МАРИЯ ШАРАПОВА

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 24 юни 2008, 20:42

Гледах последните няколко гейма. Останах доволен,като видях,че е направила едва 3 двойни грешки за цял мач. :qipbp: :qipbp: :qipbp:. Стабилно в 2 сета спечели. Дано продълажва да потдържа нивото на сервиза си.
А Екипа и стои зашеметителнооооооо :qipbo: :qipbo: :qipbo:

Успех и в следващият мач. :qipay:
    Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: Wimbledon 2008

Мнениеот Your new lover » 24 юни 2008, 20:49

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
    Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 24 юни 2008, 20:58

В четвъртЪк играе с/у Кудриавцева,с нея играха миналата година на Роланд Гарос и Мария печели в 2 сета. :qipad:

Новите и обеци от Тифани, тоя пЪт са наблегнали на диамантите :oops:

Изображение

Искам и аз такава тенискаааа :qipab:

Изображение
    Изображение

Потребителски аватар
wimbly
Мнения: 1029
Регистриран на: 04 май 2006, 00:55

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот wimbly » 26 юни 2008, 13:54

Молбата на тенисистката Мария Шарапова да носи руското знаме на откриването на Олимпийските игри в Пекин бе отхвърлена.

„Тя искаше да е носител на знамето, но аз препоръчах да не й го дават“, заяви президентът на Руската федерация по тенис Шамил Тарпишчев. „Не искам тя да прекара 3 или 4 часа в жегата, докато чака тръгването си на церемонията по откриването. Искаме да бъде свежа и отпочинала за мачовете си“, посочи той. Шарапова, която в момента е втора в световната женска тенис-ранглиста, реши да не живее с останалите състезатели в Олимпийското село. Според Тарпишчев тя е обяснила, че там е много шумно, а тя се нуждае от пълна почивка между отделните двубои. Елена Дементиева, която има сребърен медал от Олимпийските игри в Австралия през 2000 г., също е отказала да остане в Олимпийското село. „Това не е проблем за нас. Ще им запазим стаяв хотел. Проблем може да бъде трафикът и транспортът от хотела до кортовете и обратно“, каза Тарпишчев.
Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 26 юни 2008, 13:57

ЕЙ как мислят за Маша :qipbo: :qipbo: Тея нещастни англичани да вземат пример и да спрат да слагат Мария на други кортове освен централният. :qipaq: :qipaq: Успех ДнесКааааааа :qipbp:
    Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот blazev1992 » 26 юни 2008, 19:39

:shock: Маша отпадна без никаква съпротива.Странно,втори подред турнир играе доста слабо.
Шарапова няма да спи в олимпийското село
Първата и третата ракети на Русия при тенисистките Мария Шарапова и Елена Дементиева отказаха да живеят в олимпийското село по време на Игрите в Пекин. Президентът на Руската федерация по тенис Шамил Тарпишчев съобщи, че двете са поискали да не бъдат настанявани в олимпийското село.

"Двете заявиха, че след тежките мачове от турнира ще им е нужно повече спокойствие за възстановяване. В олимпийското село ще е прекалено шумно. Заради това ще отседнат в хотел. Това ще създаде за двете допълнителни проблеми с транспорта, но те държат да са настанени отделно", заяви Тарпишчев.

Както е известно, в Пекин Русия ще бъде представена при жените и от Светлана Кузнецова, Динара Сафина, Елена Веснина и Вера Звонарева. При мъжете в олимпийския отбор са Николай Давиденко, Михаил Южний, Игор Андреев, Дмитрий Турсунов и Игор Куницин.

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 26 юни 2008, 22:12

Рускинята Мария Шарапова, която отпадна във втория кръг на „Уимбълдън” от своята сънародничка Ала Кудрявцева, заяви след края на мача, че в днешния ден късметът не е бил на нейна страна.

Третата в основната схема, която загуби с 2-6, 4-6, сподели след изненадващата си загуба на Корт номер 1: „Изглежда, че днес не бе моят ден! Тя просто направи нещата, които аз не успях. Ала нямаше какво да губи и рискуваше често. Тя сервираше по-добре, а освен това ретурите й бяха доста по-опасни, а на трева тези елементи са от голямо значение. Бях доста напрегната, не знам защо. Май ще трябва да попитам самата себе си. Не играх своята си игра и дадох на моята съперничка да контролира играта. Но какво да се направи, когато играта не ти върви, ти губиш. Това се случва често, особено срещу съперничка, която няма какво да губи. Това момиче може да не е печелила турнир, но ме победи и това е голям успех за нея. Загубите са винаги разочароващи, но в тази игра има само един победител, а днес това не бях аз. Имам достатъчно опит и знам, че животът продължава. Има и по-лоши неща от една загуба, дори и тя да бъде на „Уимбълдън".


Кудрявцева пък показа прекрасен тенис и постигна най-голямата си победа, тъй като това бе едва втората й победа на сингъл в Лондон.



Маше Машее, да се стягаш,че последните 2 турнира големи издънки. Дано на олимпиядата да са по-добре нещата.
    Изображение

Потребителски аватар
dimi
Мнения: 266
Регистриран на: 11 сеп 2006, 14:26

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот dimi » 27 юни 2008, 10:58

Шоково отпадане! #-o Изглежда Маша прекали с почивките между турнирите. Би било добре да играе по-често, хем да ни радва с присъствието си, хем да не излиза от ритъм, както се получи сега. А и да трупа точки за ранглистата.
Тази година най-важно е да се спечели титлата от олимпиадата, защото такъв шанс се отдава само веднъж на 4 години.
Не спори с глупака! Първо ще те свали до нивото си и после ще те победи с опит!

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 27 юни 2008, 17:12

По някога копието става по добро и от оригинала но не и в тоя случай. :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Изображение
    Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот blazev1992 » 27 юни 2008, 20:07

Това ми звучи като спор на тема : ИДЖ,между Реал и Барса е.Феновете на Барса са джентълмени,а на Реал не са.
и още нещо - ИДЖ не се става - или се раждаш такъв или просто не си.

Та това за простолюдието звучи по същия начин. :qipag:
Шарапова: Нямах ден, Кудрявцева беше по-добра
20-годишната рускиня Алла Кудрявцева разби надеждите на сънародничката си Мария Шарапова за втора титла от Откритото първенство на Великобритания по тенис, като я победи с 6:2, 6:4 за 1 час и 24 минути. Кудрявцева е №154 в световната ранглиста и играеше за втори път в Лондон.

Московчанката постигна два пробива - в петия и осмия гейм и затвори първата част. Втората част беше по-равностойна, но след размяната на по два пробива се стигна до заключителния десети гейм. В него Кудрявцева, чийто баща е състезател по класическа борба, спечели подаването на бившата номер едно в света и взе сензационно мача. Шарапова направи 8 двойни грешки и общо 22.

„Днес определено не беше моя ден. Алла правеше всичко по-добре от мен. Тя показа доста по-добър тенис, отколкото аз. По-силно удряше по топката, добре сервираше и показа отличен ретур. Когато не върви играта ти, съперник просто се възползва от това, което в дадения случай и направи Кудрявцева“, призна Маша след срещата.

Бившият финалист на Wimbledon Анди Родик последва съдбата на рускинята и отпадна. Янко Типсаревич надигра американеца с 6:7, 7:5, 6:4, 7:6.

Казаха причината за отпадането на Маша и още един тенисист:предната вечер са се напили и след това нямат спомени за случилото се. :roll: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
wimbly
Мнения: 1029
Регистриран на: 04 май 2006, 00:55

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот wimbly » 27 юни 2008, 20:10

ама видя на АО като бяха разделени кво стана, а 8)
Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 28 юни 2008, 14:15

След лудият Уимбълдън,отново идва модата на розовият цвят. :qipbp:

Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
    Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 30 юни 2008, 20:46

Тук можете да видите новата реклама на Маша за камерите canon :qipad:

http://www.mariasharapova.com/canon/

Уникално е измислено,ама кучето и изглежда сериозно надебеляло? :qipbl:
    Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот blazev1992 » 30 юни 2008, 22:38

:shock:
Изображение
:qipbk:

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: МАРИЯ ШАРАПОВА

Мнениеот Your new lover » 30 юни 2008, 22:39

blazev1992 написа::shock:
Изображение
:qipbk:


Нарочно ли го правиш?
    Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron