TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Stinkata » 08 май 2008, 14:51

Признай, че има логика в предположението ми за наличие и липса на връзка между назначаването на Вуцов за треньор, а на Генов - за съдия на мача. Но нека да видим мача - тогава по-обективно ще може да се каже, ще подпре ли Генов "сините" или не.
Не се ли чувстваш объркан от собствените си мисли???
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 14:52

Никак. Нещо да ти доразясня, ако не съм се изразил достатъчно внятно? :D
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Stinkata » 08 май 2008, 14:54

Губи ми се пространствено-времевата нишка в мислите ти. Единственото, което разбрах е, че ще правиш обективна оценка на мача.... Успех!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 14:56

Toru написа:Да,естесвено.Първо да видим дали ще бием или ще паднем, пък после ще мислим за оправданията. :qipag:
ЦСКА не печели нищо.Септември при ЦДВ печели. :qipag:

Ако загуби ЦСКА и съдията няма пръст в делото, няма да се оправдаваме със странични факти - донт уори :qipad:
А ако се хващаш за формалности във връзка с името, то си е лично твой, съществуващ само в главата ти сам по себе си, проблем. Така че можеш да се радваш вътрешно на него, но не го изкарвай на бял свят, защото е несъществен.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот emevev » 08 май 2008, 14:56

Казус, дай някакво инфо за следващия сезон, моля!! (този ни е провален вече, та се чудех и ми е интересно: как ще се развива Левски догодина - кой ще е шампион за 2008/2009?) ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Stinkata » 08 май 2008, 14:57

Кога ЦСКА е губила и съдията е нямал пръст в делото??? Не ставай смешен...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот JERRY » 08 май 2008, 14:59

Toru написа:Да,естесвено.Първо да видим дали ще бием или ще паднем, пък после ще мислим за оправданията. :qipag:
ЦСКА не печели нищо.Септември при ЦДВ печели. :qipag:



Как, бе, нещата вече са ясни


Кланът Вуцови и Стойчо уредиха дербито
08 май 2008 12:20

ЦСКА и Левски ще завърши без победител
Кланът Вуцови се завърна с гръм и трясък в българския футбол, а с тях на дневен ред актуални са отново и подмолните и мръсни номера, които са може би най-голямото зло за великата игра.
Първият сериозен резултат от назначаването на Велислав Вуцов за старши-треньор на Левски е, че Вечното дерби е с предизвестен край повече от 48 часа преди неговото начало. Това е слухът, който обхожда кафенета и градинки, където сини ултраси коментират треньорския кадрил на "Герена".

Според сигурен източник на db още в началото на седмицата се е провела среща между Тодор Батков, Иван Вуцов и Стойчо Младенов, която е имала за цел да трасира старта на Вуцов - джуниър начело на сините. На нея тримата са обсъдили и разиграли възможните варианти за краен изход на най-чакания мач в България. В крайна сметка са стигнали до извода, че в събота ЦСКА и Левски ще си завъртят "хикс", който устройва и трите страни.

Именно това дава увереността в изказванията на собственика на Левски преди тази среща. Със сигурност той е наясно, че като цяло подопечните му влизат с доста негативи в дербито, но е убеден, че мъжката дума няма да бъде нарушена.

Това му гарантират изключително близките отношение между Иван Вуцов и Стойчо Младенов, които са съседи в кооперация на столичния булевард "Г.М. Димитров" в "Дианабад". Треньорът на ЦСКА е приел да не се хвърля с всички сили срещу "вечния враг", тъй като също ще е доволен от равенството. На първо място така той се застрахова от една малко вероятна, но възможна загуба, а и знае, че няма да бъде под прицел на собствените си фенове, които след края на мача ще ликуват, когато любимците им вдигнат шампионската купа.

Младенов е получил и уверението на Вуцов, че реферът в този мач Антон Генов също е "в час" с плана. Както е известно ветеринарят е в отлични отношения с Велислав Вуцов, а наскоро дори бяха засечени да празнуват във варненската дискотека "Час Пик".

Равенството ще даде и отличен старт в кариерата на Вуцов-джуниър на "Герена". Така той ще опита да обере позитивите от факта, че не е загубил от намиращия се в много по-добра форма сигурен шампион.


Нека рИването да започне ...сега :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 15:00

Stinkata написа:Губи ми се пространствено-времевата нишка в мислите ти. Единственото, което разбрах е, че ще правиш обективна оценка на мача.... Успех!

Ако имаш предвид изречението "има логика в предположението ми за наличие и липса на връзка между назначаването на Вуцов за треньор, а на Генов - за съдия на мача", можеш да разчетеш словосъетанието "наличие и липса" като "наличие или липса", или само като "наличие". Смислово е едно и също.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Stinkata » 08 май 2008, 15:02

casus fortuitis написа:....
Ако имаш предвид изречението "...

А също имам предвид и изречението
"Но нека да видим мача - тогава по-обективно ще може да се каже, ще подпре ли Генов "сините" или не. "
Но ще го разбирам като "ще може да се каже подпрял ли е, или не"...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 15:04

emevev написа:Казус, дай някакво инфо за следващия сезон, моля!! (този ни е провален вече, та се чудех и ми е интересно: как ще се развива Левски догодина - кой ще е шампион за 2008/2009?) ;)

ДА ти приличам на гадателка? Аз ако знаех, какво ще стане следващия сезон, нямаше да ми се налага да работя :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 15:06

Stinkata написа:А също имам предвид и изречението
"Но нека да видим мача - тогава по-обективно ще може да се каже, ще подпре ли Генов "сините" или не. "
Но ще го разбирам като "ще може да се каже подпрял ли е, или не"...

Умно момче си ти! Ето че се разбрахме.
Ще приема, че грешката в съгласуването на времената за бъдеще време е в мен.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 15:29

Стоилов казва в прав текст:
Левски е велик отбор, а аз съм велик треньор

Къде ли се сега Мичо да ми оспори, че Стоилов се изживява като нещо голяааамо. Смятайте след като сега си тръгва, след един трагичен и направо срамен откъм резултати сезон, и си позволява такива обобщения, какво ли е мислил за себе си в апогея на славата си?
Разправях аз, че го слушах в едно интервю, как ръсеше, че това е най-великият "Левски" в историята, а той е най-великият треньор, ама ме обявяваха за промит мозък... :qipac:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот otto » 08 май 2008, 15:30

ПАДЕНИЕТО НА ЛЕВСКАРИТЕ Е ТОТАЛНО #-o

Няколко фенклуба на Левски се обединиха в защита на уволнените вчера от клуба Наско Сираков и Станимир Стоилов, съобщиха за Sport1.bg от фракцията "София-Запад".

Те се противопоставиха на президента Тодор Батков и обявиха, че не желаят Велислав Вуцов и Божидар Искренов на "Герена".

Ето и цялото изявление на запалянковците:

Клубовете на привържениците на Левски София-Запад, South division, Ultra Varna и фен-клубът в Асеновград декларират пълното си несъгласие с водената от Тодор Батков политика спрямо най-обичания футболен тим в България.

Уволненията на Станимир Стоилов и Наско Сираков в навечерието на двубоя с отбора от Панчарево е долно предателство, което не може да бъде простено.

През декември, когато "собственикът" освети управленската си немощ, уволнявайки спортно-техническия щаб, ние му гарантирахме дългосрочен конфликт със сектор "Б", от който той няма да излезе победител.

Сега нещата не са по-различни и Батков ще се увери в това още в събота. Ако, разбира се, дойде на стадиона, или не си тръгне преди края на мача. Може пък и да изгледа целия мач, все пак допълнително подслади титлата на цска.

Освен безумията във вземането на управленски решения (това се доказва от назначенията на Вуцов и Искренов, за които също ще стане дума в позицията ни), на "бял свят" лъсват и лъжите на адвокатина и не спазените му договорки с Мъри и Наско.

Става въпрос за селекцията, за кухите обещания към треньора и продажбата на играчи против волята му, за прахосаните пари от трансферите, с които "карачът на влака" запълни "финансови дупки" в дейността си извън футбола.

Лъжите на Батков не са една или две и няма смисъл да бъдат изброявани до безкрайност. Може обаче да се припомнят будещите вече присмех заклинания за дългогодишно благоденствие в Европа.

Европа няма как да я бъде и с Вили и Гиби, тъй като отбор за навън не се прави с истерични таткови момчетии и с продажни пияници. Първият отдавна е разкрит, че не става за "А" група, да не говорим да е треньор на Левски.

Вторият, може и да е бил "радостта на народа", но и за малките деца на Герена е ясно, че той няма никакви морални и човешки качества. Не е нужно да се напомнят мачовете му с червения екип и неуспешната му кандидатура за районен кмет от ДПС. Последното предателство бе оценено на 30 000 лв. които от изборите досега вече са изпити.

Тодоре, Вили, Гиби ние отказваме да берем срама, който предстои и ще направим всичко възможно да ви изхвърлим от Левски час по-скоро.

Мъри и Наско, завинаги едни от нас!!!
:qipap: :qipap: :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Казуса » 08 май 2008, 15:58

„Искам единствено и само победи с ЦСКА. Една в събота, една и другата събота и все така,” пожела си румънският национал на шампионите Флорентин Петре, който получи наградата си за играч на изминалия 28 кръг в първенството на „А” група днес.

Петре спечели отличието най-вече за реализирания от него хеттрик във вратата на Черноморец.

„Благодаря обаче най-вече на колегите си за тези попадения,” добави румънецът.

Петре категорично заяви, че остава в ЦСКА и следващата година

Ето още една хубава новита, след тази за въстанието на левскарите срещу клоунa, който го играе наместник на Бащицата :qipag: :qipag: :qipag:
Петре е играч, който задължително трябва да остане, ако ЦСКА иска да постигне следващата крачка, афиширана от президента. Достойно представяне в Европа ЦСКА има почти неизменно, но за нещо повече трябва една идея по-голяма класа, която дават такива играчи като Флорентин.
Последна промяна от Казуса на 08 май 2008, 16:08, променено общо 1 път.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот itsoVIII » 08 май 2008, 16:04

един стар, но актуален виц за "Герена" :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ало, стадионът на "Герена" ли е?
-Да, кажете...
-Искам да стана треньор на отбора!
-Вие луд ли сте?
-Да! Други изисквания...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта