ЦСКА-ТУЛУЗА

Потребителски аватар
brighton rock
Мнения: 579
Регистриран на: 17 мар 2006, 00:53

Мнениеот brighton rock » 05 окт 2007, 11:37

Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 05 окт 2007, 11:37

Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 05 окт 2007, 11:41

Балончето се спука и на някои не им издържаха нервите, май. Може и Тошко с кирката да е бил.

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 05 окт 2007, 11:43

Сума дребни души изпълзяха, маса народ е заспал с усмивка на уста
Изображение
ЦСКА

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 05 окт 2007, 11:48

Pepi Petrov написа:Сума дребни души изпълзяха, маса народ е заспал с усмивка на уста


Оригинален си - като Данчо Тодоров си

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 05 окт 2007, 11:51

bluehope написа:
Pepi Petrov написа:Сума дребни души изпълзяха, маса народ е заспал с усмивка на уста


Оригинален си - като Данчо Тодоров си


А ти си тъп, много тъп!
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 окт 2007, 12:07

Няма смисъл от обиди...
Изобщо явно 2005 когато три отбора влязоха в групите, беше една шибана случайност.
Вчера от френските отбори влизат Рен и Тулуза, а отпадат Сошо и Ланс...От Копенхаген и Паниониос.. :shock:
Бордо и те влизат след героичен обрат в Тампере в последната минута и равенство срещу най-слабия отбор на планетата, съставен от скори, хокеисти и не знам си кво, ако съм пропуснал нещо, добавете. :lol:
Нямаме класа за европа и това си е.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
cene
Мнения: 469
Регистриран на: 19 яну 2006, 13:49
Местоположение: Дружбето

Мнениеот cene » 05 окт 2007, 12:12

А какво стана в сектор Г, май беше в началото некви се биеха, ама по телевизията нищо не казаха, а аз гледах само първото полувреме? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 378
Регистриран на: 17 май 2007, 09:09

Мнениеот Pride » 05 окт 2007, 12:18

Мичо написа:Изобщо явно 2005 когато три отбора влязоха в групите, беше една шибана случайност.
Вчера от френските отбори влизат Рен и Тулуза, а отпадат Сошо и Ланс...От Копенхаген и Паниониос.. :shock:
Бордо и те влизат след героичен обрат в Тампере в последната минута и равенство срещу най-слабия отбор на планетата, съставен от скори, хокеисти и не знам си кво, ако съм пропуснал нещо, добавете. :lol:
Нямаме класа за европа и това си е.


Не съм съгласен. Голяма доза лош късмет имаха отборите ни (при жребия и в определени моменти от мачовете и съдиите). От Франция продължават Рен, Бордо и Тулуза, а отпадналите Сошо и Ланс са в дълбока криза и са на 18 и 19 място. Малка, но трудна крачка не ни достигна, затова трябва да се работи.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Мнениеот BAt e venci » 05 окт 2007, 12:19

Хора някой знае ли дали 8 си е тръгнал от стадиона :lol: :lol: :lol: :?: почвам да се притеснявам за него
:lol: :lol:

Потребителски аватар
Хичо
Мнения: 32
Регистриран на: 21 сеп 2007, 16:57

Мнениеот Хичо » 05 окт 2007, 12:32

Нещо осмака хич го няма.Вчера мисля,че високомерните фенове на ЦСКА паднаха от високо,защото неможе преди мача да говориш с колко класи сте над противника и как мача е едва ли не една формалност а след мача да се криеш като мишка и да не смееш да напишеш 2 реда.Аз лично бях бесен,защото не само ЦСКА,но и България загуби от това отпадане.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 05 окт 2007, 12:44

Много, много тъпа загуба на ЦСКА! Казвам загуба, защото това отпадане за мен си е чиста загуба пък било и то с равенства. Определено съдбата и типичната българщина се намесиха в този мач. След зверския късмет срещу Хайдук Кула и преди години срещу Парма, където класиранията на ЦСКА ставаха по идентичен начин, нормално беше и те да преживеят подобно нещо. Тулуза като цяло играха по-стабилно, но нямаха идеи в атака и си отпадаха, но подобно проспиване на ситуация в 96-ата минута е престъпно. След мача се чух с един приятел ЦСКА-р и му казах единствено, че тоя защитник трябва да бъде разстрелян публично. Сега става интересно в нашето първенство. Многото нови футболисти на Армията дойдоха именно заради евротурнирите и това отпадане може да доведе до големи катаклизми и избягали играчи. Дано това не се случва. На червените съфорумци казвам "Горе главите!" и догодина дано всички наши отбори се представят по-достойно!

Потребителски аватар
mladostbg
Мнения: 616
Регистриран на: 26 авг 2005, 11:08

Мнениеот mladostbg » 05 окт 2007, 12:53

Така и не разбрах защо аджеба не опитахме поне в едни 10-15 минути от двата мача да ги натиснем малко. За мен - щяха да се огънат - тия момчета си дойдоха достатъчно притеснени и определено нямаше да издържат на натиск.

Иначе ние не заслужавахме да се класираме, но определено не трябваше да отпадаме толкова болезнено. Да ни бяха вкарали в 80-тата, да ни бяха били 0:1, 1:2... ама не и така :( Не заслужавахме обаче да сме в групите, защото в нито един от двата мача не показахме, че сме по-добри от тях, а за мен определено може да сме по-класен отбор от тях, стига да го искаме и имаме правилния манталитет. Вярно, и Тулуза не показаха, че са по-силни от нас, но това мен поне не ме топли :-) Не заслужавахме да сме в групите и защото сме малоумници - поредния червен картон, целенасочено и натрапчиво бавене на играта от 82-83-тата минута насам и сума курвенски номера. Ей затова няма да сме в групите - защото вместо да си владеем мача, ние се чудим как да лежим и как да изритаме топката по-напред в противниковото поле.

Тъпо...
Грозен футбол, празни трибуни, корумпирани съдии и неграмотни журналисти. НАПРЕД АРМЕЙЦИ!
http://forumteam.cska.bg

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 05 окт 2007, 13:10

dgeorgiew написа:Абе тука само двамата ветерани,които са преживели безброй резили ,ли са на линия ? :lol: :lol: :lol:


Наложи се да пишем в други теми защото тази беше заключена.

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 05 окт 2007, 13:15

Някой ще ми каже ли къде мога да видя статистика на всички мачове на Български отбори в Европа


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта