Полицейския произвол на Вечното Дерби

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 16:08

[quote="Wallace"]Ами, евалата на полицията.... :?
По-малки от тебе биха ли?
Некой на 10.[/quote
Emi takiva na 10 ne sam videl ama az kat sam na 15 trqbva li da me biqt mene?

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 сеп 2006, 16:11

Еми, принципно, каквото и да си направил, може баща ти да те бие...
Полицията има съвсем други функции... :? ама тва е друга бира...
Изображение

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 20 сеп 2006, 16:13

Wallace написа:Еми, принципно, каквото и да си направил, може баща ти да те бие...
Полицията има съвсем други функции... :? ама тва е друга бира...

Abe to mene ba6ta mi ne me bie a nekvi kuki me biqt i to s palki. Sa az ni6to ne sam napravil prosto peeh pesni.Tova zabraneno li e?

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот mefkata » 20 сеп 2006, 16:15

Delija написа:Виж, как може от мен да искаш да ти обяснявам каквото и да било от случката край кафето на НФК :!: Та аз не съм бил въобще там, единственото което съм чул и прочел са различните версии на едните и другите :!: Откъде да знам коя е истината.


Нямаше различни версии, за това, че червените фенове вече ги е нямало. Различията във версиите беше относно началото, провокациите, дали е било организирано, Дучето къде е бил и т.н.(макар, че Дучето е толкова голям, че може да бъде на четири места едновременно и пак ще остане :wink: :wink: :wink: )

Та, че е свършил конфликта преди идването на полицията го казаха и от двете страни...
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 20 сеп 2006, 17:59

kranchar написа:Abe to mene ba6ta mi ne me bie a nekvi kuki me biqt i to s palki. Sa az ni6to ne sam napravil prosto peeh pesni.Tova zabraneno li e?

Ами според мен там е проблема,че баща ти не те бие
Ти кажи ми ама честно като дойдоха полицаите какво почнахте да пеете :?:
Май започнахте да ги псувате а :?:
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 20 сеп 2006, 18:07

А ти май си бил сред провокаторите :lol:

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 20 сеп 2006, 18:19

Не не съм бил и никога няма да бъда
Но нали се сещаш :15 годишен тинейджър в компанията на още 10-на такива като него и няколко по-големи как се държи.Той е най-великия и най-силния.Точно такива като него са провокаторите в битките м/у "фенове" и полиция
Нищо лично към никой.Това е моето мнение
Изображение

Потребителски аватар
Виктория
Мнения: 235
Регистриран на: 08 апр 2006, 18:40
Местоположение: София

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Виктория » 21 сеп 2006, 11:54

Delija написа:Специално за миналата есен - в Сектор "Б" имаше бити и от така наречените НЕВИННИ :!: Но всъщност, те сами са си виновни, защото ходят в долните редове сред лумпените :!: И, често се случва, отнасят го :!: Да не ходят там, или пък ги ИЗГОНЕТЕ тия :!:

Аз визирам случките след мача, извън стадиона... Когато бяха бити невинни хора в горичката около стадиона - там където камери няма! И не съм от хората, които ще започнат да си измислят такива неща... Твърдо против бомбите съм, твърдо против побоищата по време на футболни мачове... Единственото, което искам е, когато отивам на мач да не се притеснявам дали ще се прибера вкъщи невредима!?
Но станах свидетел и на т. нар. "полицейски произвол" именно след мача на 11.09 миналата година...За щастие само свидетел, а не потърпевш!
САМО ЛЕВСКИ!

Die Meister...Die Besten...Les Grandes Equipes...The Champions
Изображение

Потребителски аватар
mladostbg
Мнения: 616
Регистриран на: 26 авг 2005, 11:08

Мнениеот mladostbg » 21 сеп 2006, 11:56

Вики такива неща е имало и ще има. Няма как... ще трябва да се примириш.
Грозен футбол, празни трибуни, корумпирани съдии и неграмотни журналисти. НАПРЕД АРМЕЙЦИ!
http://forumteam.cska.bg

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 21 сеп 2006, 11:58

Викито като я знам какъв гамен е, сто на стое е правила бомбички и е чупила седалки до последно...
заради това и нея за малко да я бият...
Вики, освен,ч е си момиче не знам дали отговаряш на описанието 14-15 годишно лице.
тези са най-много за бой. Хем момичета, а на всичкото отгоре и 14-15 годишни..
Евалата на Министъра - с бой всичко се оправя...
Изображение

Потребителски аватар
mladostbg
Мнения: 616
Регистриран на: 26 авг 2005, 11:08

Мнениеот mladostbg » 21 сеп 2006, 12:01

Асене, не ходиш от вчера на мачове... невинни винаги ще изгарят, това е положението. Докато има такива, които правят простотии, ще има и такива, които го отнасят. И двете групи не са идентични :D
Грозен футбол, празни трибуни, корумпирани съдии и неграмотни журналисти. НАПРЕД АРМЕЙЦИ!
http://forumteam.cska.bg

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 21 сеп 2006, 12:05

Точно, заради това се чудя кои са по-големите лумпени... Ама какъвто и да съм не бих тръгнал да бия деца или момичета...
Има и други варианти, но карай...
Изображение

Потребителски аватар
Виктория
Мнения: 235
Регистриран на: 08 апр 2006, 18:40
Местоположение: София

Мнениеот Виктория » 21 сеп 2006, 12:10

По-големичка съм малко :wink:
mladostbg, някак си не мога да се примиря с мисълта,че хора, които попринцип би трябвало да се грижат за реда и сигурността ни по време на футболните мачове, всъщност в някои случаи се явяват като агресори и предизвикващите ексцесии :? И най-лошото е,че в повечето случаи "изгарят" само невинните, а виновните или "бягат по-бързо" или поради някакаква друга причина,също толкова "основателна", за пореден път се измъкват безнаказано :wink:
САМО ЛЕВСКИ!



Die Meister...Die Besten...Les Grandes Equipes...The Champions

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 21 сеп 2006, 13:24

НАВСЯКЪДЕ по света покрай виновните в такива ситуации пострадват и невинни :!: Неизбежно е :!: Един пример - преди няколко години, котаго чеченски терористи бяха взели в плен един московски театър по време на представление, руското правителство пусна в сградата специалните елитни части "Алфа", може би най-добрите в света в своята област :!: Те, разбира се, си свършиха работата - терористите бяха "елиминирани", повечето заложници бяха освободени, но имаше и доста загинали заложници(графа - невинни)........... Просто разберете, та ка ще е :!: Това което може да направите, за да няма такива неща, е просто да изритате лумпените сред вас. Тогава и полицията няма да има нужда да предприема каквото и да било срещу вас. А ние ги търпим тия олигофрени и си получаваме едив вид "наградата".

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Vute » 21 сеп 2006, 14:25

Delija написа:............ Това което може да направите, за да няма такива неща, е просто да изритате лумпените сред вас. Тогава и полицията няма да има нужда да предприема каквото и да било срещу вас. А ние ги търпим тия олигофрени и си получаваме едив вид "наградата".
И как , точно предлагаш да ги изритаме?
Изображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron