Фенклуб Рафаел Надал 34

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 22:58

Мисля, че спада към тази порода - http://www.zooferma.com/andalusian.html

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Delija » 26 ное 2013, 23:16

Абе към нещо друго спада, ама хайде няма да го пускам, че нали Ани е влюбена в мен, да не й развалям впечатленията за иначе божествената ми личност.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 09:11

Браво юнаци!Нищо не ни забавлява повече от .....
Saretta,най-скъпия жребец на света е арабския.Цели торби с пари са плащали за него!Символ на сила,чиста порода,красота и ...истински аристократ!!Все повече започва да ти харесва Рафа нали?!

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 27 ное 2013, 09:22

Delija написа:
Ти какво си всъщност, тя, той, а може би то ... ??!

И защо, по надаловите, се припозна в думата шимейл, може да съм визирал онова нещо от Балеарските о-ви ??! Или ..... гузен/гузна негонен/а бяга ?!?! :qipag: :qipag:

п.п.: и кой е тоя Буридан, може и да съм го ебал вече, но нямам спомен ??

Какво съм аз ли? Ами след като Надал е тенисиста с най-много фенове жени, е ясно че съм жена. А за теб си мислех, че си все още неориентиран, докато не прочетох веднъж какво си мечтаеш да направиш на Джокович, след една негова загуба от Рафа. :qipbj: Сигурно, за да го утешиш. :qipag: А за Буридан, по-точно за приятеля на Буридан, защото Буридан е умрял отдавна, може и да си го направил, щом налиташ на всичко от ... мъжки пол. :mrgreen: Ако не знаеш, приятеля на Буридан е едно известно ... магаре. :lol: Не си ли чувал за Буридановото магаре? :qipag:
П. П. Не бих си позволила да говоря така на друг, да те нарека магаре, и сега да ти кажа и такива неща, но вече не изпитвам никакви угризения дали ще те обидя, защото ти мина всякакви граници. Ти не проявяваш чувство за хумор, ти направо обиждаш по най-груб начин всеки, който не мисли като теб.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Al » 27 ное 2013, 10:16

Дели нещо се е развихрил... :qipbl:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 10:42

Най-добрият мач на 2013 е победата на Надал над Джоко в Монреал!!

http://youtu.be/v3wLq7oBTg4
пп Е,сега някои хора направо ще се гътнат!! :qipbp:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 11:18

Имам чувството, че съм попаднал сред най-умните девойки на планетата.Буридани,ПанЕгирици,Арабски коне.....само не знам на какво се дължи всичко това, на възрастта ли, на книгите ли ?! :qipag: Крайно време е всяка от вас...да си каже годините, и да приложи снимка към тях. :qipbo: Да ви видим що за....умници сте !
От тенис е ясно, че не разбирате. :wink: Най-добрият мач за 2013 г. - Димитров-Джокович 7-6 6-7 6-3 ! :qipay: Веднага след него - Дарси-Надал 7-6 7-6 6-4. =D>

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 11:25

Да,прочетох ти проекто класацията!Не пускай ТОТО!Достатъчно пари профука през сезона !
пп Но ти си жив!?!Бъди жив и здрав и ...мечтай!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 11:40

Напоследък забелязвам, че си леко хаплива към мен ! В началото на моето съществуване в този форум...беше кротка като агне. :qipag: Сега като усети малко подкрепа от приятелките ти...кротката Веселка....се превърна в хапливата и отворена Веселка. :qipag: [-X Имате късмет, че съм виден джентълмен и кавалер, и не ви поставям на мястото ви. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 11:55

saretta_ написа:Напоследък забелязвам, че си леко хаплива към мен ! В началото на моето съществуване в този форум...беше кротка като агне. :qipag: Сега като усети малко подкрепа от приятелките ти...кротката Веселка....се превърна в хапливата и отворена Веселка. :qipag: [-X Имате късмет, че съм виден джентълмен и кавалер, и не ви поставям на мястото ви. :qipag:

Нали затова си допуснат тук!
Господин Б.А.,моят таен план бяхте Вие! :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 12:04

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Напоследък забелязвам, че си леко хаплива към мен ! В началото на моето съществуване в този форум...беше кротка като агне. :qipag: Сега като усети малко подкрепа от приятелките ти...кротката Веселка....се превърна в хапливата и отворена Веселка. :qipag: [-X Имате късмет, че съм виден джентълмен и кавалер, и не ви поставям на мястото ви. :qipag:

Нали затова си допуснат тук!
Господин Б.А.,моят таен план бяхте Вие! :D


И какъв е този таен план ? Да ме пуснеш при вас...за да събудя темата за двойника на Роналдиньо ли ?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 12:39

О,не!Как можа да си помислиш такова нещо! :qipab:
Тази песничка е за теб от всички нас с най-добри чувства:
http://www.youtube.com/watch?v=7rpMPBvw ... 61&index=2
пп Ани ,не я изтривай поне известно време!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 15:23

Честно казано...въобще не ти разбирам каква му е била целта. :qipav: Ако разясниш по-подробно, може би ще ми стане по-ясно ! И ти се отвори да пускаш песни, да не видиш нещо от батко си ! :oops: И аз ще ви поздравя с песен от любимият ви жанр - http://vbox7.com/play:m6601705d1. :qipag: :qipbp:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Delija » 27 ное 2013, 15:59

glory написа:П. П. Не бих си позволила да говоря така на друг, да те нарека магаре, и сега да ти кажа и такива неща, но вече не изпитвам никакви угризения дали ще те обидя, защото ти мина всякакви граници. Ти не проявяваш чувство за хумор, ти направо обиждаш по най-груб начин всеки, който не мисли като теб.


Струва ми се, че нещо сама се вкарваш в някакви филми.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 16:53

Saretta,сега вече наистина ще го закъсаш!Ани мрази чалга повече и от мен.Разкарай този ...боклук докато не е резбрала!По-добре испанския химн пусни.Ако направиш това ,ще спечелиш :qipba: и ще ти простим заблудата!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сашо,сори че ти се бъркам ,но намери си отново чувството за хумор!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron