Големият шлем

Мнениеот kuniochi на 30 Авг 2006, 19:40

Изображение Изображение Изображение МАРАТ УСПЯ!!! Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеВъпреки че реши да се отпусне в третия и ни докара мини инфаркт....все пак успя. Имало е неприятен инцидент в края на третия сет, но това по-късно в негория раздел! Все пак си е победа! Изображение Сега трябва да ги направиш 2 Марат! Изображение
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi на 30 Авг 2006, 19:45

Честито и на Рафа! Благодаря Цвети! :D Сега стискайте палци да завали дъжд. Първо за да може да повторят мача на Марат и да го гледам. :lol: :lol: :lol: Второ защото така нашите хора няма да се наложи да играят 2 мача подред заради дъжда вчера и ще могат да почиват както се полага. :wink:
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот Cveti на 30 Авг 2006, 19:51

Вени, те според мен така или иначе ще почиват утре и двамата, защото нали и 2 кръг е в два дена. Днес всички мачове са от 1 кръг, има само един от 2 кръг - на Родик!
Така че би трябвало и Рафа и Марат да играят вдругиден.
Аватар
Cveti
 
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 Май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот kuniochi на 30 Авг 2006, 19:52

Дано! Но ме съмнява, защото по програма те трябваше да играят вчера и да почиват днес. :wink: Ако всички мачове наваксат ще играят утре! :roll:
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот Cveti на 30 Авг 2006, 20:04

Еми ще видим, но както и да стане, дано успеят!
Пък и си спомням, че казаха, че 1 кръг се играе в 3 дни!
Последна промяна Cveti на 30 Авг 2006, 20:05, променена общо 1 път
Аватар
Cveti
 
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 Май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот kuniochi на 30 Авг 2006, 20:05

Дано, Налби се мъчи в момента. Дано отпадне, защото другия ми се вижда поносим! :oops: :roll:
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот Mike Bibby на 30 Авг 2006, 21:44

Налби обаче се стегна и отвя германчето. Очаквам петсетов трилър с Марат утре или когато е по програма. Нека победи по-добрият - тоест Марат. 8)
Аватар
Mike Bibby
 
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 Мар 2005, 15:15
Местоположение: София

Мнениеот Cveti на 31 Авг 2006, 07:49

Вени, мачът на Рафа е днес, но Марат явно ще играе утре.
ДАВАЙ, РАФА!
Аватар
Cveti
 
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 Май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот kuniochi на 31 Авг 2006, 11:30

Да, Налби ще си е отпочинал! :? Ама нищо, много разчитам прогнозата на Ваня да се сбъдне. :wink: Иначи и аз казвам че този път ще побеби Марат. 8)
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi на 31 Авг 2006, 15:34

Arthur Ashe 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Jelena Kostanic (CRO) vs. Lindsay Davenport (USA)[10]
2. Men's Singles - 2nd Rnd.
Luis Horna (PER) vs. Rafael Nadal (ESP)[2]
3. Women's Singles - 2nd Rnd.
Daniela Hantuchova (SVK)[17] or Bethanie Mattek (USA) vs. Serena Williams (USA)

Arthur Ashe 7:00 PM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Virginie Razzano (FRA) vs. Martina Hingis (SUI)[8]
Not Before 8:30 PM
2. Men's Singles - 2nd Rnd.
Marcos Baghdatis (CYP)[8] vs. Andre Agassi (USA)

Armstrong 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Svetlana Kuznetsova (RUS)[6] vs. Lauren Albanese (USA)
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Vania King (USA) vs. Justine Henin-Hardenne (BEL)[2]
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Lleyton Hewitt (AUS)[15] vs. Jan Hernych (CZE)
Not Before 4:00 PM
4. Women's Singles - 2nd Rnd.
Maria Sharapova (RUS)[3] vs. Emilie Loit (FRA) or Camille Pin (FRA)
Not Before 5:00 PM
5. Women's Singles - 2nd Rnd.
Amelie Mauresmo (FRA)[1] vs. Meghann Shaughnessy (USA)

Grandstand 11:00 AM
1. Men's Singles - 2nd Rnd.
Tommy Robredo (ESP)[6] vs. Hyung-Taik Lee (KOR)
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Emma Laine (FIN) vs. Elena Dementieva (RUS)[4]
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Mardy Fish (USA) vs. Novak Djokovic (SCG)[20]
4. Women's Singles - 2nd Rnd.
Eva Birnerova (CZE) vs. Mary Pierce (FRA)[13]
Not Before 6:00 PM
5. Women's Doubles - 1st Rnd.
Martina Navratilova (USA)[10]/Nadia Petrova (RUS)[10]
vs. Lilia Osterloh (USA)/Ahsha Rolle (USA)

Court 4 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Alina Jidkova (RUS) vs. Nicole Vaidisova (CZE)[9]
Not Before 12:30 PM
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Alona Bondarenko (UKR) vs. Anna Chakvetadze (RUS)[23]
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Gael Monfils (FRA)[27] vs. Wesley Moodie (RSA)
4. Women's Singles - 2nd Rnd.
Tatiana Golovin (FRA)[27] vs. Zi Yan (CHN) or Agnieszka Radwanska (POL)
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1]
vs. Philipp Kohlschreiber (GER)/Andreas Seppi (ITA)

Court 5 11:00 AM
1. Men's Doubles - 1st Rnd.
Arnaud Clement (FRA)/Michael Llodra (FRA)
vs. Davide Sanguinetti (ITA)/Filippo Volandri (ITA)
2. Men's Doubles - 1st Rnd.
Jose Acasuso (ARG)[12]/Sebastian Prieto (ARG)[12]
vs. Olivier Rochus (BEL)/Kristof Vliegen (BEL)
3. Men's Doubles - 1st Rnd.
Alex Kuznetsov (USA)/Scott Oudsema (USA)
vs. Frantisek Cermak (CZE)[13]/Jaroslav Levinsky (CZE)[13]
4. Women's Doubles - 1st Rnd.
Kveta Peschke (CZE)[6]/Francesca Schiavone (ITA)[6]
vs. Sofia Arvidsson (SWE)/Martina Muller (GER)
5. Women's Doubles - 1st Rnd.
Sybille Bammer (AUT)/Julia Schruff (GER)
vs. Stephanie Cohen-Aloro (FRA)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)
6. Women's Doubles - 1st Rnd.
Anna Chakvetadze (RUS)/Elena Vesnina (RUS)
vs. Jamie Hampton (USA)/Ashley Weinhold (USA)

Court 6 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Anastassia Rodionova (RUS) vs. Jie Zheng (CHN)[29]
2. Men's Singles - 2nd Rnd.
Fernando Verdasco (ESP)[22] vs. Thiago Alves (BRA)
3. Women's Singles - 2nd Rnd.
Vera Zvonareva (RUS)[33] vs. Jill Craybas (USA)
4. Women's Singles - 2nd Rnd.
Na Li (CHN)[24] vs. Eleni Daniilidou (GRE)
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Lucas Arnold Ker (ARG)/Agustin Calleri (ARG)
vs. Fabrice Santoro (FRA)[5]/Nenad Zimonjic (SCG)[5]

Court 7 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Jelena Jankovic (SCG)[19] vs. Kirsten Flipkens (BEL)
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Patty Schnyder (SUI)[7] vs. Sofia Arvidsson (SWE)
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Justin Gimelstob (USA) vs. David Ferrer (ESP)[11]
4. Women's Singles - 2nd Rnd.
Nicole Pratt (AUS) or Milagros Sequera (VEN) vs. Elena Likhovtseva (RUS)[32]
5. Women's Doubles - 1st Rnd.
Lisa Raymond (USA)[1]/Samantha Stosur (AUS)[1]
vs. Emmanuelle Gagliardi (SUI)/Tathiana Garbin (ITA)

Court 8 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Severine Bremond (FRA) vs. Maria Kirilenko (RUS)[20]
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Mara Santangelo (ITA) vs. Sybille Bammer (AUT)
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Xavier Malisse (BEL) vs. Bjorn Phau (GER)
4. Women's Doubles - 1st Rnd.
Angela Haynes (USA)/Neha Uberoi (USA)
vs. Liezel Huber (RSA)[11]/Sania Mirza (IND)[11]
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Alexander Peya (AUT)/Bjorn Phau (GER)
vs. Phillip Simmonds (USA)/Jesse Witten (USA)
6. Mixed Doubles - 1st Rnd.
Shenay Perry (USA)/Amer Delic (USA)
vs. Nicole Pratt (AUS)/Paul Hanley (AUS)

Court 9 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Aravane Rezai (FRA) vs. Lucie Safarova (CZE)
2. Men's Singles - 2nd Rnd.
Marco Chiudinelli (SUI) vs. Feliciano Lopez (ESP)
3. Women's Singles - 2nd Rnd.
Youlia Fedossova (FRA) vs. Kaia Kanepi (EST)
4. Men's Doubles - 1st Rnd.
Michael Kohlmann (GER)[16]/Alexander Waske (GER)[16]
vs. Juan Carlos Ferrero (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP)
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Novak Djokovic (SCG)/Yeu-Tzuoo Wang (TPE)
vs. Thomas Johansson (SWE)/Robert Lindstedt (SWE)

Court 10 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Martina Muller (GER) vs. Shahar Peer (ISR)[21]
2. Men's Singles - 2nd Rnd.
Richard Gasquet (FRA)[25] vs. Gilles Simon (FRA)
3. Women's Singles - 2nd Rnd.
Amy Frazier (USA) or Virginia Ruano Pascual (ESP) vs. Clarisa Fernandez (ARG) or Nadia Petrova (RUS)[5]
4. Men's Singles - 2nd Rnd.
Jiri Novak (CZE) vs. Paradorn Srichaphan (THA)
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Wayne Arthurs (AUS)[14]/Justin Gimelstob (USA)[14]
vs. Feliciano Lopez (ESP)/Christophe Rochus (BEL)

Court 11 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Francesca Schiavone (ITA)[14] vs. Sania Mirza (IND)
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Ai Sugiyama (JPN)[28] vs. Tathiana Garbin (ITA)
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Benjamin Becker (GER) vs. Sebastien Grosjean (FRA)[30]
4. Women's Singles - 2nd Rnd.
Aiko Nakamura (JPN) vs. Ana Ivanovic (SCG)[16]
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Stephen Huss (AUS)/Wesley Moodie (RSA)
vs. Jonas Bjorkman (SWE)[2]/Max Mirnyi (BLR)[2]

Court 12 11:00 AM
1. Women's Singles - 2nd Rnd.
Varvara Lepchenko (UZB) vs. Marion Bartoli (FRA)[26]
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Jarmila Gajdosova (SVK) vs. Viktoriya Kutuzova (UKR)
3. Men's Singles - 2nd Rnd.
Mikhail Youzhny (RUS) vs. Nicolas Massu (CHI)
4. Men's Doubles - 1st Rnd.
Florian Mayer (GER)/Rainer Schuettler (GER)
vs. Scoville Jenkins (USA)/Rajeev Ram (USA)
5. Women's Doubles - 1st Rnd.
Mara Santangelo (ITA)/Roberta Vinci (ITA)
vs. Romina Oprandi (ITA)/Jasmin Woehr (GER)

Court 13 11:00 AM
1. Men's Singles - 2nd Rnd.
Robin Soderling (SWE) vs. Stanislas Wawrinka (SUI)
Not Before 1:00 PM
2. Women's Singles - 2nd Rnd.
Katarina Srebotnik (SLO)[22] vs. Ekaterina Bychkova (RUS)
3. Women's Singles - 2nd Rnd.
Victoria Azarenka (BLR) vs. Jamea Jackson (USA)
4. Men's Doubles - 1st Rnd.
Jonathan Erlich (ISR)[7]/Andy Ram (ISR)[7]
vs. Jesse Levine (USA)/Sam Querrey (USA)
5. Women's Doubles - 1st Rnd.
Jarmila Gajdosova (SVK)/Bryanne Stewart (AUS)
vs. Dinara Safina (RUS)[8]/Katarina Srebotnik (SLO)[8]
6. Mixed Doubles - 1st Rnd.
Anabel Medina Garrigues (ESP)/Sebastian Prieto (ARG)
vs. Vera Zvonareva (RUS)/Andy Ram (ISR)

Court 14 11:00 AM
1. Men's Doubles - 1st Rnd.
Yves Allegro (SUI)/Daniele Bracciali (ITA)
vs. Oliver Marach (AUT)[15]/Cyril Suk (CZE)[15]
2. Men's Doubles - 1st Rnd.
Alberto Martin (ESP)/Potito Starace (ITA)
vs. Mariusz Fyrstenberg (POL)[10]/Marcin Matkowski (POL)[10]
3. Women's Singles - 2nd Rnd.
Dinara Safina (RUS)[12] vs. Yuliana Fedak (UKR)
4. Men's Doubles - 1st Rnd.
Julien Benneteau (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)
vs. Christopher Kas (GER)/Philipp Petzschner (GER)
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Ruben Ramirez Hidalgo (ESP)/Albert Montanes (ESP)
vs. Jeff Coetzee (RSA)/Rogier Wassen (NED)
6. Mixed Doubles - 1st Rnd.
Jamea Jackson (USA)/Jesse Levine (USA)
vs. Cara Black (ZIM)[8]/Simon Aspelin (SWE)[8]

Court 15 11:00 AM
1. Men's Doubles - 1st Rnd.
Paul Hanley (AUS)[4]/Kevin Ullyett (ZIM)[4]
vs. Jordan Kerr (AUS)/David Skoch (CZE)
2. Men's Doubles - 1st Rnd.
Chris Haggard (RSA)/Bobby Reynolds (USA)
vs. Tomas Cibulec (CZE)/Lukasz Kubot (POL)
3. Men's Doubles - 1st Rnd.
Julian Knowle (AUT)[11]/Jurgen Melzer (AUT)[11]
vs. Dominik Hrbaty (SVK)/Michal Mertinak (SVK)
4. Mixed Doubles - 1st Rnd.
Anastassia Rodionova (RUS)/Kevin Ullyett (ZIM)
vs. Paola Suarez (ARG)/Mahesh Bhupathi (IND)
5. Mixed Doubles - 1st Rnd.
Lucie Safarova (CZE)/Tomas Berdych (CZE)
vs. Anastasia Myskina (RUS)/Jurgen Melzer (AUT)
6. Men's Doubles - 1st Rnd.
Lars Burgsmuller (GER)/Travis Parrott (USA)
vs. Martin Garcia (ARG)/Luis Horna (PER)

Court 16 11:00 AM
1. Men's Doubles - 1st Rnd.
Simon Aspelin (SWE)[8]/Todd Perry (AUS)[8]
vs. Alex Clayton (USA)/Donald Young (USA)
2. Men's Doubles - 1st Rnd.
Tomas Berdych (CZE)/Jan Hajek (CZE)
vs. Mark Knowles (BAH)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3]
3. Men's Doubles - 1st Rnd.
Ashley Fisher (AUS)/Tripp Phillips (USA)
vs. James Auckland (GBR)/Andy Murray (GBR)
4. Women's Doubles - 1st Rnd.
Conchita Martinez Granados (ESP)/Maria Vento-Kabchi (VEN)
vs. Marion Bartoli (FRA)[14]/Shahar Peer (ISR)[14]
5. Men's Doubles - 1st Rnd.
Florent Serra (FRA)/Gilles Simon (FRA)
vs. Lukas Dlouhy (CZE)[9]/Pavel Vizner (CZE)[9]
6. Mixed Doubles - 1st Rnd.
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Frantisek Cermak (CZE)
vs. Rennae Stubbs (AUS)[2]/Mark Knowles (BAH)[2]
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi на 31 Авг 2006, 15:37

На мен лично ще ми е интересен мачът между Даниела и Серена! :roll: :lol: :lol: :lol:
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот vviva на 31 Авг 2006, 15:42


Благодаря за програмата, Вени :wink:
На мен Баги и Агаси. Ще е голямо шоу :wink:
Аватар
vviva
 
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 Май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот HUNTER на 31 Авг 2006, 15:46

Mardy Fish (USA) vs. Novak Djokovic (SCG)[20]
Marcos Baghdatis (CYP)[8] vs. Andre Agassi (USA)
Lleyton Hewitt (AUS)[15] vs. Jan Hernych (CZE)
Ми то общо взето това са по-интересните мачове.
HUNTER
 
Мнения: 237
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:42

Мнениеот kuniochi на 31 Авг 2006, 15:47

Определено ще е шоу, аз ще стискам палци за Андре. :roll: Но много се съмнявам да успее да победи Баги.
Don't play games with a girl that can play better...
Аватар
kuniochi
 
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 Мар 2005, 16:55

Мнениеот vviva на 31 Авг 2006, 15:51

Колкото да харесвам Баги и аз ще подкрепям Агаси. Баги ще преживе загубата "по-лесно", все пак бъдещето е пред него :lol:
Аватар
vviva
 
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 Май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта