ШАМПИОНСКА ЛИГА

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 26 авг 2007, 22:15

Или да се даде шанс на малките.Справка-Милуол :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Армееца 1990
Мнения: 236
Регистриран на: 20 авг 2007, 22:32
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот Армееца 1990 » 27 авг 2007, 02:37

И какъв е смисъла верно някакъв отбор като Милуол да участва за сметка на четвъртия в Англия, който ще е някой измежду Юнайтед, Челси, Арсенал и Пуул? По-добре просто да дадат по още една квота на страните от 14 до 18 място примерно в ранглистата на УЕФА и готово! Примерно да станем като Шотландия- шампиона играе 3 кръг за ШЛ, а вицешампиона-2 кръг. Това според мен е най-добрия възможен вариант. Е, разбира се, най-добре ще е да имаме пое един отбор директно в Лигата, но това ще е доста трудно :wink:

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 27 авг 2007, 22:50

Аз пък съм доволен от сегашния формат и не мисля, че са нужни каквито и да било промени за момента. Най-много ми хареса сезонът, когато и във втората фаза имаше групи, понеже беше супер забавно и яко мачове, но физическото натоварване за футболистите май скапа тази добра идея. Anyway, не мисля, че отбори като нашите заслужават директно влизане в групите по простата причина, че нямат нужните качества. За да участваме в такъв турнир трябва да сме на нужното ниво. А това за националните купи е булшит - по-скоро участието за Уефа на носителя на купата е напълно достатъчно.
Левски спечели доста парички от участието си в ШЛ - ако ги бяха изхарчили за трансфери може би щяха да имат шанс и тази година. Като не ги оползотвориха добре - проблемът си е лично техен. Не смятам, че има каквато и да е дискриминация към източноевропейските отбори.
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 27 авг 2007, 23:11

Смятам че сегашната система работи добре. Обърнете внимание на думичката носители на купата, не мисля че финалистите ще ги огрее. Въпреки това тъпа идея ми изглежда и няма да помогне на нас.

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 28 авг 2007, 00:03

Shifty написа:Аз пък съм доволен от сегашния формат и не мисля, че са нужни каквито и да било промени за момента. Най-много ми хареса сезонът, когато и във втората фаза имаше групи, понеже беше супер забавно и яко мачове, но физическото натоварване за футболистите май скапа тази добра идея. Anyway, не мисля, че отбори като нашите заслужават директно влизане в групите по простата причина, че нямат нужните качества. За да участваме в такъв турнир трябва да сме на нужното ниво. А това за националните купи е булшит - по-скоро участието за Уефа на носителя на купата е напълно достатъчно.
Левски спечели доста парички от участието си в ШЛ - ако ги бяха изхарчили за трансфери може би щяха да имат шанс и тази година. Като не ги оползотвориха добре - проблемът си е лично техен. Не смятам, че има каквато и да е дискриминация към източноевропейските отбори.

Да, прав си. Левски подрани с ШЛ, но поне разбра какво е. Тази ШЛ в днешно време иска да събира хора и пари.Просто си е голямо удоволствие да се гледа Лион - Юнайтед отколкото Лион - Левски :oops: Просто този формат е за наистина големи отбори, които могат да държат на високо темпо, имат 25 равностойни футболисти и повече даже, играят сериозни мачове сряда-събота и разполагат със солидни средства.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 28 авг 2007, 00:21

И аз искам да гледам силни отбори в ШЛ,но има нужда от малко промени

примерно,защо в Англия,Испания,Италия,Германия и Испания имат 2 отбора дирекно,според мен трябва да е само един директен
и др. примерно 4 от Англия,Испания,Италия трябва да играе в 2 предварителен кръг

и ако Платини иска намаление от Англия,Испания,Италия от 4 на 3 трябва да се направят реформи в Купата на УЕФА защото там печалбата е почти нулева

и не съм съгласен с това,че държави като Швеция,Дания и Македония трябва да имат един сигурен отбор,да се помъчат малко за да имат отбор просто техните отбори са много слаби
нали поне първите 18 в ранглистата да имат горе долу равни шансове за отор в ШЛ,но следващите трябва да се помъчат малко
Изображение

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Мнениеот GOOR » 28 авг 2007, 18:24

Футболистът на Севиля Антонио Пуерта почина в болница, след като получи последователно два инфаркта по време на мача на отбора си с Хетафе, съобщава Eurosport. Двубоят се игра в събота. 22-годишният футболист припадна по време на мача, но след намеса на лекарите се изправи и излезе от игра. В тунела на стадиона той отново е припаднал и е получил втори инфаркт, след което е бил веднага закарана в болница. Севиля излиза по-късно днес срещу АЕК във втора среща за влизане в групите на Шампионската лига.



Реваншът от третия предварителен кръг на Шампионската лига между Севиля и гръцкия АЕК бе отложен поради смъртта на играча на испанския клуб Антонио Пуерта, съобщава ББС. Носителите на Купата на УЕФА са в Атина, където се подготвят за мача, но след трагичната новина двубоят веднага бе отложен и възпитаниците на треньора Хуанде Рамос чакат следващия полет за Севиля. Мачът за Суперкупата на Европа срещу Милан в петък засега ще се играе. Реваншът от Шампионската лига срещу АЕК е отложен за 3 септември. Срещата от Примера Дивизион срещу Осасуна трябва по програма да се състои точно на този ден, но е отложена за по-късна дата през сезона.


:? :? :? :? :?
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 28 авг 2007, 22:42

Tази година в Сърбия ще гледат ШЛ. Браво на Звезда.
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 28 авг 2007, 22:46

мамалигите от Динамо няма да се класират. Е това, ако не е кеф -здраве му кажи :D :D :D :D :D :D

всъщност моя грешка :oops:
Последна промяна от me на 28 авг 2007, 22:51, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Армееца 1990
Мнения: 236
Регистриран на: 20 авг 2007, 22:32
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот Армееца 1990 » 28 авг 2007, 22:50

Ама ти нещо бъзикаш ли се, че не мога да ти доловя хумора, ако има такъв :wink:

след 1-0 за Рейнджърс в Глазгоу и 0-0 в Српско кой се класира според теб :wink:

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 29 авг 2007, 01:00

и аз нещо не разбрах.. Рейнджърс, Ливърпул, Лацио... Звездна ще си тая лига!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 29 авг 2007, 04:09

me написа:Tази година в Сърбия ще гледат ШЛ. Браво на Звезда.


Сърбите ще гледат ШЛ с тяхно участие,ама некой друг път.
Шотландският Левски си ги отупа и изхвърли :wink:

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 29 авг 2007, 11:21

Големите надежди....остават при по-големия отбор :roll:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 29 авг 2007, 11:58

Ти пък от шега не разбираш ли. Испанският е Селта, нали играят в синьо :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 29 авг 2007, 12:03

drvasko98 написа:Ти пък от шега не разбираш ли. Испанският е Селта, нали играят в синьо :lol: :lol: :lol:


Никакви шеги! Трябва да сме сериозни като на партиен когрес отпреди 10.11.89!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта