НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 2

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 15 фев 2007, 14:27

Отношението ми е пределно ясно-като ще наричаш някого рекетьор,дай доказателства.Ако не...айде ще си спестя изразите.
Що се отнася до отношението ми към Стоичков въобще,то няма или почти няма нищо общо с казаното от Коловати,Здравков и Стилиян.
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 15 фев 2007, 15:44

КАКВОТО И ДА СИ ГОВОРИМЕ,ВСИЧКИ ВИДЯХА КОЙ СА КУРВИТЕ В НАЦИОНАЛА,И САМО ПАРИ ИСКАТ :!: :!: :!: А ТОВА БЕЗДАРИЕ КОЛОВАТИ,БЪРЗО ЗАБРАВИ КАКВО НАПРАВИ ИЦО ЗА НЕГО ДОКАТО ГЛЕДАШЕ ВИДЕО НА ГЕРЕНА :!: НЕЩАСТНИК :x
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 15 фев 2007, 19:29

те тия неща бързо се забравят от герена,много би ми се искало Анарион да даде определение за такъв вид постъпка макар на всички да ни е пределно ясно.
всеизвестно е че когато оня гледаше видео на герена кой го взе в нац.отбор а и след това кой му помогна да отиде да играе в Япония .
ЦСКА

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 16 фев 2007, 10:24

Значи това "помогна му да отиде" е пълен смех и пореден опит бате Ицо да бъде изкаран вся и всьо.Японците си харесали наш играч,навили се на цената-ами хубаво.Стоичков какво-бил е япончетата по главата да подпишат договор ли?О,да-той понеже беше на екскурзия там някога си е мнооого тачен от джапанките,досущ император Акихито.Каже ли им нещо-това става.
Що се отнася до напускането на Илиян Стоянов и коментарите му,отношенията между него и Стоичков са си тяхна работа.А напускането на отбора-ОК.Нито беше насред квалификации (вече ги бяхме изгубили),нито преди важен мач-както например направи Кишишев...или самия Стоичков навремето,и то неведнъж.Така че какъв ви е проблема?
А и с тази тема Коловати няма нищо общо.Тук става дума за следното-от престараване да се подмазват на Стоичков двама пишурковци почват да си служат с клевети и лъжи по адрес на човек,който дори не присъства лично.Айде сега вие дайте определение на тяхната постъпка.
И да се разбарем за следното-за тяхната подлярщина не обвинявам или упреквам Стоичков.Тя си е лично тяхно дело.Нямам доказателства,че той им е наредил да пишат и говорят така-значи отговорността си е тяхна.
Вече друг е въпроса,че след такива обвинения и недоказани изхвърляния е редно той да излезе пред страната и народа и да каже:"Да,така беше,точно това стана." или пък "Не,няма нищо вярно,тия двамата говорят и пишат глупости".Но да не искаме твърде много от родния стратегически гений.
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 16 фев 2007, 11:12

:lol: :lol: :lol:

какво да ги правим....... левскарчета :oops:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 фев 2007, 12:34

Anarion --Значи това "помогна му да отиде" е пълен смех и пореден опит бате Ицо да бъде изкаран вся и всьо

ами кой взе лицето колковати в нац.otbor ....
ЦСКА

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 16 фев 2007, 12:41

Е та като го е взел в националния и затова са го купили японците?То половината български играчи в чужбина не са и помирисвали национален отбор,пък на-все някъде са отишли.
А и баш тогава националите имаха едни успехи...не е истина просто.Не вярвам японците да са останали особено впечатлени точно от това.
Та викам да отпишем тая велика помощ от дългия списък с добрини на Стоичков.
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 фев 2007, 12:51

това е помощт от където и да я погледнеш ,лицето коловати е пратен да гледа видео на герена вместо да тренира футбол,в това същото време Стоичков го взема в нац.отбор в този момент...????
а след около месец дойде и трансфера му в Японич ..?//
Хайде помисли малко ,ако той е имал уреден трансфер дали от герена щяха да постъпят толкова КОРЕКТНО с него ...?
ЦСКА

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 16 фев 2007, 13:09

Това пък е още едно доказателство против Стоичков - защо вика неподготвен и нетрениращ футболист в националния. Той няма една тренировка, ще ми защитава честта на БЪЛГАРИЯ :wink:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 фев 2007, 13:20

Samp написа:Това пък е още едно доказателство против Стоичков - защо вика неподготвен и нетрениращ футболист в националния. Той няма една тренировка, ще ми защитава честта на БЪЛГАРИЯ :wink:



така е но кого да беше извикал тогава ,от пра -време сме много зле в защита поне според мен ,и оттам са най-големите беди в нац. ни отбор...
ЦСКА

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 16 фев 2007, 13:26

Случайно да ви минава наум,че японците са следили и гледали Коловати ПРЕДИ да започне да гледа видео и ПРЕДИ Стоичков да го викне?
Ама не.То с Бащицата и Сътворението е започнало.Само ми е чудно,както вече отбелязах другите български футболисти,дето не са викани от него как ли са си намерили отбор горките...
Впрочем кой на кого е помогнал?Стоичков вика Коловати,защото смята,че ще му върши работа.Ако не-да заповяда Сашко Томаш например.Може би щеше да е по-добре?
Пък и като вика Самп-откога националния селекционер трябва да "помага" на нетренирани играчи извън форма?Задълженията му не са ли малко по-различни?
Но щом Стоичков е в основата на всичко,значи смело можем да твърдим следното-той е главната причина за трансферите на Гъргоров и Янев (и тях беше викал),за преминаването на Стилиян във "Вила",Мартин в "Атлетико" и Бербатов в "Тотнъм".Без неговата "помощ" тези посредствени играчи никога не биха си намерили сегашните отбори.Което пряко и директно опровергава митовете за това колко са търсени славните армейци из Европа.Търсени дръжки!Ето на,Велизар не го вика,не му помага и така ще си изгние в Панчарево.
Така добре ли съм очертал приноса на добрия Стоичков? =D>
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 16 фев 2007, 13:35

Anarion написа:Случайно да ви минава наум,че японците са следили и гледали Коловати ПРЕДИ да започне да гледа видео и ПРЕДИ Стоичков да го викне?


Чакай, не така пристрастно, говорим не да ли е намерил работа на някого, а да ли в труден момент се е случило така че му е помогнал. `щото, ако беше продължил видео заниманията си, надали щеше да играе в Япония, дори да са го гледали цяла година преди това :idea:
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 16 фев 2007, 13:38

добре бе защо въобще се занимавате с такива хора, не виждате ли, че злобата ги е завладяла ТОТАЛНО :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 16 фев 2007, 13:39

Anarion написа:Но щом Стоичков е в основата на всичко,значи смело можем да твърдим следното-той е главната причина за трансферите на Гъргоров и Янев (и тях беше викал),за преминаването на Стилиян във "Вила",Мартин в "Атлетико" и Бербатов в "Тотнъм".Без неговата "помощ" тези посредствени играчи никога не биха си намерили сегашните отбори.Което пряко и директно опровергава митовете за това колко са търсени славните армейци из Европа.Търсени дръжки!Ето на,Велизар не го вика,не му помага и така ще си изгние в Панчарево.
Така добре ли съм очертал приноса на добрия Стоичков? =D>

=D> =D> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 фев 2007, 13:41

поне според мен всичко е ясно ,аз не твърдя че Стоичков му е уредил трансфера а това че поне Малко му е помогнал в тежък момент... :idea:
но това е въпрос на ЦЕННОСТНА система така да се каже :roll:
ако лицето -коловати е бил с уреден трансфер едва ли ПРИЯТЕЛИТЕ му от герена биха постъпили така с него ,това твърдя аз поне от Човешка гледна точка... :idea:
и смятам че поне Фактите ГОВОРЯТ така :idea:
ЦСКА


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта