата отбора са псувани еднакво, с изключение на Сатра Сагора и Пловдив. В Стара Загора Левски ги мразят повече, а в Пловдив имат навика повече да си пеят за техните отбори, отколкото да спуват чуждите (евалата за което). :qipad:


не че нещо ама и двата отбора са недолюбвани еднакво не знам защо си решил че Левски повече :roll:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Wallace » 06 ное 2008, 13:57

Ми... де да знам... С такова впечатление съм останал...
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот fen4ona » 06 ное 2008, 14:50

Wallace написа:Ми... де да знам... С такова впечатление съм останал...

Ами мисля че е грешно. Едните са мразени заради кражбата на най-добрите ни и перспективни играчи, заради много уговорки за полягване по банево време, а другите заради изваждането ни 1970 от групата, заради нападките от страна на бивши техни ръководители и т.н. Но май общото е че много често ни порязват и срещу двата гранда...
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот Мичо » 06 ное 2008, 17:52

fen4ona написа: Едните са мразени заради кражбата на най-добрите ни и перспективни играчи, заради много уговорки за полягване по банево време.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Искаш да кажеш, че от ЦСКА са ви крали играчи едно време, а после са уговаряли мачове и сте им лягали? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот fen4ona » 06 ное 2008, 20:37

Мич много добре си ме разбрал не се прави на луд :qipaz:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЧЕРНО МОРЕ (Варна) II

Мнениеот 8 » 06 ное 2008, 20:53

fen4ona написа:заради изваждането ни 1970 от групата


Искаш да кажеш, че репресираните от народните власти са слезли тайно от Балкана и под прикритие са ви извадили от А група? :shock:

Това е към Мичо, не към Фенчона. На последната мога да й кажа само, че не считам Барса за гадняри и измамници за това че са дали възможност на Стоичков за изява и на по-високо ниво. Очевидно това важи само ако играч от Берое отиде в ЦСКА, там вече е кражба, защото същите играчи в Берое щяха да постигнат пак същите успехи.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта