ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Toru » 09 юли 2008, 22:01

run1973 написа:Дай един източник да видим къде са се побрали 3000 на помощното игрище.


Тиберканин спаси Левски от резил пред 4000 на "Герена"
Изображение
http://www.sportal.bg/news.php?id=119559

http://gong.bg/view_article.php?article_id=50379
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 09 юли 2008, 22:01

Румка, срам и позор е мръсното комунистическо отборче, за втори път уличено в измама в европа.Отборчето, създадено по фалшив начин и съвсем справедливо отиващо към закриването си.Гадно ли ти е? :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Така че ич не се опитвай да мислиш, не ти се удава, все пак си цесекар.А както знаем, те в момента страдат от забавен мисловен процес, хем че аз се съмнявам в диагнозата, според мен този процес се е изпарил ама карай.... :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Аааа, Румка, забравих нещо.Абе понеже си от Плевен и ти е трудно, да ти взема билет за европа тази година, винаги можеш да разчиташ на мен! :qipay:
Само да изтеглят ЦСКАто и казваш за кой сектор искаш, веднага ти взимам.Щото съм пич. 8)

Дели, сравнението си е много точно, аз хиляди този сезон чух, че е имало на събора на Дучето единствено. :qipag:

Закриват ви клуба, а мишоците събират 100 човека на митинг, това ако не е гавра, не знам кое. :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 09 юли 2008, 22:04

Toru написа:
Тиберканин спаси Левски от резил пред 4000 на "Герена"


Аааа, вече станаха 4 хиляди. Утре вече и 5 ще бъдат сигурно. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот otto » 09 юли 2008, 22:05

МИЧКА ТИ НА НАС БИЛЕТИ ЗА ЕВОПА НЕ НИ ВЗИМАЙ :idea: ГЛЕДАЛИ СМЕ ДОСТАТЪЧНО МАЧОВЕ ТАМ :qipay: ТОЗИ ПЪТ ЩЕ ПРОПУСНЕМ,ЗА СМЕТКА НА АДМИНИСТРАТИВНИЯ НАГЛЕЦ :qipbl: ТА ТАКА... ТИ СЕ ПАЗИ САМО ДА НЕ ИЗКОЧИ ЗАД ЪГЪЛА СИПИЛАЙНЕН,ЧЕ ТОГАВА СТАВА СТРАШНО :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 09 юли 2008, 22:06

Бе последно време освен Жиняк и Хакан Шукур, не знам друго да сте гледали ама ти си знаеш. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот run1973 » 09 юли 2008, 22:06

Измамата сте вие Миче и ти го знаеш много добре.А ако не го знаеш ,кво викаш скоро не са ви разкривали от Малта или от Андора.Комунистическо отборче,сте вие и продължавате с комунистическите си номера.А ако ми се гледа мач в Европа по добре да ида до морето ,че Черно море не се гаврят с публиката си ,така както отборчето на ЕВРОИДИОТИТЕ го прави със своят публика редовно.А дали ми е гадно що не дойдеш да провериш, :qipad: ,мога аз да ти купя билетче за влака. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот otto » 09 юли 2008, 22:06

Delija написа:
Toru написа:
Тиберканин спаси Левски от резил пред 4000 на "Герена"


Аааа, вече станаха 4 хиляди. Утре вече и 5 ще бъдат сигурно. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ТАКА КАТО ГЛЕДАМ СНИМКАТА ИМА-НЯАМ 600-700 ЧОВЕКА :!: АМА ЛАКЕИТЕ ОТ ПОДУЯНЕ ПИШАТ МИТОВЕ И ЛЕГЕНДИ,НАЛИ СА НА ЗАПЛАТА В ''ЛЕВСКИ'' :qipbl: ЕЙ, НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ НИКОГА #-o
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот otto » 09 юли 2008, 22:08

Мичо написа:Бе последно време освен Жиняк и Хакан Шукур, не знам друго да сте гледали ама ти си знаеш. :qipap:

ПО-ТАЗИ ЛОГИКА,АЗ АКО СЕДНА ДА ИЗРЕЖДАМ ТИ КАКВО СИ ГЛЕДАЛ,НЯМА ДА И СТИГНАТ 2-СТРАНИЦИ,СМЕХ И ПОЗОРИ :qipad:
АПРОПО,ОСВЕН ЖИНЯК И ШУКУР,СЪМ ГЛЕДАЛ И 1/2-ФИНАЛ,НА СТАДИОНА :qipab:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот sas1914 » 09 юли 2008, 22:09

run1973 написа:.То и отбора ви е гавра с футбола,но нали знаеш,някой ден и това ще бъде поправено..................... :qipad: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
:qipan: :qipan: :qipan:
Само в сънищата ти :!: Тази мъдра мисъл в книжлето на ГА ли го научи :qipan:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 09 юли 2008, 22:10

Евроидиотите са едни.Питай Мишел Платини, той ги спомена наскоро като пример. :qipag: :qipag: :qipag:
А иваче ще гледаш я, Черно море, като нямаш какво друго да гледаш.Дали ти е гадно?Румка, сериозно, кофти ли е да те изхвърлят като последната отрепка от европа? :qipbl: :qipbl:
Интересно ми е какво е чувството. :qipbl:
:qipbo: А като ще ме каниш, кви са тия влакове, прати ми кола нещо, че много жега, запази ми хотелче, кръчмица, знаеш как е...Билет за влака. :qipbl:

Оте, и на теб снимки да вадя ли?Ти не можеш щото тогава не е била изобретена фотографията сигурно. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 09 юли 2008, 22:10

Мичо написа:Бе последно време освен Жиняк и Хакан Шукур, не знам друго да сте гледали ама ти си знаеш. :qipap:


По-добре тях отколкото шиптърите Едмонд Дости(с хеттрик във вашата врата :qipbj: ) и Бозго. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

п.п. Мич, спри с тея 3 000 за днешната контрола. Новото число е 4 000, да знаеш, да не сбъркаш. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот run1973 » 09 юли 2008, 22:11

Гледам и ведомственият вестник/на Бая Ви Ганя/,го е имало предварително подреден на всяка седалчица прилежно,досущ като позивите дето едно време сте разнасяли по партизанските седенки. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: До Левскарче-Стандартче,с поредната доза психопатия в него за допромиване на заблудените ви мозъчета. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Мичо » 09 юли 2008, 22:12

:qipad: Дели, аз ти казвам, че са били около 3000, толкова знам.Че Спортал са преувеличили, най-вероятно, то и за вашия банкет с Галин Иванов по Гонг казаха, че са около 6000 па се оказа, че има-няма 3000 са били.Журнали сти... :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот run1973 » 09 юли 2008, 22:13

sas1914 написа:
run1973 написа:.То и отбора ви е гавра с футбола,но нали знаеш,някой ден и това ще бъде поправено..................... :qipad: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
:qipan: :qipan: :qipan:
Само в сънищата ти :!: Тази мъдра мисъл в книжлето на ГА ли го научи :qipan:



:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Не ,във Финландия ходих на скоро ,та там още разправят..................

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГОЛЯМАТА ИЗМАМА - ТОДОР БАТКОВ И САШО ТОМОВ (ЧАСТ ПОРЕДНА)

Мнениеот Delija » 09 юли 2008, 22:14

Мичо написа: Журнали сти... :qipad:


Знам бе, това са отрпеки. :x Ицето ще ги оправи. :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта