КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2006, 09:55

Е затова трябва да се пита В.Златев само той може да отговори на този въпрос но като се позамисля като изключим Барчовски и донякъде Дарин Великов нямаме кой знае какви трениори в Б.Г, така че .............
ЦСКА

Потребителски аватар
Мечо Пух
Мнения: 51
Регистриран на: 12 яну 2006, 14:18

Мнениеот Мечо Пух » 01 фев 2006, 11:15

Не смятайте Барчовски за треньор:)
това, че много говори, не означава, че е добър треньор . . .

най добрия български треньор си е Петко Маринов, но за жалост го изгониха при жените:)
Пей, хей! За живота на Мечето! Пей, хей! За живота на Мечето!
Нямам грижа вей ли, или сняг вали, щом тумбакът ми е пълен с мед! Нямам грижа дали мръзне, или се топи, щом муцуната ми е потънала във мед!
Пей, хей! За Мечето!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 фев 2006, 11:57

Не съм съгласен. Барчовски е най-добрият бг треньор. оказа го като ни класира на Европейското и после на самото Европейско. Ако разполагаше с малко по-голям потенциал можехме да направим и нещо повече. Под негово ръковдоство ЦСКА миналата година е опъна здраво на ЛА и им беше реална конкуренция. Тити не е слаб треньор, но има много пропуски и то най-вече теорията му куца. Петко Маринов е бездарник.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2006, 10:14

и АЗ СЪМ ДОЛУ-ГОРЕ НА ТОВА МНЕНИЕ А БИХ ДОБАВИЛ И ПЕТКО ДЕЛЕВ НО НЕГОВАТА ЗВЕЗДА ЩЕ ИЗГРЕЕ СЛЕД 2-3 ГОДИНИ :wink:
ЦСКА

ubah
Мнения: 14
Регистриран на: 24 яну 2006, 16:13
Контакти:

Мнениеот ubah » 08 фев 2006, 14:12

Чух, че щяло да има ниакакъв bigbrother с известни личности. Идеалниа човек за там е Тити, хем ще оттървем баскетбола от този паразит, хем ще се позабавлявамв добре:)

Потребителски аватар
MonkaTa
Мнения: 106
Регистриран на: 01 апр 2006, 08:43
Местоположение: Някъде там
Контакти:

Мнениеот MonkaTa » 03 апр 2006, 22:47

Тити е велик :D

Потребителски аватар
spunk
Мнения: 77
Регистриран на: 15 мар 2005, 21:33
Местоположение: Бира, Бой, Ебане, Ой!
Контакти:

Мнениеот spunk » 18 апр 2006, 13:41

Хах Тити как се беше зачернил за мача на звездите :lol:
Тоя човек е направо луд :)
Ако изборите променяха нещо щяха да ги забранят

http://alcohooliganska.hit.bg/

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 04 май 2006, 21:21

ИНТЕРЕСНО МНЕНИЕ ЗА ТИТИ ОТ ЕДИН НЕГОВ ФЕН :

Тоя същият дебил на снимката правеше свирки на Георги Илиев та дори щеше да става и треньор на футболния отбор на Локо Пд.Няма да му забравя мазната мутра на погребението на тоя бандит как само лееше сълзи за своя господар.Няма праг който Тити да не е излизал.Няма място за такъв идиот нито в баскетбола нито в спорта нито в Левски нито където и да било.Може би само в ЦСКА.Нали като малък е спал на Армията.Забавен бояджия.Като потекоха парите от Чорни бързо смени цвета нещастна робска душо.Тоя и за клоун не става

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 04 май 2006, 21:37

важното е, че е въпрос на време тити да се върне в левски.и мачкането да започне отново 8)

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 04 май 2006, 21:50

otto написа:ИНТЕРЕСНО МНЕНИЕ ЗА ТИТИ ОТ ЕДИН НЕГОВ ФЕН :

Тоя същият дебил на снимката правеше свирки на Георги Илиев та дори щеше да става и треньор на футболния отбор на Локо Пд.Няма да му забравя мазната мутра на погребението на тоя бандит как само лееше сълзи за своя господар.Няма праг който Тити да не е излизал.Няма място за такъв идиот нито в баскетбола нито в спорта нито в Левски нито където и да било.Може би само в ЦСКА.Нали като малък е спал на Армията.Забавен бояджия.Като потекоха парите от Чорни бързо смени цвета нещастна робска душо.Тоя и за клоун не става

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


АЗ де да знам...Прилича ми на нещо, но не мога да се сетя кой се изказваше в същия дух... :roll: :roll: :wink:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 07 май 2006, 11:18

да,да ,да мястото на Пипи е в левски .... :roll:
ЦСКА

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 май 2006, 08:38

Отка не бива да забравяте Тити на кой отбор е юноша и къде е ял хляб преди да започне с треньорска кариера...
Изображение

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

Мнениеот gizo » 09 май 2006, 11:42

Асен си може и да е така, обаче важно е с кой отбор се идентифицира сега или хайде последните 10-15 год.Аз също не го харесвам ако искам шут ще отида на цирк или ще гледам Парламент .
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 09 май 2006, 17:34

Wallace написа:Отка не бива да забравяте Тити на кой отбор е юноша и къде е ял хляб преди да започне с треньорска кариера...


ДРЕМЕ МИ НА ..... ЗНАЕШ :lol: :lol: :lol: ТОЙ И КОЛОВАТИ :? Е ЮНОША НА СЪЩИЯТ ОТБОР АМА ПОНЕЖЕ Е "умен" :lol: :lol: :lol: ВИЖ ГО ДОКЪДЕ СТИГНА :lol: :lol: КОЕТО Е НОРМАЛНО БЕ :wink: ЗА ВАС :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 149
Регистриран на: 25 окт 2006, 15:07
Местоположение: Sofia

Мнениеот Vladislav Tonev » 27 окт 2006, 13:35

Тити е велик!!!!!!!!! Краино време е да си намери нова работа, а не да говори за политика при Слави!!!!!!!
Топчо - завинаги един от нас


Върни се в “Баскетбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron