ЗАКОН ЗА ФУТБОЛНОТО ХУЛИГАНСТВО

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 30 май 2007, 12:33

SCB написа:
Stinkata написа:
SCB написа:...Имам предвид че спокойно Левски можеше да вдигне купата пред празни трибуни, така че левскарите да не мрънкат много.
Тук друго си написал...


Ако помислиш малко ще разбереш какво искам да кажа.
Ти си го казал, даже си обяснил какво имаш предвид - че можеше да накажат Левски преди награждаването и да дадат купата пред празни трибуни. Така че, да не мрънкаме. Е, аз ти казвам - ние не мрънкаме, напротив, доволни сме от наказанието, защото може пък някой от агитките, от клуба, от полицията, да се замисли и да се вземат мерки за недопускане на тероризъм по стадионите. Също ти казвам, че ако бяха направили награждаването пред празни трибуни, имаше опасност от неконтролируемо събиране на фенове около стадиона, както би станало и в Пловдив,примерно...

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 30 май 2007, 12:57

mefkata написа: Абе, пловдивското армейче!


Отиди в Пловдив и кажи на някой канар в лицето пловдивско армейче, да видим как ще ти реагира.
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 30 май 2007, 13:00

Не ме интересува. Факт е, че сте армейски отбор (думичката бивш не съществува в случая) :wink: И сте си близки с Борисовата...
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 30 май 2007, 13:01

Stinkata написа: защото може пък някой от агитките, от клуба, от полицията, да се замисли и да се вземат мерки за недопускане на тероризъм по стадионите...


Какъв тероризъм, бе човек. Дори и тва с стара загора, дето го направихте е нищо в сравнение с неща които се случват в доста други държави. Тъпите журналисти така изкарват нещата, че футболното хулиганство в БГ супер голямо. Именно тези им бълвочи са част от това стадионите да са празни.
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 30 май 2007, 14:00

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0% ... 1%8A%D0%BC
Насилието срещу обикновените граждани най-често е осъждано като проява на „тероризъм“.
За мен хвърлянето на бомби срещу хората си е проява на тероризъм. Мога да ти намеря и примерни мотиви за това. Преди и на друг го бях казал - в други държави и канибализмът може да е нормален. Ние сме в България и това, че в Испания,примерно, са загинали 200 души при атентат, а в България само 1, не ме топли особено. Кажи на роднините на убитото преди време в София момче , че тяхното е нищо, в сравнение с Хейзъл...

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 30 май 2007, 14:05

Като си тръгнал с цитатите.
С термина тероризъм се означава използването на насилие за постигане на определени политически цели
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 30 май 2007, 14:25

Нали не си си помислил, че съм неподготвен?!
http://news.ibox.bg/news/id_1327782158

Георги Петканов подава оставка

Примерно...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 02 юни 2007, 10:26

Вече серизоно се замислям, дали бомбичките всъщност не се харесват на батков, баждеков и Сираков. Явно им харесват! Явно и на полицаите харесват!
Щом след драмата срещу Сиони не се взеха мерки срещу 50-на малоумници, сега ще трябва да страдаме хиляди.
А на тия, които правят бомбичките, ще им пожелая да им гръмнат в ръцете! Искренно им го пожелавам! :evil:
Така един сульо от агитката на ЦСКА си занесе ръката и окото в Пирогов преди 10-на години...
Дали в момента прави бомбички, а? :lol: :lol: :lol: :lol:
Питате ме защо се хиля, ли. Е, как няма да се хиля - правиш нещо, с което можеш да убиеш човек, а всъщност то за малко не те убива... :lol: :lol: :lol:
Егаси, колко ми е гадно... :lol: :lol: :lol:

Та така, драги ми смехурковци. Докато самите клубове не вземат мерки, самата полиция и прокуратура не вземе мерки, заради 50 лайненца сега ще си стоиме по домовете в първите два кръга. :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 02 юни 2007, 11:54

Май има нужда от една изкупителна жертва.Ако един лумпен бъде осъден , ама както си трябва- да излежи стабилна присъда.Но не за футболно хулиганство , а за опит за убийство на полицай, тероризъм или нещо толкова сериозно, ще се подплашат всички други пиромани-наркомани.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 02 юни 2007, 12:07

убийство на полицай, тероризъм



Некомпетентността на някои хора относно, така нареченото "футболно хулиганство" понякога искрено ме забавлява... :lol: :lol:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 02 юни 2007, 12:07

Kudravia написа:Май има нужда от една изкупителна жертва.Ако един лумпен бъде осъден , ама както си трябва- да излежи стабилна присъда.Но не за футболно хулиганство , а за опит за убийство на полицай, тероризъм или нещо толкова сериозно, ще се подплашат всички други пиромани-наркомани.


Колко години чакаме това с осъждането на лумпена да се случи :?: :?: :?:
Не вярвам...

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 02 юни 2007, 16:45

mandja написа:
убийство на полицай, тероризъм



Некомпетентността на някои хора относно, така нареченото "футболно хулиганство" понякога искрено ме забавлява... :lol: :lol:

Кой е некомпетентен бе?Ти наред ли си?
Според теб е редно да се хвърлят бомби по полицай.Тези хора отиват на стадиона за да охраняват СПОРТНО СЪБИТИЕ.Те не получават една стотинка за този извънреден труд и вие бохави комплексари такива ще се подигравате с тях.Я земи си хвани гадже да видиш как няма да мослиш по тоя начин :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 02 юни 2007, 17:17

Заместник-председателят на Съдийската комисия при БФС Ичко Лозев е санкциониран с акт за пътно хулиганство във Велико Търново, съобщава държавната телеграфна агенция.

А ние ще вкарваме респект на фенове!Лелеее кога , кога ще се оправим :?:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 02 юни 2007, 17:49

Kudravia написа:
mandja написа:
убийство на полицай, тероризъм



Некомпетентността на някои хора относно, така нареченото "футболно хулиганство" понякога искрено ме забавлява... :lol: :lol:

Кой е некомпетентен бе?Ти наред ли си?
Според теб е редно да се хвърлят бомби по полицай.Тези хора отиват на стадиона за да охраняват СПОРТНО СЪБИТИЕ.Те не получават една стотинка за този извънреден труд и вие бохави комплексари такива ще се подигравате с тях.Я земи си хвани гадже да видиш как няма да мослиш по тоя начин :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Достатъчно съм гледал магариите и издевателствата на Ушев, за да не ми пука особено като мятат бомби по тях. Ама то не става само да седиш пред телевизора или в сектор А и да цъкаш възмутено по сините лумпени и да си запознат кви келеши са ушевите.
А жени около мен си има достатъчно, не се притеснявай... :wink:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 02 юни 2007, 17:59

Първо аз ходя в сектор Б от 14 годишен и ходя там за да се забавлявам и да подкрепям любимия ми отбор - ЛЕВСКИ.Ти не ми лепвай некви определения , без да си имаш идея на кого ги лепваш!
А това че понякога полицаи нападат агитките е напълно оправдано.Ти смяташ ли че ако просто си пеем полицаите ще дойдат в сектора за да се бият?Те да не са идиоти.Те са там за да ВЪДВОРЯВАТ ред а не да правят сеири и побоища.Наистина понякога в провинцията полицаите се отнасят лошо с нас , аз съм го изпитвал.Но се постави на тяхно място.Тук се намесват и "геогравски" комплекси :) но все пак никой няма да те нападне , ако не си виновен.Ушевите не са виновни за хулиганските изцепки не се прави и ти на ударен с мокър парцал са.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта