Литекс (Ловеч)

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 09 ное 2007, 13:32

Batkoto написа:той също така каза и че имало странични фактори за това което се е случило,но ти явно не си разбрал :wink:


Странични фактори имаше и на един мач на Славия, след който г-н "Генерала" напусна... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 ное 2007, 13:41

Разграничавай управниците и феновете, баце.Не ми давай за пример Батков.
Иначе да ти припомня ли пролетта на 2005та, тогава кой беше от облагодетелствената страна?Интересно ми е такъв борец за правда като теб дали се пъчеше с 30 тата титла, която никак не е по-чиста от последвалата за Левски.Да не кажа и по-мръсна че е даже...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 09 ное 2007, 13:51

Видял е дузпа извън наказателното поле на Ивайло Андонов... :P

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 ное 2007, 13:53

Дам, Баце, малко ви падам на нивото и сравнявам неща ,които не би било редно.Дали си се наакал обилно, или просто си се зацапал, все си мръсен и пахне ,така че... :lol: Но такива са вашите сравнения, смешно изглежда отстрани, нали? :oops:
Баце, баце, пак почваш с недомислиците, ми и аз почвам да се сещам за каратистки удари на Армията, за също толкова комични дузпи...Засади от по 3 метра, не са една и две.
Асен ти каза-хленчиш за двете дузпи, а за 100% вия гол, отменен преди това, дума не споменаваш.Ти, разбира се, дума не му отговори, сега пак ще подминеш и това, сигурен съм. :wink:
А ако някой няма мярка, то това сте вие.Нямате мярка в хленченето.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 ное 2007, 14:01

Общи приказки, бате, общи приказки. :wink: Дрън-дрън-така мога да охарактеризирам последното ти мнение.
Факт е, че не са свирили дузпа срещу нас.В Бг от 2 години, в европа от 9....
Вие плачете и хленчите колко картона ви давали.А в европа колко ви дадоха?
Това са фактите.А останалото е просто рев и избиване на комплекси.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 ное 2007, 14:08

:wink: Явно забравяш, че по-голямата част от тези дузпи е в мачове без смисъл и при голям резултат.
Но нормално, както казах, пак ще мишкуваш и ще подминаваш това, което не ти е удобно.
Факти, всичко е факти, включително и това, че нямате вкаран гол в нашата врата вече не знам колко време.Фактите са си факти, останалото е просто сополи.Искаш ли кърпичка? :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 09 ное 2007, 14:12

Баце, ние от съдии не се оплакваме от отдавна. Манталитета на секретите сте го придобили вие, с титаничната си медийна политика. Нищо де, така пък на мен ми е по-кеф. Да плачете насреща, а ние да ви се радваме.
както казах, много е по-лесно да ревеш за съседа си, отколкото да погледнеш в собствения си двор. разграден двор.
"Човеко 'зе парите и бега". Пък вие си плюйте по съдии. Ако започна да изброявам вие колко пъти сте били подкрепяни от съдиите, няма да мога да спра, ама не искам да го правя, защото не ме интересувате. :x

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 ное 2007, 14:20

Wallace написа:Баце, ние от съдии не се оплакваме от отдавна.


То остава и да се оплачете.... ВЕрно, че по принцип сте си доста нагли и безочливи, но при този тотален съдийски комфорт, естествено, че няма как да се оплаквате. :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 09 ное 2007, 14:31

Браво, затапи ме! Сега ще си посипя глават с пепел и ще гледам гузно. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 ное 2007, 14:55

:lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 09 ное 2007, 17:20

Litex be maloumnici

:lol: :lol: :lol: :lol:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
gin
Мнения: 69
Регистриран на: 03 авг 2007, 15:15
Местоположение: plovdiv

Мнениеот gin » 11 ное 2007, 09:34

не знам какво е бъдещето ни с поредния сръбски кадър,който естествено ще ползва преводач поради непреодолимата езикова бариера.не давам аз заплатата му ама ако бях аз още при преговорите щях да поставя условие езикът на който се говори в отбора да е български и в краен случай английски.как да разбереш че този човек е предан на отбора ти като не показва елементарно уважение.всяка негова дума ще бъде препредавана-СМЕХ!Доколкото знам в европа трябва да научиш езика за 6 месеца или поне да започнеш.показател за елементарна организация на клубно ниво.колкото да качествата йешич като тренъор може и да има хляб в него само да не докара курортиста матич надеждата матко,мутавчич и другите негови любимци,които освен разходи за литекс друго няма да докарат.надявам се да започнем да вкарваме голове,а от там и да печелим поне срещу отбори като берое и другите пътуващи циркове в А група

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 11 ное 2007, 19:22

мирише ми на Интертото :lol:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Lovech-36
Мнения: 103
Регистриран на: 15 авг 2007, 10:47

Мнениеот Lovech-36 » 12 ное 2007, 10:10

Пълна апатия и безхаберие е обхванало футболистите ни. Абсолютна голова немощ. През зимата трябва да се търсят поне двама изразени реализатори и то тип Тарани . Леки нападателчета имаме колкото си ще човек . Не може от 4-5 години насам да се вижда че отбора има нужда от такива и да се купуват...защитници. Само и само да не ги изпуснем на пазара. Живко Желев ни спасяваше доста години ....но сега и той ръфа мамалига край дунава.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 12 ное 2007, 19:57

Друг е начинът, друг. Има Плевен, Търново, Стара Загора, Пловдив, Русе за Гришата :lol:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта