ЗАКОН ЗА ФУТБОЛНОТО ХУЛИГАНСТВО

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 02 юни 2007, 18:06

Добре, не е тука мястото да цитирам случки, в които ченгетата се осират и така нататък по простата причина, че може да се намесят имена. А това, сам знаеш, не е особено удачно по форуми.
Мога да изброя достатъчно такива случаи, но едва ли ще променя мнението ти. А и честно казано, не съм си го поставил за цел, така че... предпочитам да си замълча. :wink:
Аз знам за какво говоря и за себе си съм прав. 8)
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 02 юни 2007, 18:10

Kudravia написа:Първо аз ходя в сектор Б от 14 годишен и ходя там за да се забавлявам и да подкрепям любимия ми отбор - ЛЕВСКИ.Ти не ми лепвай некви определения , без да си имаш идея на кого ги лепваш!
А това че понякога полицаи нападат агитките е напълно оправдано.Ти смяташ ли че ако просто си пеем полицаите ще дойдат в сектора за да се бият?Те да не са идиоти.Те са там за да ВЪДВОРЯВАТ ред а не да правят сеири и побоища.Наистина понякога в провинцията полицаите се отнасят лошо с нас , аз съм го изпитвал.Но се постави на тяхно място.Тук се намесват и "геогравски" комплекси :) но все пак никой няма да те нападне , ако не си виновен.Ушевите не са виновни за хулиганските изцепки не се прави и ти на ударен с мокър парцал са.


Тва дето си го написал,ако го верваш,значи не си добре :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 юни 2007, 18:10

КАРАТЕ ЛИ СЕ ЛУМПЕНИ ? НЕ Е ЛОШО НА СЛЕДВАЩИЯ МАЧ ДА СЕ СБИЕТЕ,А ОТ ТАМ ДА ТРЪГНЕ ПОРЕДНАТА ВИ ЛУМПЕНИЯДА С ПОЛИЦИЯТА,ЧИИТО ОТБОР СТЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 02 юни 2007, 18:17

То с такива като тия пишлегари човек как да спори.Земете минете от цска че такива като вас само ни ронат реномето.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 02 юни 2007, 18:22

На кафево, гражданино. 8)
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 юни 2007, 18:22

МЕЖДУД ДРУГОТО КЪДРАВ,СЪМ СЪГЛАСЕН С ТЕБ ЗА ПО-ГОРНИЯ ТИ ПОСТ :wink: КОКОТО ДО МАНЖАТА И РЕЛИГИЯТА,ГОЛЕМИ ХУЛИГАНИ СА ТЕЗИ ДВАМАТА,ЧАК МИ СЕ РАЗТРЕПЕРВА КОСАТА КАТО СЕ СЕТЯ ЗА ТЯХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 02 юни 2007, 18:24

Хулиган не съм, но поне не съм сляп и глупав за разлика от двамата дърти...
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 02 юни 2007, 18:25

Kudravia написа:То с такива като тия пишлегари човек как да спори.Земете минете от цска че такива като вас само ни ронат реномето.


Изображение

8)

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 юни 2007, 18:26

mandja написа:Хулиган не съм, но поне не съм сляп и глупав за разлика от двамата дърти...
КИКИ,САМО ЕН МИ КАЗВАЙ ЧЕ ПОЛИЦИЯТА НАЛАГА ЛУМПЕНИТЕ ЕЙ ТАКА ЗА ЗДРАВЕ :lol: :lol: :lol: :lol: ЩОТО НИТО СИ МИ НА МАЧОВЕТЕ,НИТО СИ МИ НА АКЪЛА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 02 юни 2007, 18:27

Знам ли, друго впечатление си вадя с тоя харманлийски мангал на аватара ти. :roll:
Нямам намерение да споря с хора, които не са виждали и половината от нещата, които съм видял аз. :wink:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 02 юни 2007, 18:28

а на мен ми е чудно Батков къде видя,че се бият деца :?: :?: :?:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 юни 2007, 18:30

mandja написа:Нямам намерение да споря с хора, които не са виждали и половината от нещата, които съм видял аз. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ЕТО ТОВА ДОКАЗВА ПО-ГОРНОТО МИ ТВЪРДЕНИЕ ЗА АКЪЛА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

agent_orange
Мнения: 5
Регистриран на: 02 апр 2007, 16:30
Местоположение: София

Мнениеот agent_orange » 07 юни 2007, 18:04

Kudravia написа:Май има нужда от една изкупителна жертва.Ако един лумпен бъде осъден , ама както си трябва- да излежи стабилна присъда.Но не за футболно хулиганство , а за опит за убийство на полицай, тероризъм или нещо толкова сериозно, ще се подплашат всички други пиромани-наркомани.
другарю,утре ако превишиш скоростта,въпреки че се съмнявам да имаш години за книжка,дано те заключат за 2,3 години,дали ще караш пак с превишена скорост,така де,разсъждавам по твоята логика...и нека ти обясня щото виждам че си по-поуекинка с езика в този форум -за да те вкарат за опит за убийство трябва да си направил опит за убийство,хвърлянето на седалки в случая в Стара Загора няма и пострадали,не е такова престъпление..,ще продължаваш ли да се правиш на идиот и върл защитник на комунизма,щото твоите разсъждения за затвори и тем подобни са доста доста комунистически

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 07 юни 2007, 18:12

и щото сме демокрация трябва полицаите да се бият
но това за непредомишлено убийство е малко глупаво
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 07 юни 2007, 19:31

agent_orange написа:
Kudravia написа:Май има нужда от една изкупителна жертва.Ако един лумпен бъде осъден , ама както си трябва- да излежи стабилна присъда.Но не за футболно хулиганство , а за опит за убийство на полицай, тероризъм или нещо толкова сериозно, ще се подплашат всички други пиромани-наркомани.
другарю,утре ако превишиш скоростта,въпреки че се съмнявам да имаш години за книжка,дано те заключат за 2,3 години,дали ще караш пак с превишена скорост,така де,разсъждавам по твоята логика...и нека ти обясня щото виждам че си малоумен -за да те вкарат за опит за убийство трябва да си направил опит за убийство,хвърлянето на седалки в случая в Стара Загора няма и пострадали,не е такова престъпление..,ще продължаваш ли да се правиш на идиот и върл защитник на комунизма,щото твоите разсъждения за затвори и тем подобни са доста доста комунистически

Абе неасълници такива все едно хора не са умирали от бомбички.Вие тъпи ли сте кво?Комунист съм бил! :idea: Браво бе.Много е демократично да се тероризират органи на реда.
Защо трябва да се определя като футболно хулиганство хвърлена бомбичка по посока полицаи, по време на мач?Ако хвърля бомба по полицаи по сред бял ден на улицата каква ще ми бъде присъдата а?
Това че тези неща стават по време нма футболна среща не трябва да снижават вината на деятеля.Напротив.Спортните събития нямат нищо общо със военни муниции.
Льоли, по-леко с езика, за да не хвърчиш от тоя форум. Приятелски ти го казвам!
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron