НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 08 юни 2007, 19:08

ТИ ПРИНЦИПНО НЕ СИ В ЧАС,ПРЕДПОЛАГАМ СИ НА 16 :idea: ИНАЧЕ БАТЕТО Е ЛЕВСКАР,ТАКА ЧЕ... :wink: :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 08 юни 2007, 19:39

Никой да не пипа Батето.Той и Жорж Ганчев са лявата и дясната ръка на Господ Бог :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 09 юни 2007, 00:10

otto написа:Национален отбор – що е то?


ГЕОРГИ АТАНАСОВ


Имам предложение по този повод

Президент на БФС - Димитър Ангелов -Дучето Старши треньор на националите - Паро Никодимов, Помощник Пламен Марков, треньор на младежите Димитър Пенев. Състав на националния отбор - Ивайло Петров, Данчо Тодоров, Тунчев, Вальо Илиев, Иван Иванов, Тодор Янчев, Емил Гъргоров, Велизар Димитров, Мартин Петров, Димитър Бербатов, Христо Янев, резерви Владо Манчев, Христо Стоичков, Гай, Хамилтон Рикард, ФУРТАДО :D
За справка Стенли и Марто са доведени в ЦСКА от треньора дал път във футбола на Красимир Балъков, Трифон Иванов, Цанко Цветанов, Илиян Киряков, който направи Хубчев централен защитник, при когото Янков и Боримиров, станаха национали и който работеше със 7 - седем футболисти от титулярния състав в САЩ 1994. Веднага ще изброя и успехите на тези играчи - Мартин - сезони в ЦСКА - 2 , титли 0, полушампион със Сервет, постижения в евротурнирите - няма. Стилиян - сезони в ЦСКА 2,5, титли 0, . 4 пъти шампион със Селтик, загубен финал в УЕФА срещу Порто. И ЕДИНСТВЕНАТА звезда на отбора Митко- сезони в ЦСКА -2, титли няма, купа 1, ВТОРИ в Германия с Леверкузен, ЗАГУБЕН финал за купата на Германия, ЗАГУБЕН финал в КЕШ, ВТОРИ в листата на голмайсторите в Бундеслигата през по-предния сезон. Отличен футболист, вероятно с най-добрите качества които съм гледал, играч а средняшки отбори - дано да е засега, но не го чух досега да казва, искам в Юнайтед примерно. Тоест каквито са ни лидерите, такъв ни е отборът, господин Георги Атанасов и Отто

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 09 юни 2007, 00:10

otto написа:Национален отбор – що е то?


ГЕОРГИ АТАНАСОВ


Имам предложение по този повод

Президент на БФС - Димитър Ангелов -Дучето Старши треньор на националите - Паро Никодимов, Помощник Пламен Марков, треньор на младежите Димитър Пенев. Състав на националния отбор - Ивайло Петров, Данчо Тодоров, Тунчев, Вальо Илиев, Иван Иванов, Тодор Янчев, Емил Гъргоров, Велизар Димитров, Мартин Петров, Димитър Бербатов, Христо Янев, резерви Владо Манчев, Христо Стоичков, Гай, Хамилтон Рикард, ФУРТАДО :D
За справка Стенли и Марто са доведени в ЦСКА от треньора дал път във футбола на Красимир Балъков, Трифон Иванов, Цанко Цветанов, Илиян Киряков, който направи Хубчев централен защитник, при когото Янков и Боримиров, станаха национали и който работеше със 7 - седем футболисти от титулярния състав в САЩ 1994. Веднага ще изброя и успехите на тези играчи - Мартин - сезони в ЦСКА - 2 , титли 0, полушампион със Сервет, постижения в евротурнирите - няма. Стилиян - сезони в ЦСКА 2,5, титли 0, . 4 пъти шампион със Селтик, загубен финал в УЕФА срещу Порто. И ЕДИНСТВЕНАТА звезда на отбора Митко- сезони в ЦСКА -2, титли няма, купа 1, ВТОРИ в Германия с Леверкузен, ЗАГУБЕН финал за купата на Германия, ЗАГУБЕН финал в КЕШ, ВТОРИ в листата на голмайсторите в Бундеслигата през по-предния сезон. Отличен футболист, вероятно с най-добрите качества които съм гледал, играч а средняшки отбори - дано да е засега, но не го чух досега да казва, искам в Юнайтед примерно. Тоест каквито са ни лидерите, такъв ни е отборът, господин Георги Атанасов и Отто

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 юни 2007, 12:29

Stinkata написа:
skorpinoks написа:Дано не изляза прав, но за да се случи ново българско чудо в евроквалификациите Бербатов и Мартин ще трябва да заместят на терена Стоичков, Костадинов, Л. Пенев, Балъков и Лечков едновременно. Възможно ли е това, след като според Батков - Господ бил левскар, но пък „месиите" по правило са „армейци"...
Ето тук е 10000000000000000% прав :idea:
Къде е проблемът???
Бербо е по-добър от Стоичков и Лечков, взети заедно, а Петров е по-добър от Коща... Играта на Пенев във вреда на нашия отбор напълно компенсира качествата на Балъков... Така че - младите са по-добри... :lol:


:shock: :shock: Много интересно, това как го установи :?:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 юни 2007, 13:14

По същата методика, по която Скорпи установява кой кого трябва да замести. :wink: Между другото, Лечков беше удоволствие да го гледа човек как пипа топката...Ама пуста глава... реши, че има по-интересни неща от футбола... :roll:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 юни 2007, 15:09

Не знам, не съм ви чел споровете отпреди това, но за мен е глупаво да се правят подобни сравнения(още повече че Бербатов, Лечков и Стоичков са съвсем различен тип играчи и играта им е много различна). Естествено че има елементи на играта в които Бербатов превъзхожда Стоичков(или Лечков), но има и такива в обратната посока. То няма(и никога не е имало) футболист който да превъзхожда всички останали във всеки един компонент на футболната игра, нали :?: :wink: Примерно Питър Крауч е много по-добър в играта с глава отколкото беше Марадона, ама това не значи че Крауч е по-добър футболист от аржентинската десятка :idea: :wink:

Стоичков и Лечков(както и още няколко играча) бяха лидерите на отбора от `90-те, а Мартин и Бербатов са лидерите на сегашния национален отбор. Не ми се ще пак да почваме някакво безумно противопоставяне(на което в България сме царе) :idea: :wink:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: цитат

Мнениеот drvasko98 » 09 юни 2007, 15:16

Delija написа:
Стоичков и Лечков(както и още няколко играча) бяха лидерите на отбора от `90-те, а Мартин и Бербатов са лидерите на сегашния национален отбор. Не ми се ще пак да почваме някакво безумно противопоставяне(на което в България сме царе) :idea: :wink:


Много точно казано, компонентите за сравнение са многобройни и е безсмислено да се сравняват футболисти от съвсем различни поколения, но е факт че за рузлика от злотното поколение, сегешните лидери не играят в големи отбори, което си личи и в отделни мачове на националния. Онези е имало мачове само да разхождат фланелките, но правеха две положения и наказваха, това е разликата между великите и добрите играчи.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 09 юни 2007, 15:25

големият проблем на футболистите от националния е класовата разлика Бербатов и Мартин които са световна класа и например Гошо Пеев,Мариян Христов и др които играят или в слаби първенства или играят много рядко а футболистите които играят в А група им липсва физическа издръжливост и те бързо се изпоряват и те са свикнали да играят с/у отбори като Родопа и Черномореч и са свикнали с лекото да минават защитата им,а през 90те отборът е беше по баласниран и играчите са били по-равностойни

П.П. през 90те години нямам много пресни спомени от футбола на национала но спомням някои мачове или съм ги гледал на запис
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 09 юни 2007, 15:39

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 09 юни 2007, 15:40

Ох Вилио,Вилио казах ти аз да пишеш за народна топка, ама не

Кога е играл Мариян Христов в официален мач за последно.
През зимата игра в две контроли и това беше

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 09 юни 2007, 15:43

Просто той ми изкочи в главата ми.Ако искаш ще го изтрия и ще напиша някой друг :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот Vute » 09 юни 2007, 15:57

Delija написа:Не знам, не съм ви чел споровете отпреди това, но за мен е глупаво да се правят подобни сравнения(още повече че Бербатов, Лечков и Стоичков са съвсем различен тип играчи и играта им е много различна). ...
Споровете се съдържат в мнението, което си цитирал... Според Скорпи (а и не само според него), явно освен Бербо и Марто, никой друг не играе в този отбор. Което е смешно и само показва кой не може да надскочи клубните си пристрастия...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: цитат

Мнениеот Delija » 09 юни 2007, 16:07

Stinkata написа:Според Скорпи (а и не само според него), явно освен Бербо и Марто, никой друг не играе в този отбор. Което е смешно и само показва кой не може да надскочи клубните си пристрастия...


Ами Бербатов и Мартин са най-класните играчи на националния отбор и определено той се крепи главно на тях. Естествено че има и други, които играят добре, но класата я придават най-вече те двамата.

На мен пък ми направи лошо впечатление едно изказване на Мъри, че в Минск най-добри били трите халфа(Ст. Ангелов, Телкийски и Ст. Петров). Явно пренебрегна Бербатов, което е абсурдно - неговата игра беше страхотна(не само заради головете). Още повече да слага отгоре Телкийски, който сбърка сума топки :shock: Или просто отражение дават и други неща......

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 юни 2007, 16:16

Че са най-класни, спор няма. Ама непрекъснато да се зачеркват останалите е малко непочтено. Да не мислиш, че преди световното`94, освен Стоичков, някой друг е блестял...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron