Трансферите в БГ - II

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот Zlatkov » 19 юни 2008, 21:16

Идеята е ,че с него ще стане като с Гонзо, а именно за местна консумация :mrgreen: За това не ти трябва преводач нали :!: :?:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

КУР ЗА ГОВЕДАТА ВРАГ НА ПЛАНЕТАТА УНИЩОЖИЛИ ФУТБОЛА У НАС...

Мнениеот otto » 19 юни 2008, 22:21

ТО КАТО НЯМА КАКВО ДА КАЖАТ И СЕ ЗАХВАЩАТ ЗА ПРАВОПИСА,ПРИ ТОВА ТОЧНО ТЕ ,АНТИБЪЛГАРИТЕ-ДОНОСНИЦИ ОТ ПОДУЯНЕ :qipaq:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: КУР ЗА ГОВЕДАТА ВРАГ НА ПЛАНЕТАТА УНИЩОЖИЛИ ФУТБОЛА У НАС...

Мнениеот ludyakon » 19 юни 2008, 22:54

otto написа:ТО КАТО НЯМА КАКВО ДА КАЖАТ И СЕ ЗАХВАЩАТ ЗА ПРАВОПИСА,ПРИ ТОВА ТОЧНО ТЕ ,АНТИБЪЛГАРИТЕ-ДОНОСНИЦИ ОТ ПОДУЯНЕ :qipaq:

Виж какво.Аз нито съм антибългарин нито доносник. [-X [-X [-X А ако ти си на това интелектуално ниво(между другото не е правопис -а словоред) и да говориш за антибългари-е смешно. :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот ludyakon » 19 юни 2008, 22:57

Zlatkov написа:Идеята е ,че с него ще стане като с Гонзо, а именно за местна консумация :mrgreen: За това не ти трябва преводач нали :!: :?:

Че напиши това което искаш да кажеш.Кво се правиш на негър. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот otto » 19 юни 2008, 22:58

КОНЧЕ,В НЕТА ВСЕКИ Е ИНТЕЛИГЕНТЕ,ПОСЛЕ СЕ ВИДИМ ИН ЛАЙВ,КАКТО СЕ КАЗВА,И СЕ ПОЛУЧАВА КОЙ ОТ КОЙ ПО-ГОЛЯМ ГЪЗ(ВКЛЮЧИТЕЛНО И ОТ ТОЗИ ФОРУМ) НАГЛЕДАЛ СЪМ СЕ НА ШМАТКИ ДО ПОСИРАНЕ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот ludyakon » 19 юни 2008, 23:14

otto написа:КОНЧЕ,В НЕТА ВСЕКИ Е ИНТЕЛИГЕНТЕ,ПОСЛЕ СЕ ВИДИМ ИН ЛАЙВ,КАКТО СЕ КАЗВА,И СЕ ПОЛУЧАВА КОЙ ОТ КОЙ ПО-ГОЛЯМ ГЪЗ(ВКЛЮЧИТЕЛНО И ОТ ТОЗИ ФОРУМ) НАГЛЕДАЛ СЪМ СЕ НА ШМАТКИ ДО ПОСИРАНЕ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:qipay: :qipay: :qipay: :qipay: Тука си прав.Спор няма [-X [-X Но не това ми бе мисълта. :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот sasho_1989 » 20 юни 2008, 10:23

Случаят с Георги Христов бил решен предварително в полза на Левски

Спортно-техническият директор на Ботев Борислав Димитров разпространи специална декларация за случая с Георги Христов. Това той направи като представител на "жълто-черния" клуб на вчерашното на Арбитражната комисия по искането на голмайстора на "канарчетата" за разтрогването на договора му.

В декларацията се казва:

Случаят с разтрогването на договора на Георги Христов бе решен предварително в полза на Левски (София). Вчерашното заседание на Арбитражната комисия, на която нейните членове взеха това решение бе за заблуда на хората. До този извод стигам, като пряк свидетел на случилото се. В подкрепа на това ще изнеса няколко факти.

Първо - по традиция заседанието на Арбитража се насрочват за 10,00 часа. Вчера по изключение и без прецедент изненадващо заседанието бе насрочено за 14,00 часа. В последствие става ясно, че това има обяснение. Самолетът на адвокат Иво Ивков,
представляващ Георги Христов от Швейцария каца в 12,30 часа в София. Явно Комисията преценява, че трябва да се съобрази с него, въпреки, че има да решава спорове на футболисти от 22 клуба.


Второ - подобни тежки казуси като с Георги Христов се разглеждат последни. Този път обаче комисията разгледа случая пръв. И затова си има обяснение. Самолетът на Иво Ивков за Швейцария отлита в 17,00 часа :qipan: :qipan: :qipan: .

Трето - след като Комисията даде думата за последни реплики на двете страни единият от членовете заяви, "Приключвайте по-бързо, за да не изпусне Иво Ивков самолета за Швейцария. :qipan:

Само тези факти ме карат да си мисля, че това заседание беше един фарс, режисиран от Левски и Арбитражната комисия на БФС, категоричен е Борислав Димитров. Като заключение смятам, че имахме голям късмет, че в деня на заседанието на Арбитража имаше удобни самолети за и от Швейцария. В противен случай щеше да се наложи членовете Арбитражната комисия да пътуват до Швейцария при господин Иво Ивков за решаването на случая с Георги Христов, завършва декларацията.

От управата на Ботев още веднъж подчертаха категоричната си позиция, че ще обжалват решението на Арбитражната комисия пред Апелативната комисия на БФС.

БФС :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот sasho_1989 » 20 юни 2008, 11:00

Къде сте левскари?Айде, че Ивков ще си изпусне поета...трябва да се бърза с решението,а другите случаи ще почакат - няма проблем.Важното е адвокатът да се прибере навреме :^o :^o :^o
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот BAt e venci » 20 юни 2008, 11:01

ЛАКОМ ГЪЗ КРЪВ ........

Като ви давахме 200 хил. вие какво се ускушвахте, сами сте си виновни

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот sasho_1989 » 20 юни 2008, 11:05

На мен дали ще ми съкратят кандидат-студентския изпит с 2 часа,че сега гледам на тази дата ще пътувам по спешност до София?ТА ще ми е важно да тръгна навреме :roll:

Ама май няма как да стане нали.За жалост не разполагам с организационните възможности на Левски :cry:

Само да те питам 200 бона пари ли са за голмайстор на групата :shock:
Изображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот BAt e venci » 20 юни 2008, 11:09

400 хил. лева и Христолов нямаше да си залага домът!

Вие колко очаквате да вземете за него 1 млн. , стегнете се, като се правите на интересни Баткофф ше ви тресни!
Нали много му бехте сърдите на Христолов защо не му търсите сега сметка на него за това че доброволно е отказал близо половин млн. лева!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот sasho_1989 » 20 юни 2008, 11:12

Половин милион не е отказал.Просто се дели 50 на 50 а с президента на Марица.ПРостата сметка показва 100 000 евро за Селския...естесвено че няма да иска.Аз искам Жоро да се развива но не в клуб като Левски и да свърши като Веско Минев примерно...да не говорим че в чужбина едва ли ще го шитнат #-o

ЦСКА Москва имаше интересн...трябваше сда се изчака още малко...


Нищо не каза за въпроса ми за изпита?Дали ще го съкратят,за да си хвана "полета" като адвокатчето Ивков :qipbl:

Тва е Левски - организация на всички нива и етажи във футбола ни...
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот Stinkata » 20 юни 2008, 11:19

Аз лично ще съм много доволен, ако Христов дойде в Левски за сумата, която е фиксирана в договора му...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот sasho_1989 » 20 юни 2008, 11:27

Аз пък мисля че мястото му е в чужбина.Щом става голмайстор с 10-ия в първенството,какво говорим повече...
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: Трансферите в БГ - II

Мнениеот bluehope » 20 юни 2008, 11:31

А аз лично няма да съм доволен да съкратят на Сашо кандидатстудентският изпит, за да има повече време да покаже знанията си и да го приемат където иска. Е те това е "синята мафия" :mrgreen:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта