НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 юни 2007, 13:14

skorpinoks написа:Дано не изляза прав, но за да се случи ново българско чудо в евроквалификациите Бербатов и Мартин ще трябва да заместят на терена Стоичков, Костадинов, Л. Пенев, Балъков и Лечков едновременно. Възможно ли е това, след като според Батков - Господ бил левскар, но пък „месиите" по правило са „армейци"...
Ето тук е 10000000000000000% прав :idea:
Къде е проблемът???
Бербо е по-добър от Стоичков и Лечков, взети заедно, а Петров е по-добър от Коща... Играта на Пенев във вреда на нашия отбор напълно компенсира качествата на Балъков... Така че - младите са по-добри... :lol:

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 08 юни 2007, 13:40

А кой е Георги Атанасов? Че е идиот си личи ...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 08 юни 2007, 13:44

Stinkata написа:
skorpinoks написа:Дано не изляза прав, но за да се случи ново българско чудо в евроквалификациите Бербатов и Мартин ще трябва да заместят на терена Стоичков, Костадинов, Л. Пенев, Балъков и Лечков едновременно. Възможно ли е това, след като според Батков - Господ бил левскар, но пък „месиите" по правило са „армейци"...
Ето тук е 10000000000000000% прав :idea:
Къде е проблемът???
Бербо е по-добър от Стоичков и Лечков, взети заедно, а Петров е по-добър от Коща... Играта на Пенев във вреда на нашия отбор напълно компенсира качествата на Балъков... Така че - младите са по-добри... :lol:

Единственият проблем е, че няма кой да замести Киряка :idea: Кишишев обаче има стаж на поста "основен гъзолизец" и ще се справи отново както при каталунския пуяк.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 юни 2007, 13:52

GIGGS написа:...
Единственият проблем е, че няма кой да замести Киряка :idea: Кишишев обаче има стаж на поста "основен гъзолизец" и ще се справи отново както при каталунския пуяк.
:lol: :lol: :lol: Да . Аналните изненади явно са преминали на един по-възвишен и романтичен етап от грубото проникване... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 юни 2007, 14:05

Минимум 700 хиляди евро трябва да бъде заплатата на чуждестранен специалист, за да се съгласи да бъде национален селекционер на България по футбол, смята президентът на БФС Борислав Михайлов. Повечето от треньорите обаче не приемали много радушно идеята да работят в България, като проблемът изобщо не бил финансов.

„Изобщо не стигаме до разговор за пари, само като чуят, че трябва да работят у нас и не са особено доволни. Не съм казвал никъде, че искам държавата да плаща заплатата на националния треньор. Просто така е в Грузия", уточни Михайлов.

И за сравнение, той посочи, че заплатата на Клаус Топмьолер в Грузия е 1,2 милиона евро на година, на Хавиер Клементе в Сърбия - 900 хиляди евро, а на Гуус Хидинк в Русия - 2 милиона евро.

"Но какви са ни възможностите в момента точно не може да се каже. Първо трябва да разговарям със спонсорите, а и да видим какво име ще привлечем", конкретизира шефът на футболната централа. "Но сме мислили и като вариант треньор от балканска страна. е разговаряме тепърва и с Красимир Балъков, и с Димитър Пенев, а също така и със Славолюб Муслин, който е познато име у нас. Нямаме краен срок за избора на треньор, колкото по-рано, толкова по-добре".

"Имаме сериозен брой на треньори в България, но качеството не е такова, каквото трябва. Школата при професор Шишков не работеше както трябва, а сега макар и за кратко време, се видя подобрение. Ние ще изпращаме на стаж в чужбина млади и перспективни треньори. Защото има криза не само за мъжкия национален отбор, а и за младежките формации, каза още Борислав Михайлов.


ШефО им рече "Айде деееее!
Пари нЕма - действайте!"

Нямаме пари за чужденец, а и на никой не му се идва да работи в България. Михайлов задавал ли си е въпроса защо на никой не му се идва в България!?!
Една от причините е дереджето на футбола ни!
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 08 юни 2007, 14:35

Виж Клаус Топмьолер. Дават му пари и отива. И при нас може да е така. И стана ясно, че са работили по това да намерят селекционер, но с кой са говорили вече никой не знае.
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 08 юни 2007, 15:24

Говорили са помежду си - "глейте сега, ще се замотаме малко, уж търсиме упорито и преговаряме за треньор от чужбина. Ама ние, такова, немаме толкова пари и ... Пена, ти нали и без това си навит. Ами, ОК, решено, но само ние си знаеме и наздраве за новия треньор"

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 08 юни 2007, 17:17

bluehope написа:Говорили са помежду си - "глейте сега, ще се замотаме малко, уж търсиме упорито и преговаряме за треньор от чужбина. Ама ние, такова, немаме толкова пари и ... Пена, ти нали и без това си навит. Ами, ОК, решено, но само ние си знаеме и наздраве за новия треньор"



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А все НАС ни обвинявате, че сме подозирали какви ли не неща


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
ilko_6ofera
Мнения: 143
Регистриран на: 06 ное 2005, 16:55
Местоположение: София

Мнениеот ilko_6ofera » 08 юни 2007, 19:01

ако не беше съдийската МАФИЯ и отменения 100% гол на Ицето срещу Испания
:oops: :oops: :oops:
Същата тази мафия която отмени 101%гол на Румъния ли :?: :?: :?:

Типично по-ландерски; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 08 юни 2007, 19:01

Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Мнениеот SkyBlue » 08 юни 2007, 19:02

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов за пореден път заяви, че иска да се съсредоточи върху работата си в "синия" клуб и няма да води повече националния отбор. В интервю за Гонг, той отхвърли вероятността да промени мнението си след кратката ваканция.

Г-н Стоилов, вчера Боби Михайлов заяви, че ще поднови разговорите с вас за да продължите да водите националния тим.

Моят отговор е точен и ясен. Ангажиментът, който поех пред президента бе за два мача. Така че нямам намерение да преосмислям позицията си. Или да правя някакви промени под давление на емоции или натиск отнякъде.

Може ли Боби Михайлов да Ви атакува чрез шефовете Ви в Левски - Тодор Батков и Наско Сираков?

За шефовете ми в клуба, а и за мен, най-важно е бъдещето на Левски и това как се работи там. Когато трябваше и когато имаше възможност, нашите клубни ръководители помогнаха на националния отбор. Смятам, че задачата, която бе поставена, бе изпълнена добре. Националният тим се върна там, където му е мястото. Същевременно, както аз, така и те са убедени, че ако се захвана с двата отбора, може да се направи по български имитация и да провалим и двата отбора. Така че, за мен най-важно е да си свърша добре работата в Левски. Оттук нататък изцяло мисля за клуба ми.

Някои колеги ще кажат, че сте отричал и преди първото назначение, но по-късно сте приел да водите националния тим?

Казах моето становище. Знам, че винаги ще има хора, които да са за или против мен. В крайна сметка, за мен най-важно е Левски да върви както трябва. Моето бъдеще изцяло е свързано с този отбор. Трябва добре да си свърша работата, затова трябва да съм й отдаден на 100%.

Други колеги написаха, че Ви е страх от престоящите срещи с Холандия и Румъния ?

Ако съм искал да не се излагам или да търся някакви лични облаги, да остана добър или велик, нямаше да се хващам за двата мача с Беларус, където също имаше риск да загубим. Единствената ми цел в този момент е била да помогна на българския футбол. Не е важно колко велик треньор съм аз, важното е българския футбол да върви напред. Не съм мислил за себе си. Ако мислех за себе си изобщо нямаше да се захващам с тази задача. Левски за две години спечели много и на мен допълнително слава и авторитет не ми трябват.

Да Ви разбираме, че няма смисъл Борислав Михайлов да си губи времето, като Ви чака да си отпочинете и след това да започне нови преговори с Вас?

Най- добре е БФС да мисли за друг вариант, колкото се може по-скоро. Моето име не трябва да бъде свързвано като вариант.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 08 юни 2007, 19:02

Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Мнениеот SkyBlue » 08 юни 2007, 19:04



Ти да не си му фен? :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 08 юни 2007, 19:06

АКО ПИТАШ ЗА БАТЕТО,ДА КЕФИ МЕ :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Мнениеот SkyBlue » 08 юни 2007, 19:07

Ами вие все по дебили си падате :)


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron