НАЦИОНАЛЕН ОТБОР

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Мнениеот athom » 17 авг 2006, 20:33

Аз на това се чудя и се мая...и само го слушам Томислав и си кимам с глава в знак на съгласие ден след ден.

Бе...толкова ли е трудно да накарат клубовете да си направят/пооправят стадионите?

Правя изпълком и казвам така : В следващите 5 години поетапно трябва да се достигне до следното положение - всяка година на всеки стадион покритите седалки трябва да се увеличават с 10%, до достигане на 50% от капацитета на стадиона.

В рамките на две години всеки стадион трябва да има помощно игрище и паркинг за 500 коли.

В рамките на един сезон, всеки стадион трябва да има течаща вода, тоалетни и въобще чисти места за хигиенизиране и прочие.

В рамките на една година всеки клуб трябва да представи проект за изграждане на осветление на стадиона, който проект да бъде изпълнен в рамките на още два сезона след това.

В рамките на сезон, всеки отбор трябва да изгради работеща и синхронизирана система за наблюдение на трибуните.

В рамките на два сезона всеки стадион трябва да се сдобие със места за журналисти и коментатори - 20 парчета.

В рамките на два сезона, всеки отбор трябва да представи детско юношески отбор в съответното първенство, съответно да има работеща ДЮШ.


И така мога да изброявам до полунощ...просто БФС трябва РАБОТЕЙКИ да накара клубовете да РАБОТЯТ.

Това е.


Но май прекалено се страхуват от шуробаджанащината, от клеветничеството, а не си дават сметка, че всеки който застане срещу тях при такива действия от тяхна страна ще трябва да се изправи срещу целокупния български фен!


Оф...пак се разписах нещо...
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 17 авг 2006, 20:37

И ТУКА ПАК ОПИРАМЕ ДО ОМАГЬОСАНИЯ КРЪГ :? И ДЪРЖАВАТА ДЕТО НЕ ДАВА СТАДИОНИТЕ НА КЛУБОВЕТЕ :? ЗАЩОТО НИКОЙ НЯМА ДА ДОДЕ ДА МИ ПОСТРОИ КЪЩА В ДВОРА ЕЙ ТАКА :? АБЕ ДЪЛГА ТЕМА.... АМА НЕ СЕ ЛИ ВЗЕМАТ МЕРКИ, СКОРО И АЛБАНЦИТЕ ЩЕ ПОЧНАТ ДА НИ ПЕРДАШАТ :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Мнениеот athom » 17 авг 2006, 20:42

Ми ше ни пердашат, а ония пак ше ни разправят "Това е футбола, гледаме напред...че ако се обърнем назад, ше взеем да видим кой ни го е отпрал."


А за стадионите...ми...и това не мога да го разбера.
Тооооооооолкова ли е трудно да ги накарат да им ги дадат?
От кого зависи даването на тия съоражения на концесии?
Отиват при него и казват че ги искат тия стадиони, това е.

Ако не ги дава, правят пресконференции, вадят го на показ заедно с доводите му и готово.

Боби Михайлов, Лечева, Super Бойко, г-н Първанов Волейболния Любител...толкова ли са въшкари та не могат да си наложат волята?
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 17 авг 2006, 20:55

СТАДИОНИТЕ НЕ ГИ ДАВАТ, ЗАЩОТО ЧРЕЗ ТЯХ ПОЛИТИЦИТЕ СИ ВЪРТЯТ ДАЛАВЕРИ ДО БЕЗКРАЙ :x :x :x

"Това е футбола, гледаме напред...че ако се обърнем назад, ше взеем да видим кой ни го е отпрал."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Е ТОВА Е КУЛТОВО :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Мнениеот athom » 17 авг 2006, 21:00

Добре въртят си далавери. Кви далавери? Кои политици? Защо обществото не знае?


А за култовия лаф :D ...ражда ми ги главата от време на време :)
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 17 авг 2006, 21:14

Гледам обсъждате омагъсания кръг на нашия футбол :!:
Всичко е взаимосвързано и води началото си от уравнението Българин=Бай Ганьо :x когато успеем да променим манталитета си като нация(което не виждам как ще стане) ,тогава и цялата ни държава,не само футбола,ще изплува на повърхността-там,където са белите държави :idea:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 17 авг 2006, 21:21

Като начало - да предложим на просветното министерство да извадят Алеко Константинов от всички учебни планове...След поколение-две ще престанат да се оправдават с Бай Ганьо... Ти Бай Ганьо ли си? Някой от форума чувства ли се Бай Ганьо? Аз не се чувствам така...Според мен тримата глупаци са виновни...Но пък от друга страна ще е хубав диалог от типа:
- Откъде ги взимате тези стадиони?
- Ами , купуваме си ги...
Ама засега ще чакаме на държавата...
Изображение

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Мнениеот athom » 17 авг 2006, 21:36

Между другото аз лично не съм убеден в видите ли "съкровенните мечти" на разни президенти да им дадат базите и стадионите че видите ли "да изграждат бляблябля"...

Ще ме извинят феновете на ЦСКА че ще ползвам техния отбор като пример, не го правя тенденциозно но там най се набива на очи.


Та...Божков толкова ли му трябва Армията или базата в Панчарево?
Ако е наистина мераклия да прави нещо то Армията или Панчарево въобще...ама ВЪОБЩЕ не му трябва.


По дяволите! Божков има кинти да построи стадион върху НДК ако поиска!!!
Божков има кинти да прострои база върху градинката пред театър Иван Вазов ако поиска!!!

А това че реват за базите...ами намирисва и то доста здраво.
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 авг 2006, 21:40

emevev написа:
Real_Madrid_Slavia написа:1. Не знам дали го е псувала цяла България, факт е, че до 1994 не беше постоянен, но това с нищо не променя цялостния облик. Повдигането на въпроса за играта на Ицо в националния е много показателна за нивото на разговора.
2. Левскарите му скандираха името на мача в Загреб и на този с Малта и дотогава нямаше никакви настроения срещу него, те се появиха от някъде след нова година.
3. Това откъде го измисли нямам представа, но явно в желанието да се изпълни невъзможната мисия се измислят всякакви чудатости. шестимата титуляри отсъстваха заради картони (двама) и заради контузии (четирима. Всъщност единият игра, но беше на три тренировки и не можа да покаже нищо от това, на което е способен) Можеш и сам да си ги изброиш. Намери в книгите титулярите от Загреб и тези, които играха срещу Швеция.
4. Никой не отсъстваше, просто отборът вече беше отпаднал, въпреки това няма извинение за слабата игра. Но тук можем да отидем на доста персонални въпроси, различни от треньора.
5. Отново фантазията си е издирала несъществуваща точка.
6. Възможно. Само че явно трябва да ти посоча, че настоящият разговор се отнасяше за най-великите футболисти на България, а не за треньорите. Споменах периода, защото тогава се създаде настроение, което го нямаше броени седмици преди това, а не защото трябваше да намесваме треньорските качества в сравнителната характеристика на футболистите.

1. разбрах, че не знаеш - затова ти го казвам... :wink:
2. глупости - сам не си вярваш!!! настроенията започнаха още от назначаването му (при това, не само левскари не го искаха...)
3. ейййй... как ли не се сетих, че левскарската пропаганда накара Ст.Петров да симулира за дузпа при 4:1 срещу Малта (за картона на М.Петров да коментирамли?), четирима контузени от пропагандата!!! (колко от тях са титуляри си е твое мнение...)
4...............
5. просто ти задаох въпрос (понеже много го защитаваш)
6. "Само че явно трябва да ти посоча, че" именно ТИ започна темата за Стоичков като треньор (с довода ти с миналогодишните мачове на нац. ни отбор... :wink:


1. Браво, добре, че беше ти да ни открехнеш, че кариерата на Христо Стоичков с националната фланелка е била слаба. Поздравления!
2. Може да не са го искали някои хора в началото, може и да са го искали. При всички положения левскарите не звъняха всеки ден като полудели в радиата и телевизиите да разказват, колко слаб играч в националния отбор е бил Стоичков. В Загреб всички като един скандираха името му, ако левскарите не са го правили, значи не са били на мача, само че това не е вярно. При 3:1 с Малта сектор "Б" и лявата част на сектор "В" (тази, която е до "Б") скандираше името на Стоичков и колкото и сега да го отричате това е факт. И никой не го псуваше. По това време никой не се обаждаше в радиата да казва:"Дано паднем с 3:0, за да се махне Стоичков". Можеш да направиш запитвания, например, към радио "Гонг" и да попиташ водещите.
3. Посоката, в която насочваш тази точка е задънена. Не можеш да ми припишеш нещо, което не съм казал. Това, което казах беше, че загубихме този мач заради липсата на шестима титуляри. Как и защо те не са били на терена никъде не съм коментирал.
4. ............
5. Ще ти отговоря, макар че няма общо с темата. Не разбирам много от треньорски схеми, затова и не претендирам, че мога да кажа нещо, което да бъде вярно. Както вече съм казвал, едва ли по форумите да има хора, които да разбират от тази дейност. Според мен не е редно да започва един треньор от националния отбор. В случая, обаче съм склонен да подкрепя решението, защото след европейското отборът беше в голяма криза и имаше нужда точно от един кумир, какъвто е Ицо за тези момчета, които като деца са преживяли 1994. Играта на Божинов още от Ейре, на Янков и Янев в Исландия, както и на Янков и Георгиев в Загреб доказва, че това е бил правилен ход. Тези момчета, доста оплювани в България изведнъж заиграха много добър футбол. Мачът в Загреб е еталон за тактика, твърдяха го всички европейски специалисти, след него, не съм си го измислил аз. Проблемът дойде, когато глупавите контузии и картони оставиха отборът без много титуляри във важния мач, срещу най-неудобния суперник - Швеция. Три дни по-късно Бербатов изпусна три пъти сам срещу вратаря, а Иванков пусна уникално тъп гол в последната минута. Наличието на четири атаки сам срещу вратаря и още няколко положения не означава ли правилно проведен мач? После всичко свърши, нататък беше мъка.
6. Това, че не внимаваш не те оправдава. Говорехме за настроението на левскарите срещу Стоичков, и че дори да е имало такова никъде не се чуваше. След нова година започнаха да се обаждат разни елементи по медиите и да настройват останалите срещу Стоичков в момент, в който имахме две победи и равенство в Загреб, което беше подплатено с изключително силна игра. И след мача с Швеция тази подготовка даде резултат. Някой, ако иска да изброи по-подготвени играчи, с които Стоичков можеше да започне срещу Швеция. Можем да коментираме и изявите на съдията. Въпросът е: с какво треньорът е загубил мача срещу Швеция, че срещу него изведнъж се изляха тонове помия? Наистина ли смяташ, че това не е било подготвено от някъде. Добре може да не е било левскарска пропаганда, защото не вярвам, че нормалните левскари не са искали да играем на световното, но беше пропаганда насочена към тях, защото единствено разделението "Левски"-"ЦСКА" можеше да породи тоновете помия, които се изхвърлиха по един човек след едно чудесно начало и една загуба, която той трудно можеше да предодврати.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 17 авг 2006, 21:48

ти си йезуит... няма да обсъждам с теб каквото и да било...
казваш нещо, аз ти казвам, че не е вярно, а ти ме оборваш с "не съм казал подобно нещо..." :shock: :shock: :shock:

справка: върни се на последния си пост, в който не си номерирал въпросите, по които спорим...
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
brighton rock
Мнения: 579
Регистриран на: 17 мар 2006, 00:53

Мнениеот brighton rock » 17 авг 2006, 22:48

Real_Madrid_Slavia написа:
emevev написа:...При 3:1 с Малта сектор "Б" и лявата част на сектор "В" (тази, която е до "Б") скандираше името на Стоичков и колкото и сега да го отричате това е факт...


може. но аз не помня такова нещо...

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 17 авг 2006, 23:02

Wallace написа:Оттои, ако някой ти каже такива неща за партийната линия и играчите в ЦСКА не му вярвай - всичките са ваше собствено п-роизводство и Жеков, Младенов, Стоичков, Пенев, Никодимов, братята Димитрови, Иван Колев, Никола Цанов и куп още са направили първите си стъпки на Червено знаме...
Кой се осмелява да каже такова нещо за най-великия-футболен-клуб-на-света... за този клуб или добро или нищо (Понеже Черепа натам е подакарал нещата)...
Отка сега ще ти направя един подарък... чакай малко

А ти случайно да не си мислиш че Аспарухов е бил безпартиен ....??????????????????????????????????????????????//
ЦСКА

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 авг 2006, 23:41

emevev написа:ти си йезуит... няма да обсъждам с теб каквото и да било...
казваш нещо, аз ти казвам, че не е вярно, а ти ме оборваш с "не съм казал подобно нещо..." :shock: :shock: :shock:

справка: върни се на последния си пост, в който не си номерирал въпросите, по които спорим...


По-добре цитирай, мойте постове си стоят. това, че ти се иска да съм казал нещо, не означава, че съм го казал. Съжалявам, за което!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 18 авг 2006, 09:35

Real_Madrid_Slavia написа:
emevev написа:ти си йезуит... няма да обсъждам с теб каквото и да било...
казваш нещо, аз ти казвам, че не е вярно, а ти ме оборваш с "не съм казал подобно нещо..." :shock: :shock: :shock:

справка: върни се на последния си пост, в който не си номерирал въпросите, по които спорим...


По-добре цитирай, мойте постове си стоят. това, че ти се иска да съм казал нещо, не означава, че съм го казал. Съжалявам, за което!

Абе спри се с тия цитати бе :evil: То един километър цитат :shock:
АКЪЛ СИ ТИ :!: :x И тук ли намерихте да се карате :?:

Потребителски аватар
Cobster
Мнения: 376
Регистриран на: 10 авг 2006, 10:46

Мнениеот Cobster » 18 авг 2006, 09:43

Sportal.bg написа:Крилото на Ерджъйеспор Здравко Лазаров не получи повиквателна за националния отбор за европейската квалификациите с Румъния на 2 септември и със Словения на 6 септември. Електричката изненадващо изпадна от списъка на Христо Стоичков, след като беше неизменно в тима през изминалия квалификационен цикъл за СП 2006. В листата с „чужденците” са Валери Божинов и Чавдар Янков, за които се говореше, че могат да подсилят младежите за двубоя с Хърватия на 3 септември.

„Чужденците” на Христо Стоичков:
Димитър Иванков (Кайзериспор)
Радостин Кишишев (Чарлтън)
Стилиян Петров (Селтик)
Чавдар Янков (Хановер)
Георги Пеев (Динамо К)
Благой Георгиев (Цървена звезда)
Зоран Янкович (Далиен)
Мартин Петров (Атлетико М)
Димитър Бербатов (Тотнъм)
Валери Божинов (Ювентус)
Светослав Тодоров (Портсмут)


Коментирайте... Всички, които не искахте да ги вика, ги е викнал :D
Our days are never coming back...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта