ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот nacho » 21 юни 2008, 08:57

hris83 написа:Батка,ние не искаме да ви закриват,просто защото няма да има на кого да се смеем :qipag: открай време отборчето ви ми прилича на трупа палячовци,които дърпат чергата към себе си
и тези "палячовци"оставиха едно друго подуенско отборче на 16т.отзад,май на други трябва да се смеем :qipae: :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Мичо » 21 юни 2008, 09:02

:qipag: :qipag: :qipag: Май май ама сега на кой се смеем?
Ще оставите я, дай да ви оставим 10 гщодини да не плащате данъци, да крадете и мамите, може и ШЛ да вземет накрая.Да ама не, комунизма падна, време е и отрочето му да го последва. :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот svo » 21 юни 2008, 09:06

ееее, мина мача и си мислиш, че си отървал пищялките :qipae: :qipae: :qipae:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот nacho » 21 юни 2008, 09:21

Мичо написа::qipag: :qipag: :qipag: Май май ама сега на кой се смеем?
Ще оставите я, дай да ви оставим 10 гщодини да не плащате данъци, да крадете и мамите, може и ШЛ да вземет накрая.Да ама не, комунизма падна, време е и отрочето му да го последва. :qipbp:
и какво смешно има,този скандал сега няма нищо общо с играта на терена,дължи се на няколко некадърници в ръководството на ЦСКА и в задкулисни игри на БФС,а иначи то и Реал М може да го обвиниш че има много дългове а взима най-добрите играчи и става шампион,комунизма и т.н сме го чували измисли нещо друго :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот itsoVIII » 21 юни 2008, 09:21

Мичо написа: :qipag: :qipag: :qipag: Май май ама сега на кой се смеем?
Ще оставите я, дай да ви оставим 10 гщодини да не плащате данъци, да крадете и мамите, може и ШЛ да вземет накрая.Да ама не, комунизма падна, време е и отрочето му да го последва. :qipbp:

То тогава няма да има на кого да му окрадете труда и да правите доноси :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2008, 01:18

otto написа:РЕШЕНИЕТО Е ЕДНО,РАЗСТРЕЛВАТ СЕ ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ КОИТО ЗАЕМАТ ВИСОКИ ПОСТОВЕ В ДЪРЖАВАТА


Държавата ще остане без управление и на автопилот :qipbl: (не забравяй, че на власт са турците, комунистите и въобще политическия елит е изграден от утрепки, което ме навява на мисълта, че като цяло са фенове основно на един отбор).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2008, 01:25

Мичо написа:Пресслужбата на БФС съобщава на българските медии:

Днес - 20 юни 2008 г., в края на работния ден в деловодството на БФС постъпи молба от ПФК ЦСКА АД, придружена от документация, свързана с лиценза на клуба за вътрешното първенство, с която ръководството на ЦСКА настоява въпросът с отнетия лиценз на клуба да бъде преразгледан от Лицензионната комисия.

В отговор на изразеното желание от ръководството на ЦСКА президентът на БФС Борислав Михайлов отлага пътуването си за участие в заседание на Съдийската комисия но УЕФА на 23 юни (понеделник) и свиква Изпълнителния комитет на БФС на извънредно заседание на 24 юни (вторник).

Мястото и часът на заседанието на Изпълкома ще бъдат обавени допълнително.

Пресслужба на БФС

#-o
Бах тва БФС, бах тази перука, бах тези левскари..Нали така, плачковци? #-o



Да, браво на БФС и Боби Михайлов, само и единствето за ЦСКА мислят =D>

Мичо, много си лесен за лъжене.

Крал Милан мисля, че се казваше, при сръбско-българската война тръгва с идея в главата си да има София, а с идея пред другите да завладее половин България (до Русе) като за себе си знае, че такива завоевания не може да задържи. Просто при преговорите след войната ще отстъпи, няма да иска до там докъдето е стигнал, а само София, точно това което иска............по твоята логика за БФС той пък е ултранационалист българин.

Същата тактика "искам София, за целта стигам до Русе, а после отстъпвам и ще се примиря само със София" тук е "искаме да им вземем ШЛ, стигаме по-далеч до ШЛ плюс В група, после отстъпваме за В група и се примиряваме само със ШЛ за нашия отбор" и после Мичо идва и ни обяснява какви галеници сме, защото са толкова добри, че ограничават обирите си "само" до ШЛ.

То по тая логика след изнасилване трябва да ме освободят. Ебе ми се някоя, грабвам я правя го, заплашвам я и с убийство, но от мен да мине не го извършвам, примирявам се с едното ебане....очаквам от прокоратурата да ме обяви за светец, тъй като съм се отказал да убивам и съм се задоволил само с единия секс.

Мичо, Мичооооо........
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2008, 01:28

Delija написа:Вие внимавайте преди това да не зарадвате отново едни ваши неотдавнашни познайници. :qipap:


Кои от всичките? Толкова много станаха, че не ми е ясно кои аматьори визираш, защото фенове на Левски има по целия континент сред гилдиите на скиори, аматьори и хлебопроизводители.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот valka » 22 юни 2008, 15:59

Костадинов: Не БФС, а ние сме виновни, че ни изхвърлиха от Европа

Спортно-техническият директор на ЦСКА Емил Костадинов заяви, че за сътресенията в клуба не е виновно БФС, а единствено червените управници. "БФС не ни е виновно. Единствените виновници сме си самите ние. Това е истината. Няма никаква конспирация", коментира Костадинов, който е член на Изпълкома на БФС. И.д. президент на ЦСКА допълни, че е скептично настроен за връщането на армейците в ШЛ, дори отделните комисии да дадат лиценз на армейците за "А" група. "Едва ли УЕФА ще ни върне в ШЛ. Аз съм скептично настроен. Надеждите ми са свързани с това, да ни дадат лиценз за "А" група", коментира червената легенда.

:qipad:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот otto » 22 юни 2008, 18:02

''НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ'' :qipan: ТОЯ КОСТАДИНОВ Е ЕБАТИ МИШКАТА ! КАТО Е ВИНОВЕН,КАКВО ПРАВИ ОЩЕ В ЦСКА ? :arrow:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Мичо » 22 юни 2008, 18:03

Спряха водата на ЦСКА, играчите си тръгват мръсни и потни
21.06.2008 11:55
Нов скандал беляза началото на подготовката на ЦСКА за новия сезон. Водата на стадион "Българска армия" бе спряна и футболисти и треньори не успяха да се изкъпят, след като направиха първо занимание за новия сезон.

Така деветимата играчи на "армейците" заедно с треньорското ръководство, които направиха крос в Борисовата градина, трябваше да се качат по колите си потни и мръсни и ще се измият чак по домовете си, тъй като душовете не работеха


:qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот onzi » 22 юни 2008, 18:14

сефте :qipbj: :qipbj: :qipbj:

очевидно пак има повреда във водопровода. нали и миналата година беше така и част от футбалерите прескочиха до наионалния, където повреда нямаше :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2008, 21:48

Мичо написа:
Спряха водата на ЦСКА, играчите си тръгват мръсни и потни
21.06.2008 11:55
Нов скандал беляза началото на подготовката на ЦСКА за новия сезон. Водата на стадион "Българска армия" бе спряна и футболисти и треньори не успяха да се изкъпят, след като направиха първо занимание за новия сезон.

Така деветимата играчи на "армейците" заедно с треньорското ръководство, които направиха крос в Борисовата градина, трябваше да се качат по колите си потни и мръсни и ще се измият чак по домовете си, тъй като душовете не работеха


:qipap:


Мичо, аз в статията виждам повече говорещ члена на изпълкома на БФС, а не и.д. президент на ЦСКА ако разбираш разликата.

В тая връзка, след като ЦСКА е виновен Емо да подава оставка и да отива на съд. Той е част от екипа на Томов и извършеното важи за всички. Нямам спомен Емо година и половина да е пищял, че нещата не вървят в ЦСКА и да си е подавал оставка несъгласен с провежданата политика, напротив, там си беше до Томов.
То каква излезе? Всички свети води ненапити и само Томов виновен. Те не искали нещо да става, но той въпреки всички останали е прокарвал решенията си и отгоре на всичко тези около него дори не са разбирали, че са лъгани, защото си стояха там и не са напускали. Айде холан!
Последна промяна от 8 на 22 юни 2008, 21:50, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Мичо » 22 юни 2008, 21:49

Осмак, съгласен съм с теб, но в случая си пообъркал цитатите, ми се струва. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот itsoVIII » 22 юни 2008, 21:58

Това, че някои сме схванали отдавна кои са виновниците за кризата в ЦСКА ( триото Томов-Гарибов и Костадинов ) най-накрая става видно и за Осмака =D> =D> =D> "По-добре късно, отколкото никога" :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта