ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 12 юли 2008, 20:08

:qipbo: Емо Ангелов, Дани Боримиров, Валери Домовчийски, Елин Топузаков......И много, много други.
Вески е голям толкова колкова са големи мечтите му.Или по-скоро както в случая-всеки споменава хората, донесли му радост последните години.. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот otto » 12 юли 2008, 20:11

ФЕЛИПЕ МАШАДО :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 12 юли 2008, 20:23

Мичо написа:Вески е голям толкова колкова са големи мечтите му.Или по-скоро както в случая-всеки споменава хората, донесли му радост последните години.. 8)


Мичо написа:Лупи, Лупи :qipbp:


:qipap:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 12 юли 2008, 20:25

:qipag: :qipag: Машадо, тоя нисичкия, дето доста прилича на един Мендоса ли къв беше.... :qipap:
Дели, аз си споменах любимците.Лупи ме радва по съвсем различни причини, мисля да ме разбираш. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 12 юли 2008, 20:26

Ми и аз така бе. :qipad: Иначе любимците ми няма да ги споменавам, че комплексите ви пак ще изскочат. :qipap:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 12 юли 2008, 20:29

[-X Ние нямаме комплекси, няма от какво да имам аз, аз и по европа и в България, колко хубави неща съм гледал от отбора ми....Едва ли ще доживееш. :qipaf:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот sasho_1989 » 12 юли 2008, 20:31

Delija написа: Иначе любимците ми няма да ги споменавам, че комплексите ви пак ще изскочат. :qipap:

Ицо а :qipbo:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 12 юли 2008, 20:44

Мичо написа:колко хубави неща съм гледал от отбора ми....Едва ли ще доживееш. :qipaf:


Полуфинал съм доживял, ти сигурно финал си гледал, та пишеш така?!! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 12 юли 2008, 20:50

:qipab: Аз си знам какво съм гледал, ти също.
Последните ни години също си знаем.Всичко останало е мелене на празни приказки и ровене в архивите.То на вас това ви остана-архивите.Настоящето остави на нас. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот svo » 12 юли 2008, 20:52

майната му на настоящето. Важно е бъдещето :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 12 юли 2008, 20:54

Мичо написа:Последните ни години също си знаем.Всичко останало е мелене на празни приказки и ровене в архивите.То на вас това ви остана-архивите.Настоящето остави на нас. 8)


Настоящето един ден също ще влезе в архивите. Това значи ли, че след години не трябва да го броим "сегашното" настояще :?: :?: :qipan:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот emevev » 12 юли 2008, 21:01

ще го броим, Дели, понеже ЦСКА съществува в настоящето, а в бъдеще съвсем няма да има за какво да си спорим... ;) :qipae: :qipag:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот itsoVIII » 13 юли 2008, 05:10

emevev написа:ще го броим, Дели, понеже ЦСКА съществува в настоящето, а в бъдеще съвсем няма да има за какво да си спорим... ;) :qipae: :qipag:

Що бе, бат' Емо? Да не би в бъдещето Бащицата да си тръгне и да няма как да си пере паричките и да ви закрият? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Blue » 13 юли 2008, 07:40

Delija написа:Тези 2 определения нямат нищо общо с комунизма. :qipad:

:qipag: :qipag: :qipag: Едното е израз,а другото е цитат на известна реплика(по-точно на част от нея) :!: Хората с които са свързани тези две неща,обаче имат много общо с комунизъмО у нас(дето така и не беше построен :qipag: )

Андрей Луканов - син на Карло Луканов(ваш привърженик и деец),Министър-председател в 2 правителства в периода Февруари-Декември 1990.Кандидат-член на Политбюро на ЦК на БКП-според едни,а според други е член на същото!Правителството на Луканов пада след публични протести, предизвикани от тежката икономическа криза в страната. От тази криза е останал изразът „Луканова зима“.

Петър Младенов-дългогодишен външен министър на България(която все още е Народна Република България).Държавен глава на страната след отстраняването на Тодор Живков(1989-1990).Естественно е и член на Политбюро на ЦК на БКП.Подава оставка като Председател(президент) на НРБ през лятото на 1990г., заради репликата с танковете и оказаният в последствие натиск от опозицията и обществото.

Добри Джуров(добре знаеш какъв е за вас)- министър на народната отбрана на НРБ до Ноември 1990г.Член е на Политбюро на ЦК на БКП.

Българската комунистическа партия(БКП) носи гордо това име до 3 Април 1990г.,когато е преименувана на Българска социалистическа партия.Малко преди това е отменен и Член 1 от Конституцията на НРБ за ръководната роля на БКП .

На 15 Ноември 1990г. Народна Република България е преименувана на Република България!

Конституцията на Република България, е приета от 7-мо ВНС на 12 Юли 1991г..Дотогава действаща е Живковската Конституция(Май 1971г.-Юли 1991г.)






Така като гледаш,'ич не е било комунизъм през 1990г?Ама 'ич,нали? :qipag:
Сигурен съм,че знаеш кога са ви мачовете с Олимпик(Марсилия),а също така и кога на практика се класирате на този четвъртфинал :qipad: :twisted:
Последна промяна от Blue на 13 юли 2008, 08:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот otto » 13 юли 2008, 08:07

КАТО СТАНА ВЪПРОС ЗА КОМУНИЗЪМ,ДРУГАРИТЕ ОТ ПОДУЯНЕ ОЩЕ ПРЕЗ 1944 СА ИЗДИГНАЛИ В КУЛТ БЮСТА НА ТЕХНИЯ ИДОЛ-ВОДАЧ,ДРУГАРЯ СТАЛИН ,КАЧВАЙКИ ГО НА НАК-ВИСОКИЯ БЪЛГАРСКИ ВРЪХ #-o ОЩЕ ПРЕЗ 1944 :!: :!: :!: :qipbl:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта