НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 2

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Мнениеот Noctis » 20 фев 2007, 20:11

:lol: :lol: :lol: :lol: Мнение образец .. за рамка и табелка 'Жан Виденов - 1997 г.' :lol: :lol:
Изображение
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 06 мар 2007, 05:36

След мача ЦСКА -Черно море да не се чудите защо Тунчев не е от любимците на Стоичков.Не може да играе чисто в защита това момче и това е.И ако тука съдиите си затварят очите,то в международен мач такава игра щеше да донесе и 2 дузпи и червен картон.
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 08 мар 2007, 13:32

Националният селекционер Христо Стоичков бе сериозно оплют от един от най-известните спортни журналисти в Испания Хосе Висенте Ераес. В броя от 7 март на най-четения вестник в страната “Марка” той изказва мнението си за бившия нападател на Барселона.


“Някои мои приятели ми се оплакват от пристрастието, което цари между журналистите. Отговарям им, че преувеличават. Ако искат да разберат какво е да пишеш с фланелка на любимия отбор върху гърба си с автентичен фанатизъм, не трябва да правят нищо друго освен да прочетат творбите на някой си Христо Стоичков. Тип, който бе обичан футболист в епохата на Йохан Кройф. От тогава обаче изтече много вода. Сега той е извънредно лош треньор, който не прави нищо като селекционер на националния тим на страната си. Напротив. Наскоро след една унизителна загуба го попитаха какво ще каже на привържениците. Отговорът му бе “Да я “таковат” публиката...”. Казах ви, става въпрос за тип, който е сред най-образованите и сърдечни на земята. Вчера (б.а онзи ден) молеше да бъде почетен Шустер. Вижте как: “Колко голям си Шустер. Хареса ми, че не си свали панталоните, въпреки че Реал Мадрид ти целува задника. Държиш се като истински германец. Също както би се държал ако беше каталан (б.а. каталунец). Отиде на Бернабеу, представи се добре, но заради лош късмет успя да вземеш само точка”, твърди Стоичков. В този смисъл смятате ли, че е преувеличен изразът за патето, дошло от Изтока. Всичко което казва е смешно, нали? Лапорта продължава да му плаща. Знаете ли това?
С извинение: Хосе Висенте Ераес


Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 мар 2007, 13:37

И това го е писал някой титан. Не, че няма истина, но стилът напомня за Хорхе Де Ла Танаса :lol:
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 08 мар 2007, 18:48

мисля че на всички им е ясно да кажем от кой град се издава този весник .
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 09:37

Долна инсинуация.И ще ме питате откъде знам?

Наскоро след една унизителна загуба го попитаха какво ще каже на привържениците. Отговорът му бе “Да я “таковат” публиката...”.


Кога Стоичков е използвал подобни приказки и думи като намекнатата? 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 09 мар 2007, 09:43

Естествено че въпросният материал е долна инсинуация и груб фалшификат,поръчан от враговете на Стоичков.Мичо,той не само никога не използва думи като цитираните.Какво е това "след една унизителна загуба"?Всички знаем,че нашия селекционер е като маршал Жуков-той в живота си няма нито една загуба и не е губил никога,камо ли пък унизително.
УУУУ!Долу левскаро-реалмадридщината и нейната платена журналистика! :lol:
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 11:08

Та това е материал(коментар) в мадридския "Марка". Всички знаем, че те и "Ас" постоянно сипят помия по адрес Барселона и Каталуня. Така както го правят в обратната посока и "Мундо Депортиво", "Спорт"...... И не за пръв път в мадридската преса има подобни коментари към Стоичков(такива е имало, и има, и за Кройф, Роналдиньо и кой ли още не). И вие(по-точно някои от вас) получавате множествен оргазъм, все едно Господ се е изказал, смешни сте :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 11:12

Именно,именно,точно това и ние говорим,чиста помия си е,как може проклетия мадритист даже да помисли,че БОГА използва подобни изрази,да не говорим за загуби,еле па унизителни.....Помия абсолютна,срам няма тоя,вместо да клекне на колене пред БОГА както си е редно.
8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 11:19

Виждам, че възбудата ти нараства :lol: :lol: :lol: :lol: Колко ли мъка ти е донесъл Стоичков :?: :!: Ей, не ви е лесно :lol: :lol: Цял живот комплекси ще избивате. Лошото за вас е, че никога няма да ги избиете, все ще ви човъркат. А аз ще се кефя на вашата агония :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 11:22

:? Интересно разбиране имаш за диалог..Нито ми нараства възбудата,нито имам мъка,мъката,която ми е нанесъл Стоичков е отминалас годините,все пак това беше преди мноооого години.
Сега ми нанася нова мъка,нанася на всички ни с опита си да затрие националния отбор.
Само гъзолизците като теб не го разбират.

Добре де,обясни ми какво точно е излъгал този испанец.Не ме интересува дали е от Мадрид,Албасете или от Бахамите.
Хайде обясни ми да видим.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 11:30

К`во да ти обяснявам!! То само като прочетеш "някой си Христо Стоичков" ти става ясно какво ще пише след това. Все едно да кажеш някой си Раул(къф па е тоя). :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 09 мар 2007, 11:32

:wink: Сам си го е направил да се отнасят толкова презрително към него.Така както сам си направи от Бог вече да го считат за последния цървул в Родината му.Същата,която той заплю.Като изключим една малка групичка,които ще му лижат задника до последно.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 мар 2007, 11:40

Мичо написа::wink: Сам си го е направил да се отнасят толкова презрително към него.Така както сам си направи от Бог вече да го считат за последния цървул в Родината му.Същата,която той заплю.Като изключим една малка групичка,които ще му лижат задника до последно.


Левскарите не са представителна извадка на "Родината му". Това че вие сте комплексирани от Стоичков и озлобени не означава, че и останалите са такива :wink:

Между другото, да ви имам мисленето - според вас всеки, който не мрази и не плюе Стоичков, е гъзолизец. Наистина не ви е лесно.

А в Мадрид е нормално да го мразят. И единствената му вина е, че докато той беше на "Камп Ноу" Реал остана с празни ръце. :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 09 мар 2007, 11:43

Дели - прав си за мъката, която ни е донесъл Стоичков, заради това злобееме. Тройно по-голяма мъка на вас обаче ви е донесъл футболист, който не струва колкото бутонките на Стоичков. И точно тука е големия смях!
Нас ни е наказвал голям футболист и то много по-малко пъти, отколкото вас ви таковаше един обикновен льольо. :lol: :lol: :lol:
И вие омирате да говорите за него и да му поддържате репутацията на ваш редовен тъпкач! :lol: :lol: :lol:

Иначе статията, както каза Стинката е в стил Хорехе Де Ла Танаса.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron