TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА 2007/2008 - 2 ЧАСТ

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 24 сеп 2007, 08:44

дузпата е много съмнителна ,вижда се че шпагата на Д.Атанасов не успява да ИЗБИЕ ИЛИ ОТКЛОНИ ТОПКАТА ,Д Тодоров си я повежда и от там ПАДА ИЛИ Е СЪБОРЕН ..????
:lol: :lol: :lol: :lol: Явно не си гледал ситуацията от камерата зад аут-линията... Данчо е неудържим просто :lol: :lol: :lol: А от камерата на тъча, се вижда как Велизар се опитва да си навре кръка в задника на футболиста на Локо-то ...

А иначе, ЦСКА си бяха по-добри и победата по приляга на тях...

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 08:49

Stinkata написа:
дузпата е много съмнителна ,вижда се че шпагата на Д.Атанасов не успява да ИЗБИЕ ИЛИ ОТКЛОНИ ТОПКАТА ,Д Тодоров си я повежда и от там ПАДА ИЛИ Е СЪБОРЕН ..????
:lol: :lol: :lol: :lol: Явно не си гледал ситуацията от камерата зад аут-линията... Данчо е неудържим просто :lol: :lol: :lol: А от камерата на тъча, се вижда как Велизар се опитва да си навре кръка в задника на футболиста на Локо-то ...

А иначе, ЦСКА си бяха по-добри и победата по приляга на тях...


О.К ,Стинка аз видях че Д.Тодоров си я поведе ,видях че шпагата на Д.Атанасов бе неуспешен но нататък не съм твърдял :idea:

а какво ти е мнението за втория гол и имаше ли според теб дузпа за ЦСКА в 21 -та минута . :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 24 сеп 2007, 08:53

Тодоров си я поведе толкова, колкото Тасевски си я поведе с ръце в Ловеч... Втория гол стана след съмнение за засада и натискане с ръце на защитника на Локо, в опита му да избие топката (не твърдя, че съм прав, просто така го видях)... 21-вата минута ми се губи...

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 08:57

Stinkata написа:Тодоров си я поведе толкова, колкото Тасевски си я поведе с ръце в Ловеч... Втория гол стана след съмнение за засада и натискане с ръце на защитника на Локо, в опита му да избие топката (не твърдя, че съм прав, просто така го видях)... 21-вата минута ми се губи...



о.к ,ето долу-горе положението в 21 -та минута

кристална дузпа за спиране и ОТКЛОНЯВАНЕ центрирането мисля че бе на Машадо към 21 -та минута и ииграта с ръка на Джилас ,в противен случай топката отиваше към Ней на голово положение
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 09:28

skorpinoks написа:Генов поряза и двата отбора ...
.

:lol: Глупости говориш, как и двата отбора, Генов подлогата поряза само и единствено бедните Панчаревци... :cry: И най-вече жестоко малтретирания Велизар... :cry: :cry: :cry:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 09:48

Стойчо, каза вчера, че е доволен от Генов и го уважава много и т.н., нямаше нищо за порязване :roll:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 24 сеп 2007, 09:49

все пак са си комшии. Няма да си правят мръсно, я :lol: :lol: :lol:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 09:54

:lol: :lol: Така де, бил световен съдия, мир, любов и уважение...

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 24 сеп 2007, 10:15

Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 24 сеп 2007, 10:20

Дузпа за Локото :shock: Ти или си гледал друг мач, или си обгазен. Ти си избери кое от двете :wink: Локо влязоха три пъти в нашето наказателно поле. Ако влизането в наказателното поле е дузпа, то тогава не са дадени три дузпи за тях :lol: :lol: :lol:
Развесели ме понеделнишки :lol:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 10:21

Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 10:30

Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Ти кой мач си гледал?! Неотсъдена дузпа! Я си пусни положението да го гледаш отново, и след това можеш да се поправиш. :wink:

Потребителски аватар
sham6ala
Мнения: 61
Регистриран на: 22 сеп 2007, 13:47

Мнениеот sham6ala » 24 сеп 2007, 10:40

q se zastrelqi be!
1)pri gola nqma zasada!
2)za 4erveniq gol na Garse6 moje6e da mu go spesti kakto za uefa spestiha na tuluza pri situaciq 1:1 kum tazi oba4e bez futbolista togava da e nastupen na glezena!
3)tova ako e "duzpata" kogato tun4ev iz4istva topkata zna4i si mnogo bolen 4ovek!!
4)duzpata q nqma moje bi da....oba4e 3 situacii kato Nei,Garse6 i Dan4o izlizaha sami sre6tu vratarq sadiqta svire6e izmisleni zasadi!!! :evil:

neznam koi ma4 si gledal verno,no ot koga da ti dadat 4erven karton i 60 minuti da igrae6 s 4ovek po-malko da sma4ka6 lokoto,da gi bie6 ABSOLUTNO ZASLUJENO,a sadiqta da drazni vsi4ki fenove s neadekvatnite si otsujdani na denq na "fair play-a" i tova da go nari4a6 "PODPIRANE".........PROSTI TI SI BOLEN KATO EFREM PI4!!!!

*mnogo se izvinqvam no imam problem s kirilicata!

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 24 сеп 2007, 10:42

JERRY написа:
Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)



А, вашия душевен мир как е след като "евроколоса" Темпере Ви отнесе като куцо пиле домати... :?:

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 24 сеп 2007, 10:45

Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Eй смешко, от какво да ме е срам бе? От това, че ги надиграхме тотално с човек по-малко ли? Или от това, че показахме желание и характер и вкарахме гол веднага след червения картон? От кое по-точно? Това, че съдиите са мишки и вечно се опитват да изравнят мача никой от нас не го касае. Да се оправят.
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта