КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот LMG » 14 мар 2008, 21:34

Остава да кажеш и,че няма рев,така ли?А коментарите именно на Томислав - мишките,мишоците....?Аз казах ли ви от какви ви е съставен отбора,от какви футболистчета?Като казвах какви паляци са в сравнение с КРИВИЯ?Обиждал съм ги,не било вярно....Тогава обаче тука Мичето и сие сини фенове викаха - злоба струяла,болен мозък съм бил.Тъпите коментари от рода на "литекс трябва да спечели купата,за да не се излага България".....по целия нет как би ги коментирал?България ще се излага дотогава,докато има абонирани тимчета за Европа,България ще се излага до момента в който нещата тука,вътре не започнат да се решават само и единствено на терена.Според тебе да не би отбора ви да става за Европа сега с тези мишки(по думите на Русев)?Или Локото Сф?Там резила е пълен.Един мач бе оставен извън организацията и в този мач бяха така опозорени,като препикано мушкато беше Гигов,че и Гроздю.Цял шампионат тези клоуни Гигов и Тонев купуват съдии,цял шампионат,а разни малоумници ми ги възхваляват [-X
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот otto » 14 мар 2008, 21:36

''ЛЕВСКИ'' НЕ СА МИШКИ БЕ,ТЕ СА СУПЕР МИШКИ,АКО НЕ ВЯРВАТЕ ПИТАЙТЕ ТОМИСЛАВ :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Мичо » 14 мар 2008, 21:37

LMG написа:.Тогава обаче тука Мичето и сие сини фенове викаха - злоба струяла,болен мозък съм бил.[-X

:qipbj: :qipbj: Ми с оглед, че източника ти за корупцията в Бг беше бабата на футболист на Марек ли, на Пирин ли, не помня, как искаш да ти викаме. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Младеж, радвай се, но не се оливай.Имаш право да се радваш, дерзай.Но наистина не се оливай. :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот LMG » 14 мар 2008, 21:49

Никога не съм говорил за баби,дядовци,лели,покажи ми къде съм писал това,защото прекаляваш с глупостите :!: И не се оливам.Но не забравяй,че с тебе чакаме мача на 29-ти март във Варна и най-вече резултата от него.Ако е 1-ца ще изляза прав и за други неща :!: .
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Мичо » 14 мар 2008, 21:53

#-o А братовчед ли беше, не ме карай да ровя, за мача Левски-Литекс каза, че е реден защото ти били казали еди кой си или нещо подобно. :qipan: Естествено не позна. :qipag:
А не знам с какво точно ще излезеш прав на мача на 29.03 както и да свърши ама явно ти си имаш някаква изкривена логика, имай си я! :qipay:
Този мач най-вероятно няма да има смисъл много от него-Черно море там някъде за Купата ще играят, Левски за титлата нямат шанс, така че..Както и да свърши-няма да се учудя. :qipad:
Както и да е, идеята ми беше, наблегни на радостта, а не на злобата.Прегледай си по-ранните постове и ще разбереш.
Айде успех нататък, мен, честно казано ми е абсолютно все тая тази купа кой ще я вземе.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Delija » 14 мар 2008, 21:55

Генерала ще я вземе тая купа, другите да не се надяват хич :qipaq:

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот LMG » 14 мар 2008, 22:13

Delija написа:Генерала ще я вземе тая купа, другите да не се надяват хич :qipaq:


Йешо е далеч по-лесно да бъде победен,отколкото си мислят някои.И не е никакъв Генерал,жив редник.Колкото до Пирин и врътката там,тогава казах по думите на фенове на Пирин,не знам защо го изкривяваш на баби и дядовци.Много добре го помня,казах според фенове на Пирин така и така...Не е станало,ОК,сгрешил съм,но за ред други неща излязах прав.И съм сигурен,че и за Йешо ще изляза прав :qipaq:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Мичо » 14 мар 2008, 22:16

LMG написа:
И не е никакъв Генерал,жив редник.:

=D> =D> :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Delija » 14 мар 2008, 22:17

Така е, не е никакъв Генерал.... чист Генералисимус е :!: :qipaq:

BULTRAS_TR
Мнения: 56
Регистриран на: 16 яну 2008, 19:19

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот BULTRAS_TR » 14 мар 2008, 23:06

От футболна гледна точка финал в Бургас м/у Ботев и Черно море ще е най-хубаво -двата най-стари отбора ,пълен стадион ,равностойна игра и празник за българския футбол!!!Не някви селски отбори ,а отбори превърнали се в символ на 2-та най-красиви града в Б-я ,отбори изстрадали много ,отбори с уникални публики -това са Ботев и Морето,ако играем и на китния стадион в Бургас още по-хубаво!!!Нека Ботев да се падне на 1/2финал с Литекс в Плд и ще видим как селското тимче на Г.Г.си отива и целият стадион пее "Айдеее на селооо ооо,айде на селооо" И така прогноза -финал Ботев-Черно море !!!И пълен стадион Лазур :qipaz:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Blue » 15 мар 2008, 06:30

LMG написа:И какво му има на Финал Калиакра-ЧЕРНО МОРЕ?Или на Финал Калиакра-Ботев?Нищо нередно.
Грийни,нищо нередно няма да има :!: Щом са отишли до финал,значи ще са си го заслужили.Проблемът ще е наесен!Именно ЕКТ.Всеки един друг отбор,освен Литекс,имат потенциал да запишат 2 загуби.Толкоз.Така,че всичко друго,освен Литекс с купата,ще е яка катастрофа за коефициента на България-говоря за запазване на позиция,позволяваща ни да играем с 4 отбора в ЕКТ.Литекс поне ще са поставени в първия предварителен кръг,и ще имат реален шанс да го преминат поне него.Това не означава автоматично,че така ще се получи,но все пак шансовете са доста по-големи отколкото при Калиакра или Черно Море!При Ботев са мъъънинко по-големи отколкото при предните два,но все пак са доста по-малки отколкото при Литекс!Та затова не ми се ще да има финал с участието на Калиакра или ЧМ :qipbl: Нищо лично към двата отбора :wink:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Blue » 15 мар 2008, 06:45

BULTRAS_TR написа:...... 2-та най-красиви града в Б-я ........:
Еее,пич.То верно,че всеки си има лично мнение,ама недей така.България е много красива страна все пак.Пловдив найстина е достоен да бъде нареден сред много красивите ни градове,ама Варна [-X Името й е хубаво,съгласен.Морскато градина и тя.Но я сравни Варна с Търново да речем.Ами с Несебър,Созопол,Балчик и т.н.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот itsoVIII » 15 мар 2008, 09:06

За Велико Търново...наистина е много красив, но адски разхвърлян град...А иначе се усеща, че е бил столица на България :qipay: Ама да не ви казвам колко пъти съм обърквал пътя и все се озовавах на тунелите, вместо към ученическите лагери :qipap: И имат цифром и словом една градска улица и така и не можах да запомня къде е площада :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

BULTRAS_TR
Мнения: 56
Регистриран на: 16 яну 2008, 19:19

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот BULTRAS_TR » 15 мар 2008, 10:28

Не се отплесваите в излишни спорове ,говорим за купата и един финал м/у Ботев и Морето!!!И точно тва е разликата м/у нас и литекс ,ние и морето играем в този турнир заради самия него ,а не заради това ,че дава право на ЕКТ ,ние искаме купата и те я искат а Литекс просто се чувстват длъжни ,само че драги колеги НИКЪДЕ НЕ Е КАЗАНО ЧЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТИЯ СЕЛЯНИ ТРЯБВА ДА ИГРАЯТ В ЕВРОПА!!!!В крайна сметка и ние сме хора ,а и нашият отбор когато е мачкал в Европа Литекс е пил един селски отбор на име Осъм(Ловеч) !!!!Аз наистина си го пожелавам за 1/2финал на Колежа да ни се падне Литекс и да видим що за евро боец са !!Те са просто 1 съдийски отбор с президент с мн пари тва са те !!!!

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2007/2008

Мнениеот Kaizer » 15 мар 2008, 11:13

BULTRAS_TR ,
Внимавай какво си пожелаваш!Той и Еду миналата година си пожела Литекс и желанието му се сбъдна. :qipap: Да няма пак "6 кокошки ............" :qipbo: :qipbo: :qipbo:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта