Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Vute » 09 яну 2008, 17:48

А аз съм изумен как ти променяш писанията на този доказан веселяк... Пък се и впечатляваш... Явно не следиш новините....
Последна промяна от Vute на 09 яну 2008, 17:52, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот itsoVIII » 09 яну 2008, 17:52

Е кое съм променил?
А, не се впечатлявам, свикнал съм със стила на бг-журналистите.
Последна промяна от itsoVIII на 09 яну 2008, 17:53, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот otto » 09 яну 2008, 17:53

само болен човек може да си помисли,че някога ''левски'' са имали по-успешни трансфери от цска :qipav: иначе на статията на жаклин не се и очудвам,човека е от комплексираните :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Vute » 09 яну 2008, 17:53

`ми Ники вече е продаден, не разбра ли?
Последна промяна от Vute на 09 яну 2008, 17:54, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот otto » 09 яну 2008, 17:53

ИЦЕ СБЪРКАЛ СИ НИКИТАТА,НЕ ЧЕ ИМА НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ И ДВАМАТА СА ЕДНАКВИ АНОНИМНИЦИ,КАТО ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ ВПРОЧЕМ :oops: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот itsoVIII » 09 яну 2008, 17:54

Stinkata написа:`ми Ники вече е рлодаден, не разбра ли?

Това съм го пропуснал - къде е продаден?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Vute » 09 яну 2008, 17:59

`ми в Ливърпул. Още миналата година.. :wink:
Колкото и да беше невероятно за всички нас...
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот tridant » 09 яну 2008, 18:07

В интерес на истината,много е дръпнал Ники.
Гледах го с младежкия нац.
Ако си опича акъла,голям вратар ще стане.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Delija » 09 яну 2008, 18:53


Да разгледаме сега днешните факти. През това лято Левски изпрати свои играчи, разбирай създадени в школата, а не взети от Харманли, в Ливърпул и Леверкузен. Сега към новата титанична дестинация се е запътил още един син юноша – Ники Димитров.


Чудно, що ли Жаклинчо пропуска умишлено някои факти. Първо, къде е сега Малката Перука - на заточение в Холандия, където дори не играе в първия отбор на "супергранда" Твенте. А Стоичков, Пенев, Костадинов, Лечков, Бербатов, М. Петров, Ст. Петров отидоха и веднага заиграха в Барселона, Валенсия, Порто, Хамбургер, Леверкузен, Сервет и Селтик.... Що се отнася до Ники Димитров - не знам, ама като гледам само с пробите ще си остане. Но за левскар, и това си е огромна чест - да отидеш на проби. :qipag: :qipag:


За тях е малка утеха, че утре Наско Курдов ще бележи голове на европейски финал, че Ники Димитров ще стане първия българин шампион на Англия, или че на Ники Михайлов ще се скандира името от легендарния “Коп” на “Анфийлд”. Левскарите си искат футболистите при себе си, със синята фланелка, да им се радват на успехите с любимия клуб.


Тук вече Доня Жаки достига умопомрачителни "висоти"... направо споделя с нас мокрите си сънища. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот itsoVIII » 09 яну 2008, 19:09

абе stinka, виж ФАМИЛИЯТА - НИКИ ДИМИТРОВ - В АРСЕНАЛ...въобще не съм се объркал.......айде не се учи от "батко" си Жаклинчо [-X [-X [-X
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Vute » 09 яну 2008, 22:51

itsoVIII написа:абе stinka, виж ФАМИЛИЯТА - НИКИ ДИМИТРОВ - В АРСЕНАЛ...въобще не съм се объркал.......айде не се учи от "батко" си Жаклинчо [-X [-X [-X

Абе Жаклинчо правилно е написал фамилията, ама ти не си..
itsoVIII написа:Този Жаклин май е пропуснал да си вземе хапчетата, преди да седне да пише статия на неверни факти. Ники Михайлов в Арсенал? Да-да :qipbj: :qipbj: :qipbj: ( Нямам нищо против Ники Михайлов да успее, обаче засега си е играч на Левски, а не на Арсенал ). Курдов? Още не се е утвърдил, пък и ще му е нужно поне още 2-3 години усилена работа, за да стане титуляр...Чак пък и директор?! го сложили Жаклинчо #-o #-o #-o

И Отто ти е написал, че си объркал Никитата....
otto написа:ИЦЕ СБЪРКАЛ СИ НИКИТАТА,НЕ ЧЕ ИМА НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ И ДВАМАТА СА ЕДНАКВИ АНОНИМНИЦИ,КАТО ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ ВПРОЧЕМ :oops: :lol:

А аз, когато е трябвало, съм се учил. Сега прилагам знания. :wink: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот itsoVIII » 10 яну 2008, 03:30

видях си грешката като "тройка на разсъмване" #-o .Ето сега въпросното изречение:
За тях е малка утеха, че утре (1)Наско Курдов ще бележи голове на европейски финал, че (2)Ники Димитров ще стане първия българин шампион на Англия, или че на (3)Ники Михайлов ще се скандира името от легендарния “Коп” на “Анфийлд”.

Сега да разсъждаваме, защото са написани КАТО ФАКТИ:
(1)Наско Курдов ще бележи голове на европейски финал - Това е написано с ТАКАВА УВЕРЕНОСТ И КАТЕГОРИЧНОСТ, че се опровергава отпреди няколко месеца с факта, че от щаба на Леверкузен дадоха последен шанс на Курдов къде ще играе - в първия състав на отбора, с дублиращия отбор и ли преотстъпен...Това е засега действителността. Когато стигне ЕВРОПЕЙСКИ ФИНАЛ и аз ще се радвам, защото преди всичко съм БЪЛГАРИН, а после фен на даден отбор!
(2)Ники Димитров ще стане първия българин шампион на Англия - това може и да се пропусне да се коментира.
(3)Ники Михайлов ще се скандира името от легендарния “Коп” на “Анфийлд” - Това е може би по-вероятно засега от трите твърдения да се случи, но на този етап дори Ники Михайлов играе в "Твенте", а не в "Ливърпул"...
И най-основното - ТОВА СА ЮНОШИ И С ТЯХ ТРЯБВА ДА СЕ РАБОТИ! Наско Курдов беше в Левски само няколко месеца; Ники Михайлов мисля, че се застоя не повече от година и половина; за Хичо - не знам, но предполагам, че и той не е от по-дълго време от година и половина. Кариерите и на тримата са пред тях и как ще се развият, зависи от тях самите. Извадиха късмет ( особено първите двама ), Хичо още е в Левски... Ае нормално Ники Михайлов да дръпне по две основни причини: първата - вече му е дошъл акъла в главата и е разбрал, че трябва да се труди и работи, за да си изкарва прехраната. На Запад няма да го търпят и месец, ако покаже, че за нищо не става. Ще го сменят и изгонят веднага. Алтернатива пред него няма. Пък и Тати е далече :qipaq: другата основна е - все пак е играч на Ливърпул и най-малкото ще му се даде шанс да играе за отбора.
Но тук говорим за МАНИПУЛАЦИИТЕ НА ЖАКЛИНЧО. Къде са реалностите и реалните факти и как спокойно ВЪРХУ БЪДЕЩИ РАЗВИТИЯ, КОИТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПРЕДСКАЖЕ СЪС 100% СИГУРНОСТ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ, ТОЙ ГО ВЗИМА ЗА 100% ДАДЕНОСТ, Т.Е. ФАКТ И НА ТАЗИ ОСНОВА ПРАВИ ИЗВОДИ! :shock: :shock: :shock: И това е ДИРЕКТОР НА РЕДАКЦИЯ?!
И понеже хората не са глупаци да си хвърлят парите на вятъра, за да се шуми около горните "герои" от "стария-новия" екип на "Дон Балон", редакцията ще се принуди да си публикува материалите БЕЗПЛАТНО В НЕТА. Качествената ИНФОРМАЦИЯ ИМА ИКОНОМИЧЕСКА СТОЙНОСТ, ЗА КОЯТО СЕ ПРАВЯТ РАЗХОДИ. Предполагам и Наско Сираков не е глупак, ако той е новият собственик, който ще си хвърля парите на вятъра...Следователно КОМЕНТАРИТЕ ЩЕ СА ПЛАТЕНИ ПУБЛИКАЦИИ С ЦЕЛ ДА ОБСЛУЖАТ НЕЧИИ ИНТЕРЕСИ. Т.е. БЕЗПРИСТРАСТНА ЖУРНАЛИСТИКА НЯМА ДА ИМА. За независима в България или където и да е по света и дума не може да става....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Vute » 10 яну 2008, 09:24

Аз изречението съм го прочел...
Но тук говорим за МАНИПУЛАЦИИТЕ НА ЖАКЛИНЧО. Къде са реалностите и реалните факти и как спокойно ВЪРХУ БЪДЕЩИ РАЗВИТИЯ, КОИТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПРЕДСКАЖЕ СЪС 100% СИГУРНОСТ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ, ТОЙ ГО ВЗИМА ЗА 100% ДАДЕНОСТ, Т.Е. ФАКТ И НА ТАЗИ ОСНОВА ПРАВИ ИЗВОДИ

:lol: :lol: :lol: Какво да говорим за Жаклин?! Има една категория в журналистическата общност, които си живеят в свой собствен свят. Само не знам защо ги цитирате...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот itsoVIII » 10 яну 2008, 09:32

Не е единствен......много са. А пък Жаклинчо са го..........повишили в Директор............като в доброто старо време, като е некадърен за една работа, но понеже е заслужил наш човек го слагаме на по-високо място ( това все още си е практика в някои от нашите политически партии.........манталитет болгарский... )...Толкова по тая тема. Ето друг коментар от оня ден, но не знам защо него са го пропуснали:
Левски рискува с „легионерския" модел
Пон, 2008-01-07 21:10
С четирима бразилци, двама мароканци, трима нигерийци, хърватин, израелец, французин и македонец, Левски удари клубния си рекорд по брой на легионери. Така сините сложиха точка на най-успешния тим в своята история и неусетно приеха модела на Литекс и ЦСКА, въпреки че през последните 4 години всячески се опитваха да избягат от него.
13-те чужденци в отбора на Левски маркират една нова политика, която на практика вещае... скоростно връщане към близкото минало. Същевременно, очертаващото се напускане на петима и „отлъчването" на още двама българи показва, че и на Герена приемат тактиката, която от дълго време е приоритет на Българска армия и в Ловеч.
Как ще се отрази тази радикална промяна? Трябваше ли да се състои? Оправдана ли е? Скромното ми мнение, е че шефовете на Герена се огънаха под натиска на тълпата, конюнктурата и вътрешните си дрязги, като рисковано бързо преминаха от едната крайност в другата. Така те много лесно подкопаха една система, градена изключително трудно и дала резултат в последните 4 години.
Но - всеки си има своята истина и мотивите да я аргументира. Има обаче няколко неща, които очевидно са безспорни в течащите трансформации на Герена. Най-важното от тях е, че Станимир Стоилов е без алтернатива в момента. Което пък веднага определя големия въпрос: Ще съумее ли той да направи ново копие на тима от 2005/2006 г., постигнал върха в клубната история на сините от София?
Очевидно, ще му е доста по-трудно. Да не кажем невъзможно. От край време залагането на много чужденци е с доказан бърз, но не траен ефект в българския футбол. Първо, иноземците се нуждаят от дълга адаптация, като това особено се отнася за бая ленивите бразилци и африканци. Освен това, много редки са случаите, когато някой от тях се е задържал с години в родното първенство - може би един на 10. А добрата сработеност и дългото запазване на един постоянен състав бе в основата на синия европоход наскоро. Да не забравяме, че тъмнокожите не са много стриктни и в спазването на тактическите указания, а моделът „Мъри" е базиран точно на перфектна тактическа дисциплина и безпрекословно съобразяване с вижданията на треньора - и в тренировки, и в мачове.
Практиката с еднаквите заплати, подчиняването на личните договори на клубната политика и „гледането на видео" вече също отиват по дяволите. Подобна тактика можеше да бъде приложена на Бабангида, Копи, Коловати, Пелето, Мечо, Топчо или Бижутера, но няма как да се получи с чужденците. Там нещата са други. Което пък връзва сериозно ръцете на Станимир Стоилов в неговия общо взето доста тоталитарен стил на управление в тима.
Тук не се спираме на по-дребните камъчета, като трудности в езиковата комуникация, създаването на групички в отбора, чалга изцепките, проблемите със спазване на режима - все изкушения, присъщи за новодошлите футболни „звезди" в България. А и в съблекалнята все по-често ще се чуват въпросчета и подмятания от рода на: „Защо този тюфлек нищо не прави и взима една торба с пари, а ние българите сме пренебрегнати?"...
Масивният чуждестранен десант в Левски на практика доказа още поне две неща. И за двете на Герена продължават да се заблуждават, като самовлюбено се оглеждат в огромното криво огледало.
Първо - очевидното фиаско на т.нар. „План 2007". Божидар Митрев, Мариян Огнянов, Лъчезар Балтанов, Милан Коприваров, че дори и Валери Домовчийски са част от медийно надутите „сини лъвчета", чийто възможности меко казано бяха силно преувеличени. Не твърдя, че нямат качества, но по стара традиция те бяха представени за новите световни мегаталанти, по които драпали Челси, Барселона, Милан и половината Бундеслига. А реалността се оказа съвсем друга...
Защото, кому е нужно да купува съмнителни чужденци за повече от 3 милиона евро, ако си има собствени класни и наложили се в първия отбор юноши? Съгласете се, че нещо не се връзва... И друг път е ставало дума, че в България напоследък няма друг отбор, в който селекционерът да е давал толкова много шанс и възможности за изяви, както на младите футболисти на Левски. И въпреки този невероятен треньорски риск и гласуваното им огромно доверие, от обявените преди три години "7 невероятни сини таланта" в момента има само един донякъде готов за титуляр - младежкият национал Николай Димитров.
Другата лъжа, която лъсна тези дни, е за стойността на водещите сини футболисти. След като миналата година Батков и ласкатели ни надуха ушите колко грандове се избивали в предложенията си за Телкийски, Йовов, Бардон, Топузаков, Ем. Ангелов и останалите, сега се оказва, че те едвам хванаха последния влак за опашкарите в Кипър и Израел. Така офертите на грандовете от Испания, Италия, Англия, Русия и Германия пак си останаха само в сънищата на адвоката...
Сега, дали преди година или две Левски можеше да спечели повече от тези общо 300 000 евро за трима от водещите си играчи - това един Господ знае. На факт е, че истината в крайна сметка се оказа доста жестока и нелицеприятна за кацналите на розовите облачета сини медиатори.
И така, за добро или за зло, Левски прави радикална промяна и тръгва по нов път със стария кърмчия. Ако успее и с „легионерския модел" да копира европейските си постижения, то Мъри наистина ще стане първият разчупил статуквото и променил тотално досегашната практика в България.

ТОДОР ШАБАНСКИ
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Vute » 10 яну 2008, 09:35

Аз казах "категория" и ти ги подкара по списък... :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron