НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 2

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 11:46

И половината цесекари го мразят. :wink:
От този форум веднага двама ти докарвам да ти кажат какъв цървулан е всъщност. :lol: А ти си пълен гъзолизец.Защото Стоичков каквото и да направи,в лицито да ти се изплюе,ти ще наведеш смирено глава. :wink: Доказваш го многократно.
Оня от Мадрид не ме интересува.Факт е,че казва истината за Стоичков.Нистина-доста пресолено,спор няма.Пък по каква причина-какво ме интересува мен.Виж се само какъв си смешник,на теб плоската ти логика е,че щом е от Левски или Реал-значи е комплексар и незнам си кво.Независимо,че казва чистата истина.......Повече няма какво да се коментира,... :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 11:52

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ей, като ти чета мненията за Стоичков и за пореден път се убеждавам колко си комплексиран от него :lol: :lol: :lol:


П.П.: Между другото, ти правиш ли разлика между НЕ ОДОБРЯВАТ и МРАЗЯТ :?: ...... Щото като ти чета постовете и виждам, че явно не можеш. :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 11:58

Определението- ПЪЛЕН ЦЪРВУЛАН го чух преди няколко дни именно от един-неодобряващ... :lol:
Значи така да разбираме...Армейците неодобряват,а Левскарите мразят щото са комплексирани. :lol: :lol: :lol:
Уникална ти е логиката,направо ти се възхищавам на сивото вещество. 8)
Има факти.Всичко останало са пълни глупости.А Асен най-добре те завря в дупката,не се учудвам,че съвсем разсеяно не му отговори. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 12:05

Разбира се, че много цесекари не одобряват Стоичков. Но не го мразят. Вие сте тези, които го мразите, защото ви е комплексирал сериозно :lol: :lol: :lol: :lol: ....... А ти си толкова заслепен, че явно не можеш да направиш разликата между омраза и неодобрение. Ама като знам, че не ти е лесно, разбираемо е.....

А иначе, че Стоичков има много селски изцепки е ясно. И вие само това и чакате и почвате избиването на комплекси :lol: :lol: :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 12:08

8) Ми ние виновни ли сме,че селските му изцепки са ежедневие и даже нямаме време да починем от едната към другата.
А цесекарите,има такива,които и го мразят.Все пак не е малко да предадеш и да се изплюеш върху Родина и върху Роден клуб..А някои хора имат и достоинство все пак,при все,че са цесекари,а там подобни качества не виреят много. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 12:10

Добре, разбрахме се(т.е. не се разбрахме :lol: :lol: ). Може да приключим за днес. Утре пак :wink:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 09 мар 2007, 12:12

:lol: :lol: аааа Дели, какви са тия работи? приключвате за днес????
в 17 продължавате - на маса - хем ще имаш солидната подкрепа на бат'Ото :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 12:20

Бат`Ото няма нужда от мен. Той и сам ги громи левскарите. :lol: :lol: Както и аз нямам нужда от подкрепа(е, като има не отказвам де :wink: ).
Иначе утре ще си продължим "диалога" с левскарите :wink:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 09 мар 2007, 12:24

Делия Фиайо и туй то!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 09 мар 2007, 13:15

Яснополския селянин отдавна е раскрит навсякъде :!: Само "децата на златния член" продължават да му имат вяра, сигурно заради златните топки :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 09 мар 2007, 14:21

Лицето Стоичков ни комплексирало?!?!
Та той е наш любимец!За разлика от червените фенове ние имаме маалко по-дълга памет.И няма да забравим как на един юбилеен финал се направи на контузен и остави отбора си да бере резил пред 50 000 души.Това значи ни комплексира...Та неговото старохпъзливо изпълнение ни помогна да ви сложим юбилеен резултат!Ама според вас това никога не се е случвало,предполагам...
А журналистът естествено че ще пише за "някой си Христо Стоичков".Защото го споменава не в качеството му на играч (настоящ или бивш),а в качеството му на журналист.Какъвто нашия очевидно не е,колкото и да се прави.Затова и в медийните си изяви той е "някой си".Че и това му е много.
Иначе наистина червените ни приятели по същество няма какво да отговорят на твърденията в статията.Просто защото автора е прав и те няма с какво да го оборят.И като така-ама вие що злобеете,ама и така да е за к`во се радвате,ама журналиста е родом от Мадрид и е фен на "Естремадура" и пр.Типичен червен похват-като навремето.Питат американците другаря Брежнев:
- Абе като сте толкова напреднали и хуманни,що у вас хората гладуват?!
А той:
- Емииии...да,ама у вас пък бият негрите!
Та и нашите така.Пита ги човек "Я сега кажете верно ли е това за бате Ицо?".А те "Верно-неверно,вие сте комплексирани и го мразите!".
Само ми е чудно-един ден ако установим контакт с извънземен разум и някой извънземен напише нещо невъзторжено за вашия идол-него пък в какви грехове и комплекси ще обвините?! :lol:
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 09 мар 2007, 23:34

Темата е за нациналния отбор,селекционеро е ясно,че е мърда :lol: :lol: :lol:
Само да вметна,като ме видите мен и ви става ясно колко ни комплексира този мил,изпълнен мили чувства и думички човечец,титан на треньорското поприще :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 10 мар 2007, 07:37

[quote="paralesa"]Темата е за нациналния отбор,селекционеро е ясно,че е мърда :lol: :lol: :lol:
Само да вметна,като ме видите мен и ви става ясно колко ни комплексира този мил,изпълнен мили чувства и думички човечец,титан на треньорското поприще :lol: :lol: :lol:[/quo

Де и твоето отборче на имаше такива "мърди ",ама няма ,каквото и да говорим Ицо е най -добрият футболист раждан някога в България ,признат в цял свят и в ПОЛОВИН БЪЛГАРИЯ ..???? :idea:
няма футболист който да се доближава и на 50 % от неговите постижения ,ей това ви дразни и комплексира това е ясно ,но какво да се прави това е самата истина ,може и да боли но е вярна нали ?
ЦСКА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 10 мар 2007, 11:45

Batkoto написа:


"Много малко зная за първенството на България. Иначе добре си спомням вашия национален тим от световното първенство в САЩ през 1994 година, когато станахте четвърти. Тогава ми направи силно впечатление Стоичков. Знам, че сега той е национален треньор. Надявам се бързо да науча повече неща за българския футбол. Все пак имам пет години пред себе си." - заяви Жуниор.
-не знае за Гунди,Сираков,Гонзо или Боримиров,човека си знае Ицата 8)


Баток, света отдавна е признал Стоичков. И този факт отдавна раздира комплексираната синя душичка. Затова и се създават разни "анкети", в които се избиват комплекси. А ние можем само да им се подиграваме. Защото те за друго не стават :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 12 мар 2007, 09:51

Ако ще и фланелка №14 да е обличал-изгаври ли се с "родния клуб" на финала-изгаври се.Даде ли ни това петицата,та да ви запушим големите усти-даде я.Нещо не скандирате "пет на нула" оттогава,а?Та кой викаш е по-комплексиран?!
А "най-добрия български футболист" можеш да видиш на страницата на IFFHS-няма за хиляден път да ви пускам линка,а веднъж си го намерете и сами.Там анкетите не са организирани от левскари-ама резултатите не ви изнясат и се правите на слепи и глухи.Твоето и на шепа савецки учени мнение не може да комплексира и невръстно фенче на "Гигант"-Белене.
Впрочем,коя е тоя Жуниор?!?!Щото май не говорим за фамозния бразилски халф от 80-те.
Но въпроса беше за журналиста и мнението му за харманлийското светило.Забете кой е и откъде е.Нас съвсем не ни гледайте-комплексирани или не,ние нямаме нищо общо с този коментар.Питам ви-прав ли е испанеца в коментара си или не и защо?!Само това кажете.
И понеже не можете,пак очаквам тиради в стил "Да,ама у вас бият негрите". :D
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron