НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2007, 10:14

Blue Religion написа:Аз си правя сметки според сегашната :wink: Иначе е логично,че ако измъкнем нещо от лалетата там,ще е по-добре после Румъния да ги бие и да играеме за един Х по Балкански,с който да изхвърлиме холандците от евро финалите :wink:


Да, не е лоша идея след скандинавската завера от 2004 :wink: . Егати мафията бяха :evil: !

Откривайте нова тема за избор на треньор, че да има къде да плюем на воля по четвъртите (по някое време неминуемо стигаме и до ЦСКА-Левски и плюенето продължава и между нас) :)
Ако си цесекар бъди докрай!

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 10:43

Ти от плюене си до колене в храчки.

Конкурса за треньор на нац. отбор е открит - що не се кандидатираш и ще вземеш Пенев за помощник

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 07 юни 2007, 10:57

Аз не мисля ,е верашния ни мач беше слаб,
прост Беларус си бяха извадили поуки от 1 вия
и противодействаха по адекватно.Блокираха напълно Бербатов и
бяха затворили пространствата за бързите рейдове на Мартин.
Въпреки тия изненади и неприятното начало напипахме нови слаби места при тях и в крайна сметка победихме.
Хареса ми и това,че отправихме няколко опасни удара от далеч през 2
рото полувреме,макар и спасени те държаха под напрежение беларусите.
Не съм много доволен от съдийството,и дузпата беше спорна и най вече за удара срещу Тунчев.Както и да е ние сме от отборите срещу които по често се допускат грешки,понякога не са и грешки, и трябва
и това да преодоляваме.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2007, 11:05

bluehope написа:Конкурса за треньор на нац. отбор е открит - що не се кандидатираш и ще вземеш Пенев за помощник

Взема наистина да се кандидатирам :-k
За помощник обаче ще взема теб, за да има там някой до мен на скамейката да развлича публиката \:D/
Ако си цесекар бъди докрай!

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 11:09

Как беше - слаби отбори вече няма. Да си спомниме и лалетата как се мъчиха с тях у дома до 80.та мин., а после в историята остава резултата.
Със сигурност Холандците и/или мамалигите ще сбъркат някъде до края с Беларус, Албания или Словения. Аз лично очаквах повече от Словенците, но явно са в голяма дупка този цикъл. Все пак има мачове Беларус - Румъния и Албания - Холандия

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 07 юни 2007, 11:16

8 написа:GIGGS:
Съжалявам, че ще ти го кажа, но си ......глупавичък ](*,) . Предполагам си и някой тинейджър с нереализирани все още мокри фантазии. Не коментирай нещо което не разбираш. Какво Левски, какво ЦСКА, каква е тази детенщина кой щял да бъде треньор и кой помощник и да правиш от това асоциации за клубни отбори ("кой е по-силен" предполагам)? Върхът на всичко е, че целия апломб завършва с основен коментар на Стоичков =D> .....влез в скрития ви раздел и си говори така по детски с някой друг за тези неща. Давах мнение, което нормалните хора са го разбрали (а дали го одобряват е друг въпрос-всеки има право на мнение). Уоли, Самп, Дабъл и т.н.
Какви са тия простотии "искал съм Мъри, за да има с кого да си изтрием ръцете (кои? ние цесекарите ли?говорим за националния отбор бе!)". Какво ме занимаваш с глупости? Да ти изглеждам на толкова елементарен? ...

Шестак, ако си изкарваше хляба като врачка - гладен да си умрял. Благодаря за оценката ти на умствените ми способности, но имайки предвид капацитета на оценяващия ... няма да я взема предвид :wink:
казах ти го няколко поста по-нагоре: ако не можеш да разбереш какво ти казват не отговаряй - заприличваш на развалена латерна. Преди да почнеш пак да го увърташ прочети кой какво ти пише и поне се опитай да разбереш - 1 изречение да е все ще е от полза. Тия за Левски - ЦСКА не ти ги натяква някой друг, а са плод на култа към простака от аватара ти - виж си постовете ...
Дали ми изглеждаш толкова елементарен? Не толкова ... повече, но не е задължително да ти го казвам - въпрос на възпитание или снизходителност :wink:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
decer
Мнения: 247
Регистриран на: 18 апр 2006, 13:18
Контакти:

Мнениеот decer » 07 юни 2007, 11:21

Единственото на което се зарадвах вчера беше победата.Като цяло играта на нашите беше зле.И какво излиза като заклещят Бербатов да не може да играе и разчитаме само на статични положения за да правим голове.Супер тъпа грешка на Иванков,ако не може да играе с крака защо му я връщат изобщо :shock: .Много ги мързешае да тичат особенно второто полувреме.Не мисля че с подобна игра ще можем да бием Румъния.И това че е края на сезона и че се били уморили за мен не е оправдание.Нали са професионалисти,все едно аз да почна да ходя на работа през ден защото всеки ден ми е уморително :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
cene
Мнения: 469
Регистриран на: 19 яну 2006, 13:49
Местоположение: Дружбето

Мнениеот cene » 07 юни 2007, 11:32

Честита победа :!:
Наистина победата беше най-важното вчера, макар играта особено второто полувреме да не беше на ниво.Йовов разочарова, Бербатов го пазеха винаги по двама, доста добър мач на Кишишев, невероятна игра на Марто Петров.
Сега да избират по-бързо треньор, защото гостуванията на Албания и Словения няма да бъдат лесни, а за това на Холандия не ми се мисли. :roll:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 07 юни 2007, 11:47

Слушай, 8 тая идея Мъри да е помощник на Пенев,явно
ти се струва гениална ,но няма да стане.
.
Четвъртите в света най добре познават начина на работа на Пената,
няма да го назначат никога или ще е най най последна възможност.
Просто защото днес с изречението "Момчета вие сте професионалисти, знаете какво да правите" не могат да се очакват положителни резултати.Трябва ни треньор като Стоилов.

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 07 юни 2007, 11:48

Евала на нашите.Направиха това което се искаше от тях.
Играта не беше важна вчера, а трите точки.Красива игра трябва да показваме на Европейското(стига да се класираме).
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 07 юни 2007, 11:50

tridant написа:Слушай, 8 тая идея Мъри да е помощник на Пенев,явно
ти се струва гениална ,но няма да стане.
.
Четвъртите в света най добре познават начина на работа на Пената,
няма да го назначат никога или ще е най най последна възможност.
Просто защото днес с изречението "Момчета вие сте професионалисти, знаете какво да правите" не могат да се очакват положителни резултати.Трябва ни треньор като Стоилов.

Абе мани ни го ШЕСТАКА той само си бае неговите глупости.Не разбира много много от играта.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 07 юни 2007, 11:50

Чудя се как ли ще играе националния отбор с треньор Георги Василев
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 07 юни 2007, 11:51

SCB написа:Чудя се как ли ще играе националния отбор с треньор Георги Василев

Като помошник на някой чужденец?
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 07 юни 2007, 11:58

Аз все си мисля, че пак ще работим с него някой ден. Ние, играчите, можем да си дадем нашето мнение, но решението взимат в БФС”, каза Бербатов.
После ми кажете , че има скандал между Бербатов и Мъри.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 07 юни 2007, 11:59

И преди да сте почнали да говорите, че Бербо не е играл добре, да го защитя и него имаше по 3-ма на гърба му и още 2-ма отстрани, беше залят отвсякъде с противници. Вярно, че работата му е да бяга от тях, ама те много, бе... Страхотен пас даде на Чавдар за втория гол...

Cobster,пасът беше на Телкийски след разиграването на Марто и Стенли,доколкото помня :wink: иначе на мен ми харесаха Стенли,Марто,Телкийски и Кишишев.Тунчев също,беше стабилен в защита и имаше възможност отново да вкара с глава :) но иначе като цяло слабичък мач се получи,на моменти изтръпвах...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта