БОКС


Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот otto » 11 мар 2008, 13:44

Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: БОКС

Мнениеот marto » 08 авг 2008, 09:22

Божествен жребий за Георгиев, лош за Кобрата
Борис Георгиев изтегли страхотен жребий на олимпийския турнир по бокс. Всичките фаворити в надпреварата се събраха в горната част на схемата и могат да срещнат българина чак на финала. Кубрат Пулев нямаше такъв късмет, защото в евентуален двубой за медал най-вероятно ще се изправи срещу световния шампион Роберто Камареле (Ит).
В първия кръг 25-годишният софиянец ще премери сили с американеца Хавиер Молина. Съперникът е на 18 години и е шампион на САЩ за миналата година. Той се класира за Игрите в последния момент, след като загуби от кубинеца Рониел Иглесиас, но след това спечели допълнителния мач срещу канадеца Кевин Байзиър.

През миналата година Молина участва на световното първенство в Чикаго. Той достигна до третия кръг, където загуби от англичанина Брадли Соундърс.

При успех Георгиев ще се бие във втория кръг срещу победителя от мача Мунк-Ердене Уранчименг (Мгл) - Хастингс Бвала (Зам). Ако успешният ход продължи напред, най-вероятните противници на българина могат да бъдат Брадли Соундърс (Анг) или Алексис Васин (Фр). Три победи гарантират медал за софиянеца.

В другата част на схемата са олимпийският първенец Манус Бунджумнонг (Тайл), световният шампион Серик Сапиев (Каз), руснакът Генади Ковальов и кубинецът Рониел Иглесиас.

Кубрат Пулев стартира турнира срещу колумбиеца Бланко Хулио. При победа негов следващ съперник ще бъде победителят от двубоя между световния шампион от Чикаго'07 Роберто Камареле (Ит) и бившия европейски и световен вицешампион, но в долната категория - Виктор Зуйев (Блр).

Първият мач на Борис Георгиев е на 10 август, докато Кобрата стартира на 13-и.

"Доволен съм от жребия на Борето, но не и от този на Пулев", бяха първите думи на треньора на националния отбор Петър Лесов.



Очаквайте по-късно интервю със старши треньора на националния отбор.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот GOOR » 19 авг 2008, 20:43

Много слабо представяне тази година. Явно е, че трябва да се направи нещо за българския бокс. Впрочем, той все повече започва да не е български, а цигански, но това е друг въпрос. Важното е, че мангалите са в ниските категории :qipag:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОКС

Мнениеот Delija » 20 авг 2008, 11:46

Най-лошото е, че и двамата, вместо да се видят, че нищо не играха, хвърлиха цялата вина върху съдиите (в типично български стил). Циганина му разковаха главата, той след мача врещи и квичи, че нямал човек сред съдиите. Ай, хасмокар на вилица.. :qipaq: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот sasho_1989 » 20 авг 2008, 11:47

Според мен Адреа му е размътила мозъка :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Re: БОКС

Мнениеот GOOR » 25 авг 2008, 21:11

То точно заради това, че се скъса от фотосесии и партита стана на това дередже да го бият като мръсно куче...
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

viktor
Мнения: 89
Регистриран на: 18 авг 2008, 08:21

Re: БОКС

Мнениеот viktor » 25 авг 2008, 21:22

Кво е хасмокар на вилица? :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОКС

Мнениеот Delija » 25 авг 2008, 21:23

Може и хасмиминч. :qipag: Ако правилно се изразявам де, нека нЕкой мангал да ме поправи, ако бъркам. :qipag:

viktor
Мнения: 89
Регистриран на: 18 авг 2008, 08:21

Re: БОКС

Мнениеот viktor » 25 авг 2008, 21:43

#-o Хасмиминч тогава какво е :qipag: и що точно на вилица :idea: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОКС

Мнениеот Delija » 25 авг 2008, 21:50

Ми може и на лъжица, кой как го предпочита. :qipag:

viktor
Мнения: 89
Регистриран на: 18 авг 2008, 08:21

Re: БОКС

Мнениеот viktor » 25 авг 2008, 22:00

Аз тогава предпочитам на филия :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БОКС

Мнениеот Delija » 25 авг 2008, 22:01

:qipbj:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: БОКС

Мнениеот Lunar Wayfarer » 25 авг 2008, 22:17

Кобрата по едно време беше достигнал някакво ниво, но много много отдавна се отрече от бокса, целите са му в свободните боеве. Беше на олимпиадата, защото нямаме никакви други боксьори при тежките.
А при леките наистина са само мангали и турци.... :?

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: БОКС

Мнениеот dgeorgiew » 26 сеп 2008, 16:20

БОРЕТО: НЯМА ДА СТЪПЯ В НАЦИОНАЛНИЯ
Инес Павлова 26 септември 2008 17:13

Борето: Няма да стъпя в националния Принтирай Борето: Няма да стъпя в националния Изпрати
Най-добрият боксьор на България - Борис Георгиев, сензационно обяви пред Гонг, че няма да стъпи в националния отбор.

„Докато Петър Лесов е национален треньор, няма да стъпя в отбора! Не трябва един треньор да има омраза към състезателите си. Ако има нещо, нека ми го каже лично. Той не ми е звънял! Не може да ми се меси в личния живот!”, заяви бронзовият ни медалист от Атина 2004.

Участникът на две Олимпиади Борис Георгиев тренира. „Бяха ме пуснали почивка. Никой не ми се е обаждал да ме извика на лагера в Дианабад. Говорил съм с Марин Димитров и се уточнихме. Няма как да се боксирам на Европейското първенство, след като Лесов е треньор. Имам си клуб, имам си треньор. Тренирам си с моя клуб ЦСКА и Мишо Таков”, каза още боксьорът.


Циганска му работа . :qipbl:
Изображение


Върни се в “Други спортове”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron