TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА 2007/2008 - 2 ЧАСТ

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 10:46

JERRY написа:
Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)


Да, вижда се, че си обективен. За теб третия от изминалото първенство във Франция, трябва да бъде сложен в кавички. Абсолютно съм съгласен с теб! Никой не казва, че Тулуза е някакъв гранд, но в никой случай и не е слаб отбор. А и това не е ли темата за български футбол?

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 24 сеп 2007, 10:49

чорбарче написа:
JERRY написа:
Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)



А, вашия душевен мир как е след като "евроколоса" Темпере Ви отнесе като куцо пиле домати... :?:

Нашия душевен мир си е ок, тази година ще е лоша, но това си е част от играта при всеки нормален отбор. Аз няма за какво да съм недоволен от Левски (с някой изключения, който нямат нищо общо с играта), все пак за две години Левски постигна много, нещо което ЦСКА може само да санува, без Милко Балев и компания :wink: :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 24 сеп 2007, 10:51

айдеее, поредният шаман и клоун във форума се появи :lol: :lol: :lol:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 11:05

Morodin написа:Нашия душевен мир си е ок, тази година ще е лоша, но това си е част от играта при всеки нормален отбор. Аз няма за какво да съм недоволен от Левски (с някой изключения, който нямат нищо общо с играта), все пак за две години Левски постигна много, нещо което ЦСКА може само да санува, без Милко Балев и компания :wink: :lol: :lol: :lol:


Доволен?! Свестен мач не сте направили и си доволен. Аз не бих бил, да има лоши години, съгласен съм с теб. Въпроса е, че се развали мита за добрата организация в синия лагер. Лятото слушахме, как отборО си ОК, не трябват нападатели и като цяло трансфери!! Сега ставате за смЕх, взимайки нападатели от виетнамското първенство! :lol: :lol: Пелето бил леке, адвоката тръбеше, че всичко е наред, договора бил железен и т.н. какво стана всички знаем. От друга страна Топузаков се кълне във вярност и остава в Левски и...сяда на скамейката :lol: :lol: . Сега чета, че ще го обвинят за това, че е останал в клуба и е провалил трансфера си!! :lol: :lol: :lol: Колега продължавай да бъдеш доволен, от началото на сезона едвам "биете" Берое, Локото и сие, но `сичко си е добре според теб.

desoo
Мнения: 26
Регистриран на: 15 сеп 2007, 10:41

Мнениеот desoo » 24 сеп 2007, 11:11

:-*

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 11:13

svo написа:Дузпа за Локото :shock: Ти или си гледал друг мач, или си обгазен. Ти си избери кое от двете :wink: Локо влязоха три пъти в нашето наказателно поле. Ако влизането в наказателното поле е дузпа, то тогава не са дадени три дузпи за тях :lol: :lol: :lol:
Развесели ме понеделнишки :lol:


явно има предвид за АБСОЛЮТНО ЧИСТИЯТ ШПАГАТ НА ТУНЧЕВ СРЕЩУ ДИМО АТАНАСОВ ..
Оставете го този Сектант и не му обръщайте внимание . :idea:
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 11:17

Мичо написа:
skorpinoks написа:Генов поряза и двата отбора ...
.

:lol: Глупости говориш, как и двата отбора, Генов подлогата поряза само и единствено бедните Панчаревци... :cry: И най-вече жестоко малтретирания Велизар... :cry: :cry: :cry:


много рев очаквам ДА РЕВЕТЕ ОТ СЕГА НАТАТЪК ЗА ВЕЛИЗАР .
РЕВЛИ .
пп-нали те интересуваше само отборчето от кв.Подуене ..???? :idea: :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops:
ЦСКА

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 24 сеп 2007, 11:22

Именно, написах че съм недоволен от някой неща, който не са свързани с играта в това число и отношението на ръководството, към някой наши футболисти. Обаче лоши резултати винаги е имало и пак ще има те са си част от историята на всеки клуб.
Левски

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 11:23

:lol: Лошото за вас ,Скорпи, че ние не сме като вас и не ревем.
А на Велизар можем само да се подиграваме за постоянните лястовички, само тази седмица доста му се събраха в двата мача, той човек имам чувството, че като върви по улицата и по навик току виж вземе се метне на тротоара ако го наближи някой друг пешеходец. :lol: :lol: :lol:

Иначе дузпа на Тунчев наистина нямаше, хайде да не прекаляваме....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 11:23

:lol: Лошото за вас ,Скорпи, че ние не сме като вас и не ревем.
А на Велизар можем само да се подиграваме за постоянните лястовички, само тази седмица доста му се събраха в двата мача, той човек имам чувството, че като върви по улицата и по навик току виж вземе се метне на тротоара ако го наближи някой друг пешеходец. :lol: :lol: :lol:

Иначе дузпа на Тунчев наистина нямаше, хайде да не прекаляваме....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 24 сеп 2007, 11:26

JERRY написа:
Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)

:lol:

очаквам все пак на реванша селяните от Тулуза да ги разкрият нашите "убийци на еврошампиони" :lol:

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 24 сеп 2007, 11:31

Blue Religion написа:
JERRY написа:
Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)

:lol:

очаквам все пак на реванша селяните от Тулуза да ги разкрият нашите "убийци на еврошампиони" :lol:

Все пак не бива да очакваме чудеса от "квартален" отбор, като Тулуза, все пак Берое имат повече срещи от тях в евротурнирите :wink: Все си мисля че ЦСКА ще ги направят мача си на века и ще ги отстранят с дузпи :wink:
Забележка : термина "квартален" е зает от един голям футболен капацитет. :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Morodin на 24 сеп 2007, 11:34, променено общо 1 път.
Левски

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 11:31

Ето с това ще ви се ограничат мечтите. Само това ви остана!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 11:38

мичо ,

е защо не можеш да приемеш обратното ..?????
тоест че ние ви се подиграваме а вие ревете .. :idea:
помни ми думата ,очаквам бъдещт ГОЛЯМ РЕВ ЗА ВЕЛИЗАР но той поне е футболист и има доста добър потенциал в сравнение с други "футболисти на годината "и там подобни измислени звезди .
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 11:42

:lol: Е как да го приема като така казано-е откровена лъжа. :wink:
Велизар е добър футболист, но ЦСКА му затриха кариерата като го задържаха толкова време.Сега му остана само да пада като лястовичка по нашите терени, а местните Геновци да си чупят краката да свирят дузпи и вадят картони за съперниците....
А като е футболист в отличие от измислените звезди, какво е постигнал, че не се сещам..Дори и на местна почва?Освен, че се крие като мишка в почти всички важни мачове на ЦСКА последните години? :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта