Фенклуб Рафаел Надал №35

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот glory » 18 юли 2014, 19:15

Така си е, Весе. :qipad: А казва, че е фен на Гришо пък и в неговата тема не се вясва много-много. Сигурно скоро ще си признае, че е верен почитател на Рафа, иначе защо не пропуска нищо свързано с него. :qipag: Съмнявам се, че е гледал повече мачове на Фед, Джоко и Гришо взети заедно, отколкото на Рафа.
Последна промяна от glory на 18 юли 2014, 19:17, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот Vesela Taneva » 18 юли 2014, 19:17

Ето, какво ти казах аз! Рафа та Рафа!! :D

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот glory » 18 юли 2014, 19:18

Ами Рафа си му е на сърце, какво да го правиш човека. :qipag: То е ясно, нали и Кафелников беше казал, че и Фед и Джоко взети заедно нямат и половината от харизмата на Надал.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот saretta_ » 18 юли 2014, 19:21

Не си заслужава да пиша в темата на Григор. Просто няма фенове в този форум. Където трябва....пиша за него. Разбира се, че нямат неговата харизма. Как само си бърка в ****, ммм, чудесна харизма!

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот glory » 18 юли 2014, 19:37

Ха, до там ли падна? :oops: Измисли нещо по-остроумно. Не е нужно да проявяваш злоба. Аз не обиждам Федерер. Да, не го харесвам като тенисист, стилът му не ми допада, но не го обиждам. Човекът не ми е направил нищо, за да го мразя. Едва ли и на теб Надал ти е направил нещо, за да проявяваш чак такава неистова омраза.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот saretta_ » 18 юли 2014, 19:42

Да съм паднал? Че лъжа ли казвам? :qipag: Ти като най-малката в този форум...не ти отива така да говориш! :qipag:


Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот saretta_ » 18 юли 2014, 19:57

Наистина трябва да му спрат водката.....на този плондир. Смешник си беше като тенисист, смешник е и като анализатор. :qipbj:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот PyyHu » 18 юли 2014, 20:02

glory написа: Федерер. Да, не го харесвам като тенисист, стилът му не ми допада.


И кое по-точно в стила му на игра не ти допада ?Федерер е един от най-завършените тенисисти.В момента единствено Григор се доближава до неговия стил, но няма да достигне върховете, които Федерер достигна.Роджър се утвърди като един от най-добрите тенисисти на всички времена, а който не му засвидетелства уважение ... е може да се каже, че този човек не разбира нищо от тенис.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот saretta_ » 18 юли 2014, 20:17

Казаха ли ти го...glorya? :qipag:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот glory » 18 юли 2014, 20:20

PyyHu написа:
glory написа: Федерер. Да, не го харесвам като тенисист, стилът му не ми допада.


И кое по-точно в стила му на игра не ти допада ?Федерер е един от най-завършените тенисисти.В момента единствено Григор се доближава до неговия стил, но няма да достигне върховете, които Федерер достигна.Роджър се утвърди като един от най-добрите тенисисти на всички времена, а който не му засвидетелства уважение ... е може да се каже, че този човек не разбира нищо от тенис.


Отново типичната арогантност на федерерофилите: "Ако не харесваш Федерер, значи си идиот. Целият свят е длъжен да приеме моето експертно мнение, защото само аз разбирам от тенис."
Е, примири се, не всички на тоя свят припадат пред "Божествения" Роджър. Харесвам нетрадиционните удари на Надал, а играта като по учебник на Федерер ми е скучна. За мен играта на Надал е красива, а не тази на Федерер. И, какво сега? Ще ми забраниш да гледам тенис ли?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот saretta_ » 18 юли 2014, 20:23

Играта на блъскача....красива. :qipap: :qipbj: :qipag: Анекдота на годината. :qipag: :qipbj: :qipap: Ако го напишеш това във форум за тенис...ще си умрат от смях хората. :qipag: :qipbj: :qipap:

Признай се, че ненавиждаш Федерер, защото е с повече успехи от Нандро. Ще ти олекне. :qipag:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот glory » 18 юли 2014, 20:35

Като, че ли Надал си няма достатъчно фенове по света. Пука ми какво ще кажат някои си световнонеизвестни комплексирани човечета, които пишели в тенис форуми и не харесвали Рафа. :qipag: Да не би живота ми да зависи от тези обречени на вечна анонимност посредствени хорица? Или вие с РууНи си въобразявате, че като ме обиждате ще си променя мнението и ще спра да харесвам Рафа и ще заобичам Федерер? :qipag: Как ли пък не. Аз решавам какво да харесвам и какво - не.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот saretta_ » 18 юли 2014, 20:43

Къде видя да те обиждаме? Много па си обидчива. :qipae:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал №35

Мнениеот glory » 18 юли 2014, 20:56

saretta_ написа:Къде видя да те обиждаме? Много па си обидчива. :qipae:


Ами обида си е, щом ми забранявате да имам собствено мнение и ми налагате вашето. :qipae:
Защо въвеждате двойни стандарти. И Надал се утвърди като един от най-добрите тенисисти в цялата история, пък аз не виждам вие да му оказвате необходимото уважение. Значи в тоя ред на мисли, вие също не разбирате от тенис. Обаче да сте видели някой фен на Рафа в темата на Федерер да ви изнася лекции какво да харесвате и какво - не.
ИзображениеИзображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron