ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 06 окт 2007, 23:53

Не съм казал, че точно той трябва 100% да стане! Казах,че много повече заслужава от Мартин Петров :wink:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 06 окт 2007, 23:54

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: КУ-КУ :idea: :idea: :idea:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 06 окт 2007, 23:56

GOOR написа:Казах,че много повече заслужава от Мартин Петров :wink:


Точно това е смешното. Боримиров заслужавал много повече от Мартин Петров да бъде футболист на 2007г. :shock: :shock: Боже, защо ли се занимавам с тотално неадекватни хора. :? Пак те питам - какво толкова е направил през 2007-а Боримиров, че чак да заслужава повече от Марто това отличие :?: :?:

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 06 окт 2007, 23:57

Delija написа:
GOOR написа:Казах,че много повече заслужава от Мартин Петров :wink:


Точно това е смешното. Боримиров заслужавал много повече от Мартин Петров да бъде футболист на 2007г. :shock: :shock: Боже, защо ли се занимавам с тотално неадекватни хора. :? Пак те питам - какво толкова е направил през 2007-а Боримиров, че чак да заслужава повече от Марто това отличие :?: :?:


И не само за 2007, но и за 2006 :wink: Аз вече ти отговорих на въпроса, но задавам същия на теб за Мартин Петров :!:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 06 окт 2007, 23:59

ДЕЛИ,ЗАЕБИ,НЯМА СМИСЪЛ,ТЕЗИ СА ПАДНАЛИ ТОЛКОВА НИСКО,ЧЕ НЯМА НА КЪДЕ ПОВЕЧЕ. ЩОМ НИ СЕ СМЕЯТ ЗА ОТПАДАНЕТО ОТ ТУЛУЗА,ПРИ ТОВА ДОСТА НЕЛЕПО ОТПАДАНЕ,НЕ КАТО В ТЕХНИЯ СЛУЧАЙ НАСИРАНЕ,АМА КАКТО И ДА Е НИЕ И ОТ БАЙЕРН МЮНХЕН ДА БЯХМЕ ОТПАДНАЛИ,ТЕ ПАК ЩЯХА ДА ГО ИЗКАРАТ ПО-ГОЛЯМ ПОЗОР ОТ ТАМПЕРЕ,ВСИЧКО ТОВА Е ОТ БЕЗСИЛИЕ,ПРОСТО НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ ФЕН НА ДПС :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 окт 2007, 00:01

ГООР-МАЛОУМИЕ !!! МАРТИН ТРЯБВА ДА Е ФУТБОЛИСТ А ГОДИНАТА,ЗАЩОТО Е ФУТБОЛИСТ И ТО ПОНЕ НЯКОЛКО КЛАСИ НАД БЕЗДАРНИКА БОРЕ !!!! КАКВИ ОТГОВОРИ ИСКАШ НЕ ЗНАМ,БОРЕ Е ПОСРЕДТСВЕН ПРЕЗ ЦЯЛАТА СИ КАРИЕРА,НЯМА КАК ДА Е НОМЕР 1,А И НЕ МУ ОТИВА :wink:
Последна промяна от otto на 07 окт 2007, 00:02, променено общо 1 път.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 07 окт 2007, 00:01

GOOR написа:
И не само за 2007, но и за 2006 :wink: Аз вече ти отговорих на въпроса, но задавам същия на теб за Мартин Петров :!:


Нищо не си отговорил бе, шматко. Някакви глупости за цялостен принос и това беше. Аз те питам - през 2007-а какво е направил толкова :?: :?:
За Мартин лесно ще ти кажа - превърна се в основен играч на един от прогресиращите отбори във Висшата лига на Англия, плюс това, срещу Беларус в София, до голяма степен се измъкнахме и заради чудесната му игра. Може и да не е кой знае какво, но не виждам друг български футболист да е направил нещо повече през годината.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 окт 2007, 00:09

Айде пак ние сме виновни.

GOOR, ти си писал, че освен тази и 2006 година Борето е заслужавал повече от Мартин приза. Трудно би те приел насериозно дори и Релиджъна :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 07 окт 2007, 00:10

Ти така и нищо не написа, че да повтаряш бе. Аз ще ти кажа какво е направил Боримиров през тази година - стана шампион на България с Левски. Това е, нищо друго. Останалото е.... Тампере. :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 07 окт 2007, 00:12

+носител на купата и суперкупата на България :wink:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цц

Мнениеот Delija » 07 окт 2007, 00:14

Evangeline написа:+носител на купата и суперкупата на България :wink:


Браво. Да му връчим значи и "Златната топка". :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 07 окт 2007, 00:16

малко ще му е :lol: ....това горе си беше в сферата на майтапа :wink:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цита

Мнениеот Delija » 07 окт 2007, 00:17

Ти може и да се майтапиш, но някои съвсем са изперкали. :wink:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 07 окт 2007, 00:29

GOOR написа:Няма какво да се коментира с чорбари с конски капаци :? Аз му пиша, той не вижда :lol: Няма да повтарям едно и също по 100 пъти :!: Айде със здраве

Борето трябва да се отказва. Мина му времето.....Нека дадем път на по-младите.
Всичко за футболист на годината зависи от мачовете на националите. Ако се класират тоя с най-голям успех от мачовете, където предстоят ще е фаворит. Ясно защо.

Аз изчетох всички писаници на 8 около участието ни в ЕКТ и специално за ЦСКА. И съм почти съгласен с него. За мен отборите ни имаха шанс отново да направят това, което напавиха преди 2 години, а именно 3 отбора за напред в Европа. Локо Сф нямаха шанс срещу Рен първия мач и се случи така, че той да се окаже напълно ясен за изхода на крайния резултат. Литекс имаха труден жребии и само могат да съжаляват заради добрата работа в спортно-трхнически и организационен план. ЦСКА можеше да влезе и да излезе от тия групи, но не с тоя треньор. Взеха му футболисти, които да вършат работа. Взеха му много футболисти да ги сменя, демек да има скамейка да се бори. Обаче той не става. Миналата година Пламен Марков с по-слаби футболисти направи 2:0 срещу Бешикташ, въпреки че отпадна, но за мен Бешикташ е по-силен от Тулуза.
И Левски. Не до там добра подготовка, селекция без нападател и лош старт на сезона. Това доведе до ранното отпадане от ЕКТ. Напред никой не знаеше какво можеше да стане. Дали отбора щеше да влезе в ШЛ или поне в тези на Уефа....

В крайна сметка сега сме аут. Надяваме се гърците да не ни изместят, че да имаме възможност за 2 отбора в ШЛ. Ако това стане възможно би било перфектно. Преди това трябва да си оправиме малко нашата си градинка и да тръгнеме пак напредееееееееее :)
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 07 окт 2007, 11:06

Сега пък футболист на годината? :shock: Така е като ни бият като мачета у дирек си измисляме да спорим за глупости. Очаквам скоро да се развихри спор кой от Живко Миланов и Данчо Тодоров е по-велик :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Най-добре е да поканят всичките претенденти на шоуто в края на годината и да им дадат по един среден за целогодишен принос


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта