ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Хиподил » 17 юли 2008, 08:29

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Един човек да се српави сам с цяла тумба цесекари и то насред София :shock: Е те такова нещо не бях виждал :lol:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 17 юли 2008, 09:06

Пълни идиоти са тези т.н. "фенове", които отиват на мач, за да се бият. Без значение, дали имат да си връщат на някого или не.
И най-добре е медиите да не им обръщат внимание, за да не им се рекламира бабаитлъка. Както например УЕФА въведе практиката да не показва по телевизията, когато някой нахлуе на терена.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот bluehope » 17 юли 2008, 09:22

Откачена работа. Съгласен съм, че не трябва да им се обръща внимание, но за да стане това - ето, има записи, снимки - да се видят кои са и за по 3 години извън стадионите. Само че дори и да ги накажат, не виждам как после ефективно ще се спазва тази забрана.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 17 юли 2008, 09:30

Да, наказанията не са ефективни. На моята работа имам един колега от "София-Запад". Има наказание да не посещава мачове, но това не го спира. Както и полицаите.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот onzi » 17 юли 2008, 09:32

casus fortuitis написа:Пълни идиоти са тези т.н. "фенове", които отиват на мач, за да се бият. Без значение, дали имат да си връщат на някого или не.
И най-добре е медиите да не им обръщат внимание, за да не им се рекламира бабаитлъка. Както например УЕФА въведе практиката да не показва по телевизията, когато някой нахлуе на терена.


напълно съгласен :qipay: :qipay:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 17 юли 2008, 09:32

Релиджъне, стига глупости си говорил. Убийството си е убийство. За какво ги е правил тия бомбички? За какво? За атмосфера ли? Ебем ти атмосферата. Един ЦСКАр в квартала си носи окото и ръката до Пирогов, 'щото бил правил бомбичка. Малоумник. Не може ти съзнателно да правиш бомба, като много добре знаеш, че може с нея да убиеш човек. До мен в Перник е падала такава бомба. Ходих целия боядисан. Заради някакъв малоумник сега можеше да съм сакат. Само, бой, ебане и тормоз за УБИЙЦИ като тоя Чочо!!!
За малоумниците, които целиха рейса на Левски - същото!!!!
За Лумпените от Пловдив - е тука вече нямам думи. Великите смелчаци! Големци! Половината сложили качулки и шалчета дане им се виждат лицата и нападат в гръб. Това трябва да си най-големия мижитур, че да нападаш в гръб и то със скрито лице. Сметайте, тия как живота ги е стъпкал, че да не искат да си покажат физиономиите.
И мятат бомбички и камъни - ако уцелят някой - геройство - 20 точки. Ако уцелят - дете - още по-голямо геройство - 50 точки. Жената е малко - само 30 точки.
И накрая какво - само 20 дена и ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - ЗАБРАНА ЗА ПОСЕЩЕНИЕ НА СПОРТНИ МЕРОПРИЯТИЯ. ЕБАСИ АБСУРДА!!!! Ма те изобщо не са посетили спортното мероприятие тогава. каква е гаранцията, че след 1 г. пак няма да дебнат от страни на някой стадион. За 20 дни арест - какво пък? Заслужава си да опиташ пак! важното е, че са спазили забраната и не са били на "спортното мероприятие".
Искам да питам Казуса, белким ми го обясни - защо тези примати не ги съдят по Наказателния кодекс, а ги съдят по смешния закон за футболното хулиганство. защо не се използват разпоредбите и членовете в НК за "опит за убийство" и "нападение с цел еди-каква-си"?
Ей това на мен, като не юрист ми е много странно. как пък решиха да ги съдят по този закон. Ми аз сега ще сложа фанелката на Левски и шалчето на Левски и ще ходя да набия един там с камъни и дървета, понеже ме дразни. После ще искам да ме съдят по този Закон, понеже съм бил облечен като футболен запалянко...


Мнението ми за мижитурките от вчера е същото. Питам Сашо, какво хубаво видя вчера, че каза "каквото повикало такова се обадило"? Саше, кефиш се, щото са от Локото... две деца, които си обичат отбора? Ами, ако бяха от Ботев, щеше да ги заклеймиш вчерашните хулигани? Саше, истината е, че тези мишки (мишки са, защото си крият лицата, понеже, ако бяха мъже щяха да ходят с открити лица и нямаше да се страхуват) нямат цвят и отбор. Е такава утрепка, ако утре умре от хероин мога само да я заплюя в лицето, да я подмина и да подритна изхабената спринцовка. Не може да ми бъде жал за такъв ОРГАНИЗЪМ (нямам идея бозайник ли е, гризач или пернат - по-скоро е гризач).
Като са толкова ербапи що не изчакаха от Пловдив да дойдат 20 души и да си се бият по равно, ама с открити лица. Само мишките се крият. Всички на кафево - от такива утрепки България няма нужда!
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот bluehope » 17 юли 2008, 09:42

casus fortuitis написа:Да, наказанията не са ефективни. На моята работа имам един колега от "София-Запад". Има наказание да не посещава мачове, но това не го спира. Както и полицаите.


Е то, за да ги спират трябва да има камери на всеки вход, единна информационна система, едва ли не човек от всеки клуб, който да работи с полицията и т.н. Но ако това насилие зачести трябва да има мерки. Обаче чакаме някой да умре на стадиона, тогава ще се зашуми.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 17 юли 2008, 09:46

casus fortuitis написа:Пълни идиоти са тези т.н. "фенове", които отиват на мач, за да се бият. Без значение, дали имат да си връщат на някого или не.
И най-добре е медиите да не им обръщат внимание, за да не им се рекламира бабаитлъка. Както например УЕФА въведе практиката да не показва по телевизията, когато някой нахлуе на терена.

:qipay: =D> =D>

Може да си сектант и промит мозък, но в случая си страшно прав. :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 17 юли 2008, 09:59

Много мило, тенкс... особено като се има предвид, че си сектант и промит мозък - ще го приема направо като комплимен :lol:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 17 юли 2008, 11:10

Абе като цяло е тъпо насилието по стадионите, но в този случай съм на страната на цскато, кво да стоят и да си траят след побоя в Сандански, тая година на армията трябва още по голям пердах да им теглят.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Al » 17 юли 2008, 11:33

ultra_LIVERPOOL написа:Абе като цяло е тъпо насилието по стадионите, но в този случай съм на страната на цскато, кво да стоят и да си траят след побоя в Сандански, тая година на армията трябва още по голям пердах да им теглят.

:qipbu: :qipam: #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 17 юли 2008, 11:45

Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот bluehope » 17 юли 2008, 11:54

Batkoto написа:
Хиподил написа:
Един човек да се српави сам с цяла тумба цесекари и то насред София :shock: Е те такова нещо не бях виждал :lol:

битото дете ли имаш впредвид,като казваш един човек :qipag: ..па и аз на снимките виждам само едно момче,което е поне две глави под бабанката.. :qipag:


Баток, бабанката е битият а на снимките се вижда как и той е взел камък и май го е стоварил върху нападащия. Другите "страшни" се крият зад скамейката и викат: "само да ни паднеш" :D .
Въобще не заслужават това внимание, което им отделяче анализирайки ги, или по-точно заслужават, ама от "компетентните органи".

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот greenway3 » 17 юли 2008, 12:01

Всички се забавляваме и се смеем на снимките тука.Сега вече съм съгласен,че в сектора на ЦСКА в Сандански е имало само жени.Закани по интернет за бой,отмъщения и т.н. и какво?Отидаха 30 "хулигана",нападнаха седящ човек и го халосаха с тръба в главата....похвална смелост....но не мислеха,че е имало още 1 фен на Локо Пд :shock: Фатална грешка.Вижте червените бойци как гледат от оградата фена на Локо как пердаши тоя пишман-хулиган :qipbj: .Само им гледайте уплашените физиономии гледайки как авера им отива в Dreamland :qipap: .Вече съм убеден - добре,че е била полицията да отърве тези мишоци с качулките,дето гледат страхливо през оградата,че тоя развилнелия се от локото май щеше да ги бие един по един всичките :qipbj: .Мога да си представя ако не бяха двама,а примерно 6-7?Тогава къде щяха да се крият тези 30 "отмъстителя" не знам
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 4-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 17 юли 2008, 12:06

ВЕрна на клипчето се вижда как треньора на буферите разтървава 2-ма
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта