НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 12:01

SCB написа:Чудя се как ли ще играе националния отбор с треньор Георги Василев


Няма да играе

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 07 юни 2007, 12:16

bluehope написа:
SCB написа:Чудя се как ли ще играе националния отбор с треньор Георги Василев


Няма да играе

Ще играе, ама Ганкиното.... :P :P

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 07 юни 2007, 12:22

SCB написа:Чудя се как ли ще играе националния отбор с треньор Георги Василев

Ами как, отзад за 0:0, отпред каквото стане. Никога няма да забравя мача Вердер - Левски, Гочето игра за 0:0 и не посмя да рискува даже и второто полувреме, а ни трябваше само едни гол да се класираме.
Левски

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 07 юни 2007, 12:27

Morodin написа:Ами как, отзад за 0:0, отпред каквото стане. Никога няма да забравя мача Вердер - Левски, Гочето игра за 0:0 и не посмя да рискува даже и второто полувреме, а ни трябваше само едни гол да се класираме.

Не ми го припомняй това.... :wink: :wink: :evil: :evil:

Потребителски аватар
JUVEHOOLIGAN
Мнения: 1005
Регистриран на: 05 апр 2006, 11:40
Местоположение: DELLE ALPI SEKTOR''Б''
Контакти:

Мнениеот JUVEHOOLIGAN » 07 юни 2007, 13:25

Евала на момчетата!!!

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 07 юни 2007, 13:34

kaliMunder написа:ЕДНО НЕ МИ СТАНА ДОКАТО ГЛЕДАХ МАЧА...


КАМЕРИТЕ ДАВАТ СЕКТОР "Б" И ТАМ ХОП... ЕДНО ЗНАМЕ НА """ЛЕВСКИ""" ... ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ :?: :?: :?: :?

ПРЕДНИЯ МАЧ.. ОБИЖДАТ СЕЛЕКЦИОНЕРА, КАКВОТО И ДА Е СГРЕШИЛ МИСЛЯ, ЧЕ НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГО ОБИЖДАТЕ И ТО НА НАШИЯ НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН :wink: .... СЛЕДВАЩИЯ МАЧ.. ЗНАМЕ НА ЛЕВСКИ....



ЕМИ БРАВО, СУПЕР СТЕ.... СГАН ПРОКЛЕТА


Феновете на Левски и ЦСКА се изложиха, като не проявиха никаква солидарност в мача на националния отбор. Двете агитки започнаха да се обиждат преди началото на евроквалификацията с Беларус. От сектор "Б" първи дадоха тон с песни за сините. Феновете на ЦСКА им отвърнаха с познат рефрен. Когато дикторът на стадиона обявяваше отбора на България, червената агитка освирка футболистите на Левски. След като Димитър Иванков направи дузпата, от сектор "Г" започнаха да го обиждат на говедо. От противоположните трибуни се понесоха традиционните нецензурни възгласи по адрес на Христо Стоичков. Десет минути преди края запалянковците на ЦСКА започнаха да освиркват селекционера Станимир Стоилов. :?

добре, че сте вие....

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 13:43

Под тоя дъжд с какво да си сгрееме душичките - с "жежки" скандирания.
Сериозно - грозно е, още повече че това си е перманентно независимо колко важен е мача и че трябва да сме сплотени. Да не пускат в "Б" и "Г" публика тогава

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2007, 13:49

tridant написа:Просто защото днес с изречението "Момчета вие сте професионалисти, знаете какво да правите" не могат да се очакват положителни резултати.Трябва ни треньор като Стоилов.


Явно не си успял да спиш 94 от мъка.
1. Откъде знаеш какво им е казвал Пената в съблекалнята? Аз пък това, че били професионалисти за пръв път го чувам :roll:
2. Един треньор и от 70-те години днес би се справил. Тъй като гледам и Микелс беше доскоро треньор. От 80-те също. Как стана така Пената от 90-те изведнъж точно той остарял треньор? Ми по твоята логика Люпко е демоде, той е от 91 година.
Въобще не успях да я схвана тази твоята логика с годините :? Най-малко пък при Пената, който в края на 90-те (които според теб са ехеееееееее къде къде назад в миналото) победи с един доста странен отбор, от що годе картотекирани играчи, един нагъл мафиотски отбор.

Мъри не искам да го обиждам ама това твоето "точно такъв ни трябва" е не на място. За разлика от Пената, Мъри не може да ти бие силен отбор. Извинявай много ама аз не искам успехи срещу Публикум, Арт, Удинезе, Беларус. Искам и срещу силни отбори. Нали видяхме с Барса, 5:0 в тренировъчно темпо. Пената направи там завързан мач за 4:2. Ако кажеш "ама той Ицо и другите там" (нали не е нищо) веднага ти отговарям, че когато ние казвахме, че е нещо (той или другите) те си и бяха нещо, а не като Домо или Емил Ангелов или кой да е син, нещо ама де факто НИЩО. На думи само нещата са еднакви, и при вас и при нас виждахме някакви много големи таланти. Излиза, че няма от какво да се оплакваме. Е да ама Пената с едните прави 4:2 там, а Мъри го разхождат за 5:0.

Остави логиката, ако не я разбираш, но поне фактите са категорично срещу теб. Пената бие силни отбори, Мъри слаби. При сблъсък с големи Мъри увяхва, а Пената най-малко им спретва завързани мачове....ти си му намерил обаче колая "вече не било така, минали много години"...как пък ги определи така нещата. И що 10? Ми айде за мен пък са 3 години да кажем. Който не е от 3 години треньор и сега ако реши да стане вече "не става", не ги разбира нещата.

Да назначават Кокала там ако трябва и да мирясате с глупостите. Мъри ако ще идва отсега ти казвам, че не му искам успехиге. На мен не ми допадат. Вие не ме интересувате е пълнете тук форума с оди, но аз не виждам нещо необикновено от него. Най-обикновен човек. Бие слабите, пада от силните. Мачовете пък с Беларус ги оприличихте на Илиада. По мое мнение всеки уважаващ себе си поне малко треньор трябваше да гони победи като нещо нормално....вие ги оприличихте на едва ли не две победи над Германия, а това го могат само онези, които според вас не стават за треньори
Последна промяна от 8 на 07 юни 2007, 13:55, променено общо 3 пъти.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 юни 2007, 13:51

И ОТНОВО СЕКТОР 'Б' СА ПЪРВОИЗТОЧНИКА НА ПРОКАЗАТА :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 07 юни 2007, 13:54

Осмак,няма толкова дребно и злобно същество в този форум като теб. :wink:
Пак виждам огромно противоречие в твоите постове днес,нормално,какво друго може да се иска от един дебил.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2007, 13:59

Нищо ненормално, когато Левски не е на върха и настъпва според теб "противоречие". Ами примири се, че доста противоречия ще има, защото по принцип не сте на върха.

Поста ми е отговор на откровено казано нелогичен пост. Не искам национала да прави играта и успехите на Левски при треньор Мъри, въпреки че вие припадате от това (бихме Беларус и същите като на клубно ниво, ГОЛЯМА РАБОТА СМЕ....същата като срещу Удинезе и т.н. да не ги изреждам), освен ако не ми гарантирате калитарски жребий до дупка ама няма как да стане, щото сме в 3 урна и идват два силни отбора в групата, а в националните отбори играят (събират) най-доброто от една страна и няма как да дойде слабак (разпродал отбора си или полетял към Серия Б), тук при национални отбори ако някой отслабва просто не го викат.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 07 юни 2007, 14:01

Този път това наистина ти беше последния пост в тази тема.Обещавам ти. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 14:09

8 написа:Нищо ненормално, когато Левски не е на върха и настъпва според теб "противоречие". Ами примири се, че доста противоречия ще има, защото по принцип не сте на върха.

Поста ми е отговор на откровено казано нелогичен пост. Не искам национала да прави играта и успехите на Левски при треньор Мъри, въпреки че вие припадате от това (бихме Беларус и същите като на клубно ниво, ГОЛЯМА РАБОТА СМЕ....същата като срещу Удинезе и т.н. да не ги изреждам), освен ако не ми гарантирате калитарски жребий до дупка ама няма как да стане, щото сме в 3 урна и идват два силни отбора в групата, а в националните отбори играят (събират) най-доброто от една страна и няма как да дойде слабак (разпродал отбора си или полетял към Серия Б), тук при национални отбори ако някой отслабва просто не го викат.


Леко, че ти изби пяна. Щом не искаш на Мъри успехите в нац. отбор, за какъв помощник го гласиш. Само ти ли от целия форум не си забелязваш противоречията. Ми дай да върнеме неуспехите на Стоичков,а?
Мъри беше назначен за двата мача с Беларус с поставена цел да ги спечели и запази шансовете ни за класиране. Той го направи. Той вече НЕ Е нац. треньор. Не говори, че не можеме да биеме Холандия под негово ръководство, защото това най-вероятно не може да го провериме, не ти прави чест да го твърдиш, много е нагло.
Сравняваш мачовете на ЦСКА с Барса при Пената и на Левски с Барса при Мъри - много аматьорско сравнение бе, Гуру

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 07 юни 2007, 14:12

otto написа:И ОТНОВО СЕКТОР 'Б' СА ПЪРВОИЗТОЧНИКА НА ПРОКАЗАТА :!:


Щото в Г бяха заети да разглеждат голямата фланелка, която беше заела 1/3 от сектора :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 07 юни 2007, 14:13

8 написа:Н искам национала да прави играта и успехите на Левски при треньор Мъри,... .

Ами какво да правим като цска потъна???
Поради това, че всичко що е свързано с Левски и носи успех тебе те дразни, дай да върнем Каталунеца тогава...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта