TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Мичо » 11 май 2008, 21:50

ака или иначе вече много хора са наясно, че историческото спортно съперничество стана жертва на мафията, която се настани в нашия живот след мръсния преврат на 10 ноември 1989 година. А защо ЦСКА обикновено е в ролята да донор, докато Левски получава редовна хуманитарна помощ? Много просто - „сините" са в горната част на доминиращата сива схема, а собствениците на „червените" нерядко търгуват с интересите на 31-кратните шампиони под същия задкулисен знаменател.

Комунисти до гроб... :qipan: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Мичо » 11 май 2008, 22:03

run1973 написа:Преди малко гледах за пръв път по канал 3 всичкит€ спорни мом€нти от мача вч€ра на Армията, от които по б€зспорен начин ,ама очеваден се виждат положенията за които голямото риван€ на Вуцата започна и става ясно ,че Генов е порязал ЦСКА в първото д€рби ко€то свири на Главчо.И полож€ни€то на Котев за ко€то р€в€ за дузпа € кристално ч€ топката му с€ удря в коляното ,и сп€ст€ният ч€рв€н картон и фал на Томашич за хващането на фланелката на Велизар малко пр€ди да остан€ сам ср€щу П€тков и сп€ст€нит€ картони на д€до Бор€ ,и даж€ полож€ни€то за което най-много риване има на Гъргоров за фал ср€щу Раб€х има точно обрат€н такъв за хвашане за флан€лката на Гъргоров.Аб€ голям м€рак да вземат за спом€н някоя и друга флан€лка от тях,ама пон€ да ги бяха поискали учтиво сл€д мача.Бях на мача и мога да изразя мо€то мн€ни€ € ,ч€ мача с€ ИГРА.Но и трябва действително да се има едно на ум когато се назначава Г€нов да свири д€рбито-€дин съдия мож€ да го докара до рав€н мача н€ толкова трудно и то б€з има нужда да се договаря и с двете страни.За м€н вч€ра Г€нов помогна на с€м€йният си прият€л Вуцата в д€б#та му по -€дин б€зкруполен начин и не знам дали н€ € нужно даж€ да с€ излез€ с някакво становищ€ но този престъпник и то много опитен да не свири тези д€рбита.С€га риван€то мож€ да продължи но €дно € сигурно-достойнство няма в синит€ и няма как да има ако продължават да р€ват от съдията вч€ра.А за постъпката на сините фенове при едноминутното мълчание едва ли има какво да се каже,ЛУМПЕНИАДАТА И ЗОМБИРАН€ТО при тях € в пъти по голяма от всички други.

:qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Delija » 11 май 2008, 22:06

Знам, че по принцип мнения от други форуми не се пускат тук, но, Мичо, ще направиш изключение. Наистина много плюем Батков, но когато направи нещо хубаво, то трябва да се отбележи задължитерно :!:

Също така от все сърце,голям поклон пред човека Тодор Батков,които въпреки,че дойде с много охрана,най-човешки изчака да влезе на поклонението,и не реши да злопотреби с това кой е,както биха направили много хора,ако бяха на негово место!


Евала :!: =D> =D> =D>

п.п. поста е от форума на ЦСКА.

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот run1973 » 11 май 2008, 22:11

Мичо написа:
ака или иначе вече много хора са наясно, че историческото спортно съперничество стана жертва на мафията, която се настани в нашия живот след мръсния преврат на 10 ноември 1989 година. А защо ЦСКА обикновено е в ролята да донор, докато Левски получава редовна хуманитарна помощ? Много просто - „сините" са в горната част на доминиращата сива схема, а собствениците на „червените" нерядко търгуват с интересите на 31-кратните шампиони под същия задкулисен знаменател.

Комунисти до гроб... :qipan: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:qipan: :qipan: :qipan:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 23:21

Delija написа:Този път, обаче, и немалко фенове на Левски твърдят, че мач нямаше. Явно наистина вече преля чашата. :idea:


Ми то сега беше пълна глупост. Нито им носи титла уреждането, нито купа. За какво да си мълчат? Да ги правят на хамави налагайки им треньор, който не искат?

Я вижте в Италия след намесата на прокоратурата какво е. Днес Милан губи, а Фио печелят и по този начин си разменят кръг преди края 4 и 5 място, което е разделната линия и за ШЛ. Нали не си мислите, че някой ще загуби в предпоследния кръг визата за ШЛ ей така? Преди няколко години това нямаше да стане. Още по-интересно става а върха. Интер прави равен у дома срещу средняк, а не съперника да си пада по подразбиране щото еди кой си трябвало да става шампион и след победата на Рома преднината на Интер преди последния кръг 1 точка само....в последния кръг Интер гостува на застрашения от изпадане Парма и предвид драмите, които се получават нищо чудно да има и още. Всичко това след намесата на прокоратурата и подгонването на местната им "организация".
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Delija » 11 май 2008, 23:32

Съгласен съм с теб. :qipad:

Delija написа: И двата отбора пазеха ремито докрая, гнус ме е. Дано и у нас доживеем нещо подобно на италианското Калчополи. Да ги изхвърлят и двата отбора в Б Група. :idea:


Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот emevev » 11 май 2008, 23:39

може би някой вече го е писал (не съм чел предишните страници на темата): и двата отбора не са недоволни от хикса - не е нужно специално договаряне (уговорка) за този резултат... :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот otto » 11 май 2008, 23:44

emevev написа: и двата отбора не са недоволни от хикса - не е нужно специално договаряне (уговорка) за този резултат... :roll:

#-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот emevev » 11 май 2008, 23:46

кое не разбра? :roll: :D

имам предвид, че няма никакъв смисъл да се уговаря този мач на нарочни или тайни срещи, още по-малко има нужда да се "притиска" Антон Генов, например... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 12 май 2008, 00:17

ЦСКА е заслуженият шампион на България през този сезон, но ще направим всичко възможно, за да развалим празника им в събота. Имаме своите шансове за победа и съм оптимист за мача с "червените", коментира Вуцов на първата си пресконференция като наставник на "сините".


Това го казва преди мача, като е знаел за какво става дума, в събота се повториха думите му. В момента гледам запис на тая му пресконференция да видя какви ги умува.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 12 май 2008, 05:28

ИзображениеИзображениеИзображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот itsoVIII » 12 май 2008, 08:35

Осмак, да твърдиш, че в Италия в момента не се уреждат мачове, все едно да твърдиш, че слънцето не свети #-o #-o #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 12 май 2008, 08:55

Аз не мога да гарантирам, че в кое да е първенство в света всеки отделен мач е честен.

Факт е обаче, че Милан е на път да загуби 50-100 милиона евро*. Това все говори за някаква честност. Що не купиха последния мач за 5-10 милиона за всеки случай?

* 20-тина милиона само от УЕФА за мачовете (5 взема последния в лигата, 30-40 милиона победителя, слагам ги по средата)
ТВ права, рекламодатели, абонаментни карти сигурно тези три пера сумата е стряскащо по-голяма от ония 20 милиона.

Нали видя преди две години пролетта какво стана в България за 5 милиона евро? А за 100 според теб какво ще стане в предпоследния кръг ако Левски играе примерно с Берое и ако загуби мача да загуби въпросните пари? Допускаш ли възможността великия Левски да изпадне в положението на мижавия Милан?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 12 май 2008, 08:59

Batkoto написа:
Delija написа:Изображение

:qipaw: Изображение

Изображение

Изгледах мача на запис и трябва да си призная,че не ми хареса. Формата и на двата отбора е под всякаква критика.Не искам да влизам в полемики за уговорки,реанимации и Генов.Всеки е преценил сам за себе си.Само знам,че другарите пак се бяха насрали. :qipag: Искам да ги поздравя,не за титлата(един път стига) а за това,че този сезон не успяха да паднат от нас. Просперитет от ваша страна. :qipag:
А,щях да забравя. 8,ти си луд! :qipbj:
Последна промяна от Toru на 12 май 2008, 10:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 12 май 2008, 09:04

И преди 2 години точно за това ставаше дума. Какво ме интересува падналия се шанс на Левски и странния принцип "българи сме дай да си помагаме"? Каква вина имам, че нея година ЦСКА е по-силен? Какво общо имам аз с ония 5 милиона, че да трябва да гледам циркове? Ми да ми бяха дали 1 милион от тях сигурно щях да приема и да си затрая :qipad: ама като не е така какво ме интересуват насковци, появили се възможности за Левски и прочие глупости? Милан може да си бере гейлето а нашия титан не може!? Айде без тия!

Да почват да ги разследват като в Италия всички! Левски ще изпаднат в позицията на Юве (като най-големи организатори), ние на Милан, а останалите май няма да са 4-5 отбора, а цялата А група, щото аз освен за Видима (която вече не е и в А група) не мога за друг да гарантирам, че не е играл ганкиното в уговорен мач.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron