ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 21:53

Казуса написа:Аз мисля, че най-достойните за осъждане са италианците. Първо са били гостоприемно, дори приятелски, посрещнати, а после са осквернили национален символ.
Гласувам с две ръце да ги тикнат за някой и друг месец в зандата по този случай.


Това говори по-скоро лошо за тия, които са ги посрещнали. Как въобще е възможно да се мазниш на подобни "хора", които явно слагат Родината ти през оная си работа. #-o

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 12 окт 2008, 22:04

Delija написа:Това говори по-скоро лошо за тия, които са ги посрещнали. Как въобще е възможно да се мазниш на подобни "хора", които явно слагат Родината ти през оная си работа. #-o

Все пак оскверняването на националните символи е станало след това - Мичо е прав. Не можеш да отговаряш за някой друг, за нещо, което е сторил след после. Друг е въпросът, като са ги видели на масата, що за утрепки са тия италиански фенове, дали са се разграничили. И дали ще се разграничат сега, или като италианците, които казаха "взехме знамето, защото цесекарите са комунисти", на свой ред ще кажат "добре, че са го изгорили, 'щото то е цесекарско". (Аз лично утре ще разбера от първа ръка, какво мисли "София-Запад" по тоя въпрос ;) )
Иначе тука по форума "сините" веднага гордо се закичиха с нелепото оправдание на италианците. Които определят цесекарите като комунисти поради две основни причини: те самите са фашизоиди и техните "сини" приятели са им обяснили, как тези са "червени" комунисти. Неща, които в никакъв случай не могат да бъдат основателни причини, цесекарите да са комунисти.
И ето как сега "сините" се позовават на авторитета на италианците: "Виждате ли - дори Запада, който е наша пътеводна светлина, ви каза, какви сте!". Нищо чудно след време, при добро раздухване от послушни медии, тази нелепица да се превърне в един от сериозните аргументи за това, че ЦСКА са комунисти :qipag: :qipag: :qipag: Знаем ги вече и другите основни аргументи - от същия порядък са :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 22:10

Казуса написа:Все пак оскверняването на националните символи е станало след това - Мичо е прав. Не можеш да отговаряш за някой друг, за нещо, което е сторил след после.


Извинявай, но когато общуваш от доста време с подобни "хора", е наивно и смешно да не забележиш що за стока са :!: :!: :!: Въобще не ми оправдавай левскарите.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 12 окт 2008, 22:17

Както написах по-горе, те самите са декласирани от обществото. След като един мач е само повод да се изявят като хулигани и да излеят агресията си.
Мисля, че за тях понятия като "честта на фланелката", "национален отбор", "България", са изпразнени от съдържание. Така че не подлежат на коментар. Нека ме обвинят в пристранстност, но мисля, че те не биха се спрели пак да си пият с италианците, дори и след като изгориха знамето :|
Което от друга страна ме накара да се замисля, че може би едната част на агитката на "Левски" е права да иска да набие другата :qipap: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 22:23

Казуса написа:Мисля, че за тях понятия като "честта на фланелката", "национален отбор", "България", са изпразнени от съдържание. Така че не подлежат на коментар. Нека ме обвинят в пристранстност, но мисля, че те не биха се спрели пак да си пият с италианците, дори и след като изгориха знамето :|


oxy-cotton написа:Вчера бях на мача и понеже бях поръчал билетите на един приятел,които не е много на ясно със сектори и тн. ни беше взел места точно за сектор 'Б" непосредствено до хората от София Запад.Няма такава пародия на фенове.Цял мач да пееш "Кюрда Стоичков" и да се биеш с хора ,които са отишли да подкрепят България е доста жалко.И най-смешното ми стана,че повечето са лапенца водени от някой по-стар тартор,които вероятно в реалния живот е пълна дупка.И скачат заедно,а ако ги хванеш едно по едно едва ли ще са същите бабаити.И този пуст интернет бая им е промил мозъците.-маратонки "Фред Пери" и якенца "Стоун Аиланд",преличат ми на нашите черно-бели приятелки.


:qipad:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот ludyakon » 12 окт 2008, 22:30

Последното ти изречение опровергава предишните ти постове. :qipbl: :qipbl: :qipbl: Значи във всяка агитка има кофти елементи,но накрая-"не ми оправдавай Левскарите" :roll: :roll: :roll: :roll: Явно и за теб омразата е първа. :oops: :oops: :oops: :oops:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 22:32

А да съм оправдал цесекарите??!

Всичко това го засегнах, тъй като някои от вас много обичат да натякват подобни неща, естествено, когато са замесени цесекари :!:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот ludyakon » 12 окт 2008, 22:58

Delija написа:А да съм оправдал цесекарите??!

Всичко това го засегнах, тъй като някои от вас много обичат да натякват подобни неща, естествено, когато са замесени цесекари :!:

Допълнение: И ОБРАТНОТО Е ВЯРНО :qipbl: :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 13 окт 2008, 07:20

Мичо написа:Ама не ми излизай ние какви антибългари сме били на фона на цялата мръсна червена паплач, включая и тия със сръбските фланелки :!:

:!: :!: :!:

Мичо написа:
И нищо не казвате за отразената от Фенсито жълто-червена гейпроява. :qipap:

:^o :^o :^o :^o :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Samp » 13 окт 2008, 08:12

Казуса написа:Все пак оскверняването на националните символи е станало след това - Мичо е прав. Не можеш да отговаряш за някой друг, за нещо, което е сторил след после. Друг е въпросът, като са ги видели на масата, що за утрепки са тия италиански фенове, дали са се разграничили.

Само искам да попитам - възможно ли е тия жабари, които са пили на една маса с фенове на Левски и тези, които изгориха българското знаме да са различни и да нямат нищо общо едни с други?

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Blue » 13 окт 2008, 08:42

НЕ :!:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 13 окт 2008, 09:09

Възможно е, взможно е. Според моят човек от "София-Запад" знамето са го горили някакви интеристи. А те самите вместо да ходят в агитката на италианците взели техният човек от "Лацио" в "Б" сектор, защото, както ми обясни той "сърце не му давало да отиде в "Г" :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Blue » 13 окт 2008, 09:25

Чакай бе.Тии..,направо разваляш заверата.Нали Левски трябва да е виновен ВИНАГИ :!: Какви са сега тези интеристи?Не така :!: Това не са били интеристи,а интернисти :qipad: И не са го запалили те,а са били пияни и дрогирани левскари,които по този начин са засвидетелствали уважението си към Лацио,Дуче ..,и там каквото друго се сетиш!Трябва да се следва тънката червена линия :qipap:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Samp » 13 окт 2008, 09:39

Привържениците на италианския клуб Хелас (Верона) са известни с фашистките си убеждения и нищо чудно именно те да са отправили скандиранията "Дуче, Дуче", които бяха осъдени от италианската преса. Вероятно те запалиха и българското знаме на нашия национален стадион.


Интер, Верона, почвам да се обърквам вече :qipap:
Ама трябва да са били фенове на Лацио, тия сигурно са се объркали :qipad: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 13 окт 2008, 10:02

Знае ли ги кои са. Всички отбори там освен "Аталанта" май имат фашистки групировки.
Така че кой знае какво значение и каква разлика няма.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта