Фенклуб Рафаел Надал 34

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 26 ное 2013, 17:39

saretta_ написа:Не ми преподавай статистически урок по тенис. :wink: Тенис гледам над 15г....така че съм наясно с всички възможни статистики.
Като ти чета писанията, ВеселКа ще се окаже най-обективната фенка на метиса. #-o
Такива като Джокович ?! Усещаш ли се, че говориш за абсолютния номер 1 през последните 3 сезона. :roll:

Няма да успееш да внесеш интрига в нашите отношения с Глори!Не знам за последните три сезона ,но сега е №2 и трие гърба на №1,неговия КРАЛ!!!
Това за статистиката....Представи си мач Рафа /Фед.Публиката си припомня статистиката на Фед и... гледа как "оня метис,момчето от острова " го бие,не веднъж а цели 22 пъти!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 17:44

Vesela Taneva написа:Няма да успееш да внесеш интрига в нашите отношения с Глори!Не знам за последните три сезона ,но сега е №2 и трие гърба на №1,неговия КРАЛ!!!
Това за статистиката....Представи си мач Рафа /Фед.Публиката си припомня статистиката на Фед и... гледа как "оня метис,момчето от острова " го бие,не веднъж а цели 22 пъти!


Интриги да всявам ?! :qipag: Аз те давам за пример, ти за интриги ми говориш.Нандролона след 2,5 г. пауза....пак се завърна като номер 1.
Федерер е извънземен, испанеца е на светлинни години след него.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 26 ное 2013, 17:55

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Няма да успееш да внесеш интрига в нашите отношения с Глори!Не знам за последните три сезона ,но сега е №2 и трие гърба на №1,неговия КРАЛ!!!
Това за статистиката....Представи си мач Рафа /Фед.Публиката си припомня статистиката на Фед и... гледа как "оня метис,момчето от острова " го бие,не веднъж а цели 22 пъти!


Интриги да всявам ?! :qipag: Аз те давам за пример, ти за интриги ми говориш.Нандролона след 2,5 г. пауза....пак се завърна като номер 1.
Федерер е извънземен, испанеца е на светлинни години след него.

Завърна се и вас ви обзе ...амок!
:qipap: Какъв извънземен е Фед!?Я се поправи!Неговият ЧРД е направо КОЛЕДА!! :roll:
Сега сериозно:Рафа има титли на ВСИЧКИ настилки.Това титли от ГШ,Мастърси и тн.на трева и хард ти за нищо ги нямаш!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Ich_Will_ » 26 ное 2013, 17:57

saretta_ написа:Много си агресивна ! Вземи пример от Веселка, и се дръж като възпитано момиче. :wink:


Заслужаваш Мери и Яра да ти се изтърсят едновременно да видим дали glory е агресивна :qipap: Държиш се не като фен на Федерер или Григор, а като хейтър на Надал. Омразата ти към испанеца е по-голяма от моята към Анди Мъри.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 18:05

Ich_Will_ написа:
saretta_ написа:Много си агресивна ! Вземи пример от Веселка, и се дръж като възпитано момиче. :wink:


Заслужаваш Мери и Яра да ти се изтърсят едновременно да видим дали glory е агресивна :qipap: Държиш се не като фен на Федерер или Григор, а като хейтър на Надал. Омразата ти към испанеца е по-голяма от моята към Анди Мъри.


Чакам ги с нетърпение...въпросните личности.Никога не съм крил...чудовищната омраза към манЪкореца. :twisted:
И ти ли си девойка ?! :shock: #-o Поне си фенка на Матьо. :qipag:
Последна промяна от saretta_ на 26 ное 2013, 18:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 18:07

Vesela Taneva написа:Завърна се и вас ви обзе ...амок!
!


Честно казано....очаквах да играе квалификации на US OPEN 2013 . :qipag: За мое нещастие, нещата се развиха малко по-различно. :evil:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 26 ное 2013, 18:15

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Завърна се и вас ви обзе ...амок!
!


Честно казано....очаквах да играе квалификации на US OPEN 2013 . :qipag: За мое нещастие, нещата се развиха малко по-различно. :evil:

Излиза ,че твоето нещастие е нашето щастие!? :D
Какви квалификации,той беше носител на титлата!После я спечели втори път!Терзания и мъки за теб,но това е !

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Ich_Will_ » 26 ное 2013, 18:25

saretta_ написа:
Ich_Will_ написа:
saretta_ написа:Много си агресивна ! Вземи пример от Веселка, и се дръж като възпитано момиче. :wink:


Заслужаваш Мери и Яра да ти се изтърсят едновременно да видим дали glory е агресивна :qipap: Държиш се не като фен на Федерер или Григор, а като хейтър на Надал. Омразата ти към испанеца е по-голяма от моята към Анди Мъри.


Чакам ги с нетърпение...въпросните личности.Никога не съм крил...чудовищната омраза към манЪкореца. :twisted:
И ти ли си девойка ?! :shock: #-o Поне си фенка на Матьо. :qipag:


Виждам, че си яко проницателен :qipbm: :qipbe: И да, девойка съм. Изглежда не си поглеждал другите мнения, та за това ти е доста странно. И да, нека дойдат. Ще са ми интересни споровете между вас тримата.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 18:31

Vesela Taneva написа:Какви квалификации,той беше носител на титлата!После я спечели втори път!Терзания и мъки за теб,но това е !


Носител на титлата ? Може, ама през 2010 г. :^o И за теб ще дойдат мъките, още в Австралия почват. :P

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 18:32

Ich_Will_ написа:Виждам, че си яко проницателен :qipbm: :qipbe:


Усещам, че и на теб едва ли ще съм ти слабост. :oops:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот annysy » 26 ное 2013, 21:55

:qipbo: Веси, бравос за темата! :qipaz:
Да ни е здрав Рафа, пък всичко останало знаем, че може да го постигне!

ето от днес
Rafa received 'The best Spanish athlete' Award by Marca.
Изображение

малко в повече ми идва зализаното, ама...нали си е Нашият Рафа ;)

Изображение

Изображение

п.п. извинявам се за блеенето последните дни, но не бях влизала...за сега на първа стъпка почистих малко траш ;) ...после ще мина да видя пак, което не ми харесва, еднолично и диктатурно ще го измета :qipag: имам ГСМ на арменския поп, който иска ще му го пратя ни личен :mrgreen:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Delija » 26 ное 2013, 22:30

glory написа:
Delija написа:Това е шимейл.

Знаеш ли, по принцип не обичам да се заяждам, но ти мина всякакви граници. Разбирам да съм седнала на масата ти, да ме познаваш лично или да съм се отнесла с теб по най-долния начин, за да съм заслужила омразата ти. Но да паднеш чак до там и да отправяш такива обиди, към непознат, значи не си нищо повече от най-добрия приятел на Буридан.



Ти какво си всъщност, тя, той, а може би то ... ??!

И защо, по надаловите, се припозна в думата шимейл, може да съм визирал онова нещо от Балеарските о-ви ??! Или ..... гузен/гузна негонен/а бяга ?!?! :qipag: :qipag:

п.п.: и кой е тоя Буридан, може и да съм го ебал вече, но нямам спомен ??

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Delija » 26 ное 2013, 22:39

annysy написа:
малко в повече ми идва зализаното, ама...нали си е Нашият Рафа ;)


Пълен гей, дори аз, който съм 99% хомосекс .... ъъъ, хетеросексуален, бих го наебал с удоволствие, по-женствен е от Моника Белучи дори.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 22:45

annysy написа:
Изображение


Уникална красота.Трифон Иванов е доста по-симпатичен. :qipag: #-o :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Delija » 26 ное 2013, 22:54

Отдолу сто на сто се прави на триъгълник.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта

cron