НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
JUVEHOOLIGAN
Мнения: 1005
Регистриран на: 05 апр 2006, 11:40
Местоположение: DELLE ALPI SEKTOR''Б''
Контакти:

Мнениеот JUVEHOOLIGAN » 07 юни 2007, 21:49

Ти неразбра ли бе Дешан заеба JUVENTUS за да дойде в националния!!!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 юни 2007, 22:17

Ами супер. Божинов да почерпи. :lol:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 08 юни 2007, 01:11

Мамалигарите са заплашени от ФИФА с изхвърляне от всички международни състезания,заради Политехника Тимишоара... Не вервам да стане нещо де,ама знае ли човек... :roll:

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 08 юни 2007, 01:14

Да бе, те и хърватите докато бяха в нашата група също щяха да ги изхвърлят уж заради някакви си генерали. Резултатът ще е същият.
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 08 юни 2007, 08:08

otto написа:ДАААААА,КОСАТА ЩЯЛ ДА НАВИЕ ''ЛЕВСКИ'' ДА ПУСНЕ МУРИ В НЦИОНАЛА ЗА ПОСТОЯННО :lol: :lol: В ЗАМАНА НА КАКВО ЛИ :oops: :oops: :oops: НЕ СЕ СЕЩАМЕ НАЛИ :?: :lol: :lol: :lol:


Ми докато е Президент - нон-стоп титли и купи за Левски. Някои много ще ги боли - не се сещаме кои, нали?

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 08 юни 2007, 08:59

Една много хубава статия
за националния./писана е
след първия мач,но и след втория
си е актуална според мен/
http://www.sportal.bg/article/?ID=50165&Section=36

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 юни 2007, 09:36

VILIO написа:То ако не беше "геният" на Мъри не знам просто нямаше да бием
:lol: :lol: :lol:
чудно ми вие защо смятате,че главната заслуга е на Мъри той има заслуга ама не е толкова огромна колкот си мислите в първият мач ако не бе Бербо нямаше да бием

П.П. поздрав със Слави Трифонов-И да паднем,и да бием

Мъри няма заслуга за нищо!
О-СТАВ-КА! О-СТАВ-КА! :twisted:
Айде, марш от национала, Мъри! :wink:


otto написа:ДАААААА,КОСАТА ЩЯЛ ДА НАВИЕ ''ЛЕВСКИ'' ДА ПУСНЕ МУРИ В НЦИОНАЛА ЗА ПОСТОЯННО :lol: :lol: В ЗАМАНА НА КАКВО ЛИ :oops: :oops: :oops: НЕ СЕ СЕЩАМЕ НАЛИ :?: :lol: :lol: :lol:

Ето, бе, казах ли ви!
Всичките са такива тиквеници! :lol: :lol: :lol:

Или поне 50-тината, които им ходят по мачовете... :lol: :lol: :lol:


AC23 написа:
По смешно заглавие отдавна не бях виждал!!!!

№1 ОТ НАЧАЛОТО НА ВЕКА (ХИЛЯДОЛЕТИЕТО) е ПЛАМЕН МАРКОВ!!!!
ако националите се класират на евро2008 и Мърко остане треньор той ще постигне 50% от това което направи Пламен Марков, останалите 50% ще са за Стоичков :wink:


](*,) ](*,) ](*,)
И на мен ми е трудно, ама не се излагам пред всички!
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 юни 2007, 09:43

AC23 написа:
Няма да споря или да ти отговарям повече, оставям те да си живееш в твоя измисен свят и с твоите си илюзии!!!!!!!!!!
Какво ли щяхме да правим без Пената??? Световният футбол му е страшно задължен...
Аз от повечето писания за въпросния период бях останал с впечатлението, че заслугата за успехите е само и единствено на Ицо... :roll:
За отменения гол срещу Испания си прав.
Това, че някой е платил скъпо, не значи, че стоката си струва... А да се радваш на първа победа на Европейско, е като да се радваш на първи гол в ШЛ - не топли особено...
И кой друг е виновен за мениджърските интереси в националния, ако не Главният мениджър... Ама това не е нужно да ти го обяснявам - страстта, с която го защитаваш, показва, че си близък до неговото обкръжение и тези неща са ти ясни...
Добре дошъл в моя свят !!! Можеш да си донесеш и твоите илюзии!!!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 юни 2007, 09:47

Mike Bibby написа:Боби Михайлов днес големи глупости изговори в разговора с Томислав. Чудя се този човек изобщо как си ги представя нещата. Излиза, че месец и половина след компромисното назначаване на Мъри в БФС не са си мръднали пръста да потърсят нов селекционер и сега ще изгубят още ценно време в надежди Мъри да се навие. Което аз съм сигурен, че няма стане, защото Мъри си дава ясна сметка за нещата и реалностите, за разлика от президента на БФС. Това вече заприлича на колумбийска сапунена опера. От разгтовора се разбра също и, че за г-н Михайлов форматът 16 отбора в А група е приемлив и едва ли не неподлежи на преразглеждане на този етап. :? Вече започвам да си мисля дали няма да е по-добре Боби Михайлов да стане президент на Фиорентина - хем ще е близо до синчето, хем Чезаре Прандели (който е сред най-добрите италиански треньори) се навие да поеме националния отбор.


Абсолютно съм съгласен с теб!
Накрая ще назначат Едуард Ераносян или Вили Вуцов... и то я за един, я за два мача, докато намерят пак някакъв компромисен вариант.
Тъп си Боби! Тъп си!
Надявал се отборите да си оправят стадионите, за да остане броя им 16 в А група. Боби, наивен ли си! Не си! Нас се опитваш да правиш на глупаци. Голема отрепка стана и ти! :evil:
Изображение

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 08 юни 2007, 09:48

Batkoto, ако беше останал, какво щеше да кажеш. Съмнявам се, че щеше да е нещо от сорта: "Евала на Мъри Стоилов - той е истински българин" :wink: Стига сте смесвали националния отбор с клубни пристрастия
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 08 юни 2007, 09:50

Batkoto написа:а за БЪЛГАРИЯ по дяволите,чест за всеки един българин е да помогне с каквото може на родината,явно не и за Мъри обаче :?


Аха, и да му викат Мъри Стоилов педераст, педераст.... :wink:
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 08 юни 2007, 09:54

АС23, да те питам нещо - като сте потомци на царски офицерски клуб що имате ЧЕРВЕНА ПЕТОЛЪЧКА за емблема???
Да ме светнеш, че се обърках в историята....плийззз....
Не е тук мястото за това :!:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 08 юни 2007, 09:57

като изключим спорния въпрос за качествата на Мъри


Откога пък тоя въпрос стана спорен :lol: :lol:
Ама нека да заповяда Пенев,аз ще преживея неучастието ни в още едно европейско,световно
Вие как ще преживеете още една ваша икона да загуби ореола си?

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 08 юни 2007, 10:00

Wallace написа:О-СТАВ-КА! О-СТАВ-КА! :twisted:


Аз като ти казвах да викаме по-силно, ти - не, та не :lol: :lol: :lol: :lol:

Мъри си е треньор на Левски, БФС имаха достатъчно време да намерят национален треньор. Ако искат накрая могат Боби Михайлов и Лечков да водят националния отбор :wink:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 юни 2007, 10:02

Batkoto написа:...,е дами и господа изниква следния въпрос,българин ли е Мъри или левскар и кое е по-важното в момента Левски или националния отбор,тук не говорим за националния отбор на Хондурас,а за БЪЛГАРИЯ по дяволите,чест за всеки един българин е да помогне с каквото може на родината,явно не и за Мъри обаче :?
Батко,
1. Нищо не ти позволява да обиждаш голяма част от българския народ.
2. Ти от кои цесекари си - от тези, за които Мъри е просто момче от Хасково и е постигнал успехите си само благодарение на щурия си късмет; от тези, които искат той да поеме националния и при първия провал да се опитате да позабършете това, което Ицо оцапа, или си от някакъв нов тип цесекари, за които Мъри е най-добрия треньор в България, и за чието съществуване аз, поради своето невежество не съм разбрал??? И каква по-голяма помощ от това да създаваш футболисти, от които селекционерът на националния отбор ще се възползва?.

Според мен най-нормално е в тази ситуация да се обяви конкурс за поста и обективно да се разгледат кандидатурите. Мъри, ако иска - да се кандидатира. ама да настоявате да е той само и само да го плюете не съм съгласен...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron