НБА

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

НБА

Мнениеот Wallace » 05 авг 2005, 08:26

Айде пишете вече тука... 8)
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 05 авг 2005, 14:58

С удоволствие. Мисля да открия сезона с оплакването си, че и Боби Джаксън вече не е част от отбора на Сакраменто. Въобще не знам как ще я караме тоя сезон, ще е голям успех ако се закачим за плейофите. Е, Кремена може да има и друго мнение по въпроса, но аз нещо не съм много оптимист. Иначе и това лято има страшно много трансфери в НБА, много от които ми се виждат безсмислени, но това е положението. Важното е да има качествени мачове и през новия сезон.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 05 авг 2005, 15:09

Майк, здравей отново! А по темата - според мен Ясикевичус ще направи пробив в НБА с Индиана.
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 05 авг 2005, 15:26

Здрасти, wondertree, нещо ми подсказва, че Индиана ще са основен претендент за титлата. Или те или Маями ще я спечелят. На Детройт ще им е трудно без Лари Браун, но тях никога не бива да ги отписва човек. Мисля си, че титлата този сенон със сигурнотс ще бъде взета от Изтока. А за Ясикевичус много се радвам, дано се адаптира бързо защото е супер играч. Малко отбори в НБА разполагат с по-добри плеймейкъри, направо бих казал, че се броят на пръсти.

Потребителски аватар
The Champion
Мнения: 28
Регистриран на: 20 мар 2005, 19:30

Мнениеот The Champion » 06 авг 2005, 18:34

Не знам за Сакраменто, но определено ще преживеят доста тежки загуби, ако не се размърдат с трансферите.....

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 06 авг 2005, 19:04

Че ние трансферите ги направихме вече, лошото е, че не ми се струват особено печеливши, но ще видим. Засега новите попълнения са Бонзи Уелс (СГ/СФ) от Мемфис и Джейсън Харт (ПГ) от Шарлът. Освен това от драфта взехме и доминиканеца Франсиско Гарсия, но той май е посредствен играч. Надявам се, че ще преподпишем с Морис Еванс и че Кевин Мартин ще получава повече минутки. Лошото е, че нещо на поста ПФ сме доста зле, а и договорът на Предраг Стоякович изтича догодина.

P.S. Кремена, ако Педжа си тръгне догодина да не вземеш да смениш отбора. :wink:

Потребителски аватар
The Champion
Мнения: 28
Регистриран на: 20 мар 2005, 19:30

Мнениеот The Champion » 07 авг 2005, 14:31

Mike Bibby написа:
P.S. Кремена, ако Педжа си тръгне догодина да не вземеш да смениш отбора. :wink:


Нямама такова намерение! Освен това Педжа продължава да взема странни решения - пак няма да играе за националния...
Ама това е такава дълга и болезнена тема, че сега не ми се подхваща

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 08 авг 2005, 17:35

Защо го няма Ясикевичус в Pacers Roster?Много странно

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 авг 2005, 19:25

Отборът на Ню Джърси Нетс е анулирал трансфера на Шариф Абдур Рахим. Причината (доколкото разбрах) е, че играчът се е провалил на медицинския преглед. Така или иначе крилото няма да играе в Нетс през новия сезон и мрежите ще трябва да си търсят нов PF.

P.S. Любо, сори, братле. Все пак не губи надежда! :lol:

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 11 авг 2005, 19:54

Mike Bibby написа:Отборът на Ню Джърси Нетс е анулирал трансфера на Шариф Абдур Рахим. Причината (доколкото разбрах) е, че играчът се е провалил на медицинския преглед. Така или иначе крилото няма да играе в Нетс през новия сезон и мрежите ще трябва да си търсят нов PF.

P.S. Любо, сори, братле. Все пак не губи надежда! :lol:


Еми дано намерят нов PF :( ,ех да можеше да се върне сега Кениан :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 13 авг 2005, 15:43

Шариф Абдур Рахим вече официално е играч на Сакраменто Кингс! Честито на всички фенове на Кралете! С него вече имаме доста по-сериозно отборче и по всичко личи, че нямаме намерение да сваляме гарда въпреки ужасяващата конкуренция в Тихоокеанската дивизия, която се очертава в предстоящия сезон.

Вероятният титулярен състав на Кингс за новия сезон:

PG MIKE BIBBY
SG BONZI WELLS
SF PREDRAG STOJAKOVICH
PF SHAREEF ABDUR RAHIM
C BRAD MILLER

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 15 авг 2005, 15:51

Честит да им е на Кралете Шарийф Абдур Рахим . Стискам им палци да мачкат на Запад, макар и ще им е много трудно.
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 15 авг 2005, 15:58

Благодаря! Шариф със сигурност ще повиши класата на отбора. Наистина ще е трудно, но въпреки промените Кингс отново имат балансиран отбор, силна титулярна петица, 2-3 доста полезни резерви в лицето на Кени Томас, Корлис Уилямсън и Браян Скинър и съм сигурен че този сезон ще бъдем доста по-добре в защита. Голдън Стейт обаче имат може би най-добрата двойка гардове в Тихоокеанската дивизия, а защо не и в целия Запад и това малко ме притеснява, Войните въобще няма да са боксова круша вече, а и Клипърс ще бъдат конкурентни. Очаквам също Фил Джаксън да вдигне на крака Лейкърс, а Финикс вече ги видяхме какво могат, макар че сега ще са в променен състав и без Кю Рич и Джо Джонсън. Очаквам супер яки мачове в нашата дивизия и изобщо в НБА.

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 16 авг 2005, 21:44

Кога почва шампионата?Тъп въпрос ама..... ,когато не го знам отговора? :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 16 авг 2005, 22:06

На 1-и ноември с мачовете Филаделфия - Милуоки, Сан Антонио - Денвър и Финикс - Далас.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron