Литекс - Астън Вила

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 29 сеп 2008, 15:32

Като сме тръгнали с логиките Литекс в първата от двете силно мафиотски години ви биха и направиха равен при неблагоприятни условия при това.
Победа на неутрален вместо домашен терен. Равен на мача в който се честваха празненствата от кражбата.

Да, не мога да преживея открадното тогава с точките (също и лиценза тази година подмяната), но няма "комплект". Става дума само за Наско и другите мафиоти. Без Мъри. Хасковският спец е безобиден и ако само той действа без администрацията ми е през оная работа какви ги твори и как наричате подвизите му (било то исторически, златни, неповторими, съвременни, мача на историята във Верона и прочие сектанизми)
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Delija » 29 сеп 2008, 21:18

Wallace написа:Много комплекси Веско прозират и при теб и при останалите червеношийки. Половината сте мастурбирали от кеф, понеже загубата се брои на Мъри. такива сте си - дребнодушци. Но пък какво? Ако не си покажете ниЗките чувства пред нас - пред кой да ги покажете.


Прекалено много възвеличаваш тази карикатура. Ако за вас е Божество, то не очаквай и за околните да е така. Мъри е прекалено мъничък и некадърен, за да ни създаде някакви комплекси. То няма и такъв левскар, който да ни комплексира. Просто се подиграваме на всичките ви легенди, тъй като на нас ни изглеждат комично. А още по-комични са жалките ви напъни да ги изкарате Богове.
Апропо, ти лъска ли след двубоя във Верона (най-великия мач игран като гост някога от български отбор, било то клубен или национален) ??? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Delija » 29 сеп 2008, 21:37

Един от многото идеолози. :qipad:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Wallace » 30 сеп 2008, 08:19

Delija написа:Прекалено много възвеличаваш тази карикатура. Ако за вас е Божество, то не очаквай и за околните да е така. Мъри е прекалено мъничък и некадърен, за да ни създаде някакви комплекси. То няма и такъв левскар, който да ни комплексира. Просто се подиграваме на всичките ви легенди, тъй като на нас ни изглеждат комично. А още по-комични са жалките ви напъни да ги изкарате Богове.
Апропо, ти лъска ли след двубоя във Верона (най-великия мач игран като гост някога от български отбор, било то клубен или национален) ??? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Разбира се, Дели, че сте комплексирани. Разбира се! От постовете ви се разбира. Само като отворите уста и мирише на 60 годишни комплекси. Иначе Дели след двубоя с Верона си легнах рано, за да има сили да лъскам към 12 ч., след епохалното отстраняване на Хайдук Кула. :qipag:
Инак, що се касае до лъскане, дълбоките ви комплекси си проличаха на мача Левски - Барселона. Такова масово онаниране имаше на Армията, че се изцвъквахте след головете на Барса. Разбираемо е - все пак - ШЛ можете да гледате през Евро-крив-макарон. :qipag:
Ако питаш 8-ка - още догодина, но мен ме съмнява изобщо съществуването ви тогава. :qipag:
Апропо, мен хора, които не ме интересуват - не ги коментирам. Например един друг треньор на Литекс с името Стойчо. Толкова е безличен горкия. За това и не го коментирам.
Виж, явно Мъри бая ви е разчовъркал хемороидите, че такава помия да леете, въпреки че не е в Левски.
Както и слабоста на Веско - Наско Сираков. :qipap:
Самото му съществуване е достатъчно за оправдания за резилите ви. Обаче, аз си знам - вие сте до толкова обременени от миналото си, че дори всички червени функционери да са в БФС - вие пак ще търсите скрития капиталистически враг. Аз още се чуудя как не казахте на Томов и Костадинов, че са "г.оведа".
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 30 сеп 2008, 11:04

Delija написа:Апропо, ти лъска ли след двубоя във Верона (най-великия мач игран като гост някога от български отбор, било то клубен или национален) ??? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


[-X [-X [-X

Не е като гост, а в историята на българския футбол :!:

Batkoto написа:това,кой точно познавач го е казал....любопитно ми е просто :qipap:

Не го ли чете? Изтървал си много! Вътре имаше много бисери на журналистиката ни.
Не помня кой беше, ще ме караш да търся линка в една друга тема, където го писахме преди седмица-две.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот G8 » 02 окт 2008, 21:26

Айде и Литекс окапаха...Племен Николов направо си ескортира Херууд за гола :qipbl:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 02 окт 2008, 21:36

Наивните белгийци Стандарт Лиеж елиминарт Евертън. Англичаните от средата на таблицата са си льохмани. Жалко, че Литекс е с такъв треньор :qipat:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот VILIO » 02 окт 2008, 21:51

Осмак Вила в момента са в по-добра форма от Евертън и за това са на 3то място,а Евертън са на 12.
Ако Литекс се бяха паднали с Евертън нищо чудно да ги бяха отстранили :qipad:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот G8 » 02 окт 2008, 21:52

Евертън в момента са зле, ама и Стандарт не са никак слаб отбор, ако си мислите така :qipad:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот G8 » 02 окт 2008, 22:16

Аре бе, Литекс неможе ли да мушнат още 2, та да има продължения :qipbo:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Delija » 02 окт 2008, 22:30

Абсурд...

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот G8 » 02 окт 2008, 22:33

Поне да бият, ако не друго...ама като гледам дори и Х ще е добре.
Ей, греда уцелиха тия...

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот marto » 02 окт 2008, 22:53

Браво и на Литекс,само тея нашите клошари нищо не мога да направат :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот otto » 03 окт 2008, 09:17

marto написа:Браво и на Литекс,само тея нашите клошари нищо не мога да направат :qipan: :qipan: :qipan:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот marto » 03 окт 2008, 17:00

Отте и да се смееш и да не смееш,казвам си истината :(
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 108 госта