ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Игри!
Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот itsoVIII » 24 май 2010, 08:38

благодаря ви :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:

Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот bluehope » 26 май 2010, 12:07

Предполагам, че е въпрос на време да се пусне игра "Световно първенство по футбол ЮАР 2010", нали?

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот marto » 26 май 2010, 12:13

vill_1 написа:п.п.-В рубриката "Очаквайте" ще спомена,че след 2/3 седмици почивка започва играта за Световното първенство с по-интересен регламент и награди!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот itsoVIII » 26 май 2010, 17:51

Batkoto написа:какви ще бъдат наградите ..две бали сено от шуменската мера :qipag: :qipag: :qipag:

Преработена, направена на течност, бива :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: 'Аресва ми :qipbo: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот drvasko98 » 12 юли 2010, 13:38

До началото на новия сезон след около 1,5 месеца имате думата за мнения и предложения по системата на точкуване.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот vill_1 » 12 юли 2010, 13:41

Предлагам предварителни прогнози за отборите,които продължават от групите като за начало. :qipad:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот drvasko98 » 12 юли 2010, 17:59

Играй предварителните кръгове при букитата и така ще можеш да дръпнеш напред наистина, щом си толкова добър.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот Христолов » 12 юли 2010, 18:58

Batkoto написа:че защо не пускате мачове от предварителните кръгове.. ще мога да дръпна напред в класирането още в четвъртък :qipap:

ако дърпаш както в играта за световното, трябва да ти пуснем 3 бонус кръга само за да си в средата на таблицата :qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот Христолов » 12 юли 2010, 19:24

ми да беше играл, кой ти пречи.

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот bluehope » 13 юли 2010, 10:22

drvasko98 написа:До началото на новия сезон след около 1,5 месеца имате думата за мнения и предложения по системата на точкуване.


Ако правилата са тези от първият пост в темата, мога да кажа че са добре измислени и горе-долу справедливи. Някои предложения за изменения от мен:
- точния резултат във фазата на елиминациите да се точкува със. - така да се запази стъпката от 2 пункта в този етап, но не е толкова важно - ако сте свикнали с 8т. - ОК;
- познаването на победителя при двойките в етапа на директна елиминация да носи ., а не 5т. Съображенията ми за това са същите изложени в играта за Световното първентство, а именно, че шанса за познаване не е никак малък - 50%. При сегашната система на точкуване ако познаеш знака в двата мача получаваш 6т., а победителя в двубоя - 5т., което е почти еднакво като точки, а първото ми се струва доста по-трудно;
- може да се въведе предложеното от Вилката, но с малко по-различен вариант - да се познават класиралите се на първите две места отбори в групите, т.е. класиралите се занапред (предлагам да не разводняваме с 3-ия в групите на ШЛ, който продължава в Лига Европа). Тук да няма деление на първи и втори в групата, а да се посочват двата продължаващи обора, като познаването на всеки да носи . Няма резон да познаваме 1-я и 2-я, и то с различно точкуване в полза на първия. Според мен познаването на втория отбор в групата дори е по-трудно, защото при този дирижиран жребий обикновено в груповата фаза си има явен фаворит - посочваме два отбора и толкоз;
- нека да се играят и мачовете от предварителните кръгове, започващи от днес - могат да се изберат по 12 мача от двата турнира. Доводи за това - 1)така ще можем да играем и на мачовете на бълг. отбори, 2)загряли сме от Световното 3) лятото е по-спокоен сезон от гледна точка на служебните задължения и може да се отделя повече време за такива игри. За да има някаква справедливост предлагам точките да са като в груповата фаза, като на края на предварителните кръгове да се умножат по коеф. 0,5. Пример: ако натрупаш 60т., продължаваш в груповата фаза с 30т., ако имаш 61т. - продължаваш с 31т. (закръгляваме на по-голямото). Ако искате коеф. може и да е по-малък. Така мнозинството от участниците, които се включват от фазата на групите ще могат да наваксат.

Не ми е много ясно и защо познаването на знака "X" се точкува повече. Чисто теоритично шанса за един от трите знака е еднакъв преди началото на мача, а и при букмейкърите коеф. за Х е най-голям, ако мача е дерби, иначе - не.

Всичко това е мое мнение и предложения - и да не се вземат предвид, аз пак ще участвам в играта. Уважавам труда и постоянството на тези, които ги организират.

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот raikoonen » 13 юли 2010, 13:09

Аз съм против,да прогнозираме предварителните кръгове.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот drvasko98 » 13 юли 2010, 17:14

Предварителните кръгове няма да бъдат прогнозирани, защото:

1. Мачовете са през 5 дни на практика и доста редовни участници /включително и шефа на играта 8) / биха пропуснали кръг или кръгове, което би довело до спад на интерес към основната схема.

2. Голяма част от отборите са неизвестни и прогнозите биха имали съвсем тотохарактер

3.Правя реверанс и към Ани и се надявам и Магнолия да участва и тази година. Не мисля, че трябва да затруднявам дамите с двубои като Хафнафьордур-Мариехамн :qipag:

Другите предложения на Вилката и Блухоуп вероятно ще бъдат приети, напълно или отчасти. Като това да се прогнозират отборите, които ще продължат напред. Има известно основание и да се намали точкуването за познат победител в дадена двойка, макар че в напрадналите фази съвсем не е толкова лесно да се познае победителя.
Х е оценен повече, за да се стимулира разнообразието на прогнозите и защото наистина се познава най-трудно и е най-рядко срещания знак. Това няма да го променя.
Очаквам и други изказвания :qipad:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот vill_1 » 13 юли 2010, 20:58

3.Правя реверанс и към Ани и се надявам и Магнолия да участва и тази година. Не мисля, че трябва да затруднявам дамите с двубои като Хафнафьордур-Мариехамн :qipag:

Мазник! :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
:qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот annysy » 13 юли 2010, 23:16

vill_1 написа:
3.Правя реверанс и към Ани и се надявам и Магнолия да участва и тази година. Не мисля, че трябва да затруднявам дамите с двубои като Хафнафьордур-Мариехамн :qipag:

Мазник! :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
:qipaz:

:qipaz: :qipap: Магнолия вероятно е наясно, ама аз определено такива имена като на тези 2та отбора, които признавам си сричах, докато нацеля как се произнасят, хич не съм и чувала..я с по-простички, дето ги дават по новините, че поне да им знам имената...мн лошо вървя в тази игра, никаква купа няма да взема :qipam: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ИГРА ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ

Мнениеот bat_jori » 14 юли 2010, 19:29

Ани Дъндоук говори ли ти нещо ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Игри и забавления”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron