TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 14:36

За целта трябва да направим подвиг и да бием силен европейски отбор и да влезем в ШЛ. Куриозно ама в България така се става шампион, покрай коефициентите и парите. Ако влезем в ШЛ ще излезем с този номер във вътрешния шампионат ако не ни достигат футболни аргументи, "ние сме там и правим пари, оставете ни". Броим примерно 100 000 евра от общо 5 млн + по сметката на Вуцов (Наско) и готово.

Евроспорт може спокойно да коментира третия предварителен кръг за ШЛ като мач за титлата на България. Сираков-Вуцов до такива парадокси доведоха.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2008, 14:41

8 написа:
Мачове от около 2000 година въобще няма, дори и при нашите победи. Имаше, докато конспираторите бяха само при вас и насила падахме, без наше съгласие (примерно при акцията на Леков-Узунов).
След това нещата се разпределят, повече за вас, по-малко за нас. На мен не ми харесва, предпочитам неизвестната с всички рискове на това че може инищо да не спечелим като нищо не ни е гарантирано. Ама да се дава на Левски 3-4 сезона срещу 1 за ЦСКА, при това в сезоните на ЦСКА да ви пазим самочувствието като ви даваме я купата, я дерби, не съм съгласен. Искам да се играе футбол и кой колкото печели, мен не ме е страх от само футболни мачове без схеми.


Добре в такъв случай за мен признаваш че цялото първенство е уредено вие да сте шампиони :idea:

Но това не ви кара да се срамувате ,а напротив преди 2 седмици заляхте целия форум с честитки и пожелания 8)

За мен нашия отбор 100% процента ще дръпне надолу с ръководителите назначени тази седмица и въпреки всичко догодина ще сме шампиони, точно заради тези ръководители но тази евентуална титла определено няма да ме радва :?
както смятам че и вие не се радвате истински на нтитлата от този сезон


Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот sas1914 » 11 май 2008, 14:57

Batkoto написа: след мачове извоювани с пот на челото,не след разходки

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот BAt e venci » 11 май 2008, 15:01

Toва мнение е старо от преди една година и бе относно Митал :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот sas1914 » 11 май 2008, 15:06

Batkoto написа:...и не се случва за първи път,ама идва края на всичко това,един стабилен финансово и независим собственик и ше има да гледате отстрани,как се дигат купите една след друга :qipaq: :twisted:

Стига вита в облаците бе Бате :qipan:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 15:20

BAt e venci написа:Добре в такъв случай за мен признаваш че цялото първенство е уредено вие да сте шампиони :idea:


Ама ти сега ли разбра? Още след първия кръг беше не обявено, а ПОТВЪРДЕНО (последна фаза на гарантиране). Обявено е от миналата година с идването на Томов (че сме щели в годишнината да сме шампиони).

Това разбира се не значи, че тази година ние не бяхме най-силните, нито пък че вие не сте уреждали доста повече мачове (някои много явно).

И миналата година, като всяка от последните, си беше уредено, но вие си бяхте и най-силните, просто нашия отбор го разбиха пролетта на 2006, когато ви подарявахме титлата, имаше и разпродадени и на следващия сезон ние просто нямахме отбор. Така вие си станахте шампиони без никкави намеси, както ние сега, което не значи че хората са нямали готовност да се намесят ако се наложи.

Тая година изключвайки този последния мач, който беше по-скоро заради Вуцов, а не заради Левски, преди това имахте доста стряскащи неща. Есента "интересни" мачове, не за да ни минавате, а просто за да не хлътвате надолу в таблицата. Минава Литекс в Сандански и Варна и прави равен (и тогава бяха в добро състояние), минавате вие седмица-две по-късно срещу същите отбори и в най-голяма криза след Тампере и биете. Наско хвърчи от летището към Сандански, че било на зле работата, за мача със Спартак коментарите са излишни.

Пролетта след загубите от Литекс и Локо Пд Наско излезе и каза, че участието на Левски в ЕКТ не подлежи на съмнение и се започна една серия в която биехте доста и дръпнахте значително пред Литекс и Локо, а ако не сте по-слаби от тях този сезон, поне с нищо не сте повече от тях. Така дори и в отредената за червена година (шампион) вие се развихрихте отново в по-голяма степен. Ние щяхме да направим нещо ако примерно преди мача оня ден водихме с 1-2 точки ама не беше такъв случая. Този път легитимирахме избора на Батков от седмицата (за смяна на треньора) като правилен и ето! Вуцов се "доказа". Айде спирайте сега с броженията, Батков си знае работата като уволнява :qipad: , поне това е идеята, да ви залъжат :qipap:

Сега не е фатално, лошото ще е ако това има продължение в следващия сезон. Знам ли дали Вуцови (ДЪ ФЕМИЛИ) не са си наумили, че искат и шампиони да стават.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 15:24

Абе не знам за вас, но ние нямахме файда от вчерашния мач и не става дума само за резултата. Друго искаме.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот ludyakon » 11 май 2008, 15:28

8 написа:Сега не е фатално, лошото ще е ако това има продължение в следващия сезон. Знам ли дали Вуцови (ДЪ ФЕМИЛИ) не са си наумили, че искат и шампиони да стават.

А ти какво си мислиш?Великия комбинатор на 3 ден вече беше направил заверата.Но не забравяй че той винаги е бил Левскар,а и както се очертава БКП-БСП да загубят изборите-поне 4-5 години сте в миманса. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
КЪДЕТО ВИ Е МЯСТОТО :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 15:45

Че какво общо има БСП и загуба на изборите!? То дори вие ще сте по-зле от тяхна загуба, щото коалиционния им партньор на малцинствата друг май не го иска и няма да остане във властта, а това вече е лошо за вас......впрочем как ще сте зле бе, вие с всички власти се адаптирате, Бойко ако стане пак ще сте добре, той нали си каза и че е син.

Левскарите би трябвало да са обществената група, която най-малко се интересува от политическия живот в страната. Все тая кой ще е на власт. ПФК Левски го е измислил рационално, гледа им сеира по време на изборите и после отива при спечелелия да го величае и обвинява предишната власт във всички злини и че ги били репресирали. Комунисти, демократи, турци, гербове няма никакво значение кой ще спечели, Левски са с печелившия в политиката. Ако той се промени и Левски се врътва :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот ludyakon » 11 май 2008, 15:49

8 написа:Че какво общо има БСП и загуба на изборите!? То дори вие ще сте по-зле от тяхна загуба, щото коалиционния им партньор на малцинствата друг май не го иска и няма да остане във властта, а това вече е лошо за вас......впрочем как ще сте зле бе, вие с всички власти се адаптирате, Бойко ако стане пак ще сте добре, той нали си каза и че е син.

:qipay: :qipay: :qipay:
Мисли момче,мисли! :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот ludyakon » 11 май 2008, 15:51

8 написа:Абе не знам за вас, но ние нямахме файда от вчерашния мач и не става дума само за резултата. Друго искаме.

Знам какво искате ,ама "само с ядене не става" :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот 8 » 11 май 2008, 15:54

Искаме в 3 кръг преди групите главата на някой от сорта на Ливърпул, Арсенал или Юве, по-скоро последните, че с тия от острова взе да омръзва, ама с този футбол в България не знам как ще стане. Там е бедата.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот ludyakon » 11 май 2008, 16:01

8 написа:Искаме в 3 кръг преди групите главата на някой от сорта на Ливърпул, Арсенал или Юве, по-скоро последните, че с тия от острова взе да омръзва, ама с този футбол в България не знам как ще стане. Там е бедата.

Нали ти казах:само с искане не става. :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Трябва си и да го можеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Delija » 11 май 2008, 17:28

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron