ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЕВРО 2008

Потребителски аватар
mitaka_87
Мнения: 18
Регистриран на: 16 сеп 2005, 16:31
Местоположение: Yambol

Мнениеот mitaka_87 » 18 окт 2007, 00:25

ShaDy-SoLdieR написа:Гадателка предрича класиране на България за Евро 2008
14 октомври 2007 | 12:36 | Агенция "Фокус"
София. България ще се класира за Евро 2008 въпреки снощната победа на Румъния над Холандия. Това прогнозира личната гадателка на Силвио Берлускони Теодора Стефанова. "Този мач не решава нищо. До края на квалификациите ще станат големи изненади и в крайна сметка България по един чуден начин ще се класира", заяви за Агенция “Фокус” Стефанова. Тя наблюдава снощния мач в Констанца по телевизията в столичния клуб "Неро", където топреферът ни Антон Генов празнуваше своя рожден ден. Теодора впечатли всички с прогнозата си на полувремето. "Този мач ще завърши с един гол, който ще породи много големи спорове. Но в крайна сметка ще се окаже, че резултатът няма да има никакво значение за крайното класиране в групата", заяви тя. Малко по-късно се стигна до гола на Гоян от засада, с който Румъния победи с 1:0.
:wink:

Да определено е гадателка... :D :D

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 18 окт 2007, 16:00

КОКАИНОВИЯТ МУТУ: ПОЗДРАВИ НА БЪЛГАРИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО!

Уличеният преди време в употреба на кокаин нападател на Румъния Адриан Муту продължи да се заяжда с България и след като неговият отбор официално се класира за еврофиналите догодина.

Вестник „Проспорт” цитира изказването на нападателя, в което той специално адресира послание до своите „приятели” от южната страна на Дунава.

„Поздрави на българите от европейското!”, подиграва ни се Муту, който пояснява, че последните десет минути на мача Албания - България му се видели безкрайно дълги. След ремито 1:1 в Тирана комшиите можеха вече да отварят шампанското.

„Много се подразних от изказването на Стоичков, когато ни нарече „мамалигари”. От този момент нататък вече исках да се класираме ние и холандците”, добавя румънецът.

Запитан какво мисли за мача в София между двете страни на 17 ноември, Муту е категоричен: „Всичко е ясно. Отиваме там и бием България”.

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 18 окт 2007, 17:14

Ах тоя Муту как ме дразни :evil: :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 18 окт 2007, 17:16

Защото е прав ли?
Изображение

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 18 окт 2007, 17:16

L13 написа:Да разпускат националния и проблема е решен.
Няма да си трошим нервите заради тия некадърници.
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 18 окт 2007, 17:19

Stinkata написа:Защото е прав ли?


Най-вероятно заради това. Не трябва да забравяме кой започна войната.

Потребителски аватар
DJ_DeViL---
Мнения: 32
Регистриран на: 01 юни 2006, 14:18
Местоположение: bar na kraq na vselenata

Синдрома Мърлиовщина

Мнениеот DJ_DeViL--- » 18 окт 2007, 19:00

Първо Добър ден на всички от доста време не се бях нервирал за да пиша в тоя форум , ама на !..както се пее в една песен ..
:shock: "..остала е само есена балада. тежко ми е и свет тежак ,тежко свако..яяя плачем и певам..." :shock:
дам след снощи си припомних хитовете на мирослав илич.
По голям срам и позор да ви кажа не сам чувствал ..срам ме е да се нарека фен на националите...а аз в началото бях един от наи големите им подръжници ... СРАМ СРАМ СРАМ И ПОЗОР...друго няма какво да се каже.... думи за играта на нашите нямам...не защотото няма какво да кажа а защото игра нямаше... но на практика може да се каже 4е сме голмайстори ..кой в собствената си врата кой направи към 40 гола от отбор4ета като албания...да Мите ..така е ще те гонят феновете , ще те псуват, ще ти викат че си манекен и лице. еми така е за 90 минути на албания а и не само този мач ти стоя както аз стоях 4-ти клас на гиуме както се казва и чакам на голинията.. да от там и баба ми да бях сложил щеше да вкара.. Така те били научили в Тотнъм...Глупости.. Просто ти прекалено заби нос в облаците... Добре че не те взеха в манчестър . За Гошето Петков мога да кажа че вече 2-ри мач ни спасява от грозни сцени ! Не че е съвършен ама си дава душата и акъла !!!!!! Тинката...какво да кажа за тинка..Ами да стяга куфарите и да ходи в лондон а като има мачове на националния ще го помоля да не излиза от дискотеките ..от там да ги гледа !!! Престъпник..безотговорна престъпност... тоя не заслужава и да го псувам.! Мартин пак се опитваше да прави нещо но без подкрепа нищо не става ! Всички останали бяха сатитисти в Драма-Ужасите Албания - България.!!! ТА ТОЯ МАЧ ПО НЯКВО И АЗ НЕЗНАМ КАКВО СТЕЧЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА НЕ ЗАВЪРШИ 5-1 !!!!!

Абе мили момчета... и скъпи дядо Тинка. Като нямате сърце да се раздадете не играйте , откажете поканата за националния.. кажете не сам достоен , имайте доблест и чест като знаете че отвивате само за парите !!!! ИМА ФЕНОВЕ КАТО МЕНЕ ДЕТО СА ВИ ХОДИЛИ И ХОДЯТ НА МАЧОВЕТЕ НА ДЪЖД СНЯГ ЖЕГА с риск за здраве и сичко и си късат нервите и гърлата.... Нямате сърце нямате душа ...за тая фланелка трябва терена да изядете.... !!!! тунели да прокопаете като за метрото по терена !!!!! топката да плаче !!! а не да ми се карате кой е капитан кой не бил викнат кой ше земе премиите...

Ама то и Бг футбола ни като държавата..заслужава да му се дръпне шалтера... ида загасим лампата..

Иска ми се да дойде некой суров немски трениор да направи една нормална селекция от хора с сърца !!! извинете ама ако викнат лилчо арсов дето е 100 кила той поне 6те6е да даде сичко от себе си !!!
И ако пак се издънят и правят глупости да помоли трениора публиката да остане след мача по местата... да ги опъне да пряват спринтове по целата дължина на терена под освиркванията на публиката... и предлагам тея премии и заплати при такива простоотиии на националите да отиват в дом за сираци... пък който играе за 1-та 4ест ! 6те си остане в националния !

И една дума за трениора.... С кой акъл е станал трениор отново вместо да си пази реномето ! та той незнае имената на футболистите , редовно си личи че е вързал кънките и е къркан като смок..

Дам както се казваше в един български филм "Тате ще ти купи колело ама друг път" ....."Ще отидеме на европейско ама друг път"..

...не ми се мисли как ще завърши мача с Румъния... Срам... и мъка...
:x :!: :!: :evil: :( :(
i'll be back
eiii davam 1 milion evro za indiiski slonove.

Потребителски аватар
Ставри
Мнения: 46
Регистриран на: 16 окт 2007, 20:33

Мнениеот Ставри » 18 окт 2007, 20:12

За Бг футбола - пална терминация, да влезе Арнолд!
Днес
13.00 часа. БФС
1. Рапуска националните отбори и уволнява треньорите и паразитиращите около тях псевдо специалисти
2. Назначава чужденци за мъжете и младежите - да не лъжат, че нама пари.
3. Разпуска всички комисии!
4.Отнема лиценза на всички клубове от А,Б и т. н. групи, които неотговарят на международните и на БФС минимални изисквания.
5. Саморазпуска се и насрочва нов конгрес
6. Футболната лига и всички футболни лигльовци се дистанцират силово от футбола.
Полицията прави последно предупреждение на агитките и отделните запалянковци за безчинствата по стадионите и писането на глупости по форумите.
Да си върнем усмивката по стадионите-това е само игра, но с мното пари.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 18 окт 2007, 22:52

lachupakabra написа:
VILIO написа:
marto193 написа:Гостуване на Словения,които до момента се представят отлично и губат 0-1 в Ротердам.Играя нападателно и красиво :wink:


В този мач срещу Словения трябва да пуснем играчи които рядко играят за националният като Мартин Кушев,Петър Занев,Данчо Тодоров и др.


Въобще не желая да ги гледам тия .. нито един от всичките .. за кво са ми ??? Кой от тях има бъдеще в отбора :?: Абсолютно никой :idea:


Кой Занев и Тодоров как ще нямат място за бъдеще в отбора кой ще замести Лусио и Кишишев
просто трябва да се даде в последният мач на някои резерви

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 18 окт 2007, 23:10

Днеска четох някъде че може да се класираме като най-добър трети на мястото на Австрия които могат да бъдат извадени възможно ли е това :?:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 19 окт 2007, 00:15

защо ли ни е!? :roll: :evil:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 19 окт 2007, 11:36

Това го пишат румънците за да си правят пишки с нас ,ти мислиш ли че е възможно :!:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 19 окт 2007, 18:01

marto193 написа:Днеска четох някъде че може да се класираме като най-добър трети на мястото на Австрия които могат да бъдат извадени възможно ли е това :?:


Разгледай групите и ще видиш. Най-добрият трети сигурно ще от групата на Франция, Италия и Шотландия или Русия или Англия. Но аз не вярвам въобще да се стигне до такъв скандал.

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 19 окт 2007, 21:22

Изображение

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 19 окт 2007, 21:51

тоя пък дето убива бавно бг футбола,като гласува за 7 чужденци,сега се прави на спец.като беше в цска,защо не помисли за дюш и собствени кадри.
" по делата им ще ги познаете"-е казано в библията.не гледайте кво приказва,а кви ги върши.
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта