Фенклуб Рафаел Надал 34

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 16:57

Vesela Taneva написа:Saretta,сега вече наистина ще го закъсаш!Ани мрази чалга повече и от мен.Разкарай този ...боклук докато не е резбрала!По-добре испанския химн пусни.Ако направиш това ,ще спечелиш :qipba: и ще ти простим заблудата!


Ани Сю ли ви е шефката. :qipag: Как ще е боклук, на тази песен цяло лято девойките избухваха в Гранд-а и Night Flight. :qipae:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 17:02

Не съвсем шеф,но тя държи метлата и който не и хареса....отива в коша!Ти забравяш ,че аз ходя на пиано бар и пия Чивъс.
Това е началото на сезона на Рафа:

Турнир Категория Настилка
26.12.2013 - 28.12.2013 Абу Даби, О.А.Е. Демо турнир Хард
30.12.2013 - 05.01.2014 Доха, Катар ATP 250 Хард
13.01.2014 - 26.01.2014 Australian Open Голям шлем Хард
31.01.2014 - 02.02.2014 Франкфурт, Германия* Купа "Дейвис" Хард в зала
10.02.2014 - 16.02.2014 Буенос Айрес, Аржентина АТР 250 Клей
17.02.2014 - 23.02.2014 Рио де Жанейро, Бразилия АТР 500 Клей
03.03.2014 - 16.03.2014 Индиан Уелс,САЩ Мастърс -Хард

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 17:11

Vesela Taneva написа:Не съвсем шеф,но тя държи метлата и който не и хареса....отива в коша!Ти забравяш ,че аз ходя на пиано бар и пия Чивъс.


Когато не можеш да обориш някой с факти...лесно идва метлата. :wink: Нямам все още кой знае какви наблюдения върху Анабел Сю. :oops: Ще видим за в бъдеще.
Не съм забравил, че ходиш в пиЯно барове.Но това, че пиеш алкохол....веднага ти свали една единица от цялостната ми оценка за теб. :qipag: Добре поне, че не е водка и ракия. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 17:15

Е,не може всички да го карат на ..бъзов сок!Ракия -никога ,каква е тази простотия ,но виж Блъди Мери може понякога.
Какви факти?Твоите факти са мечти за бъдещето.Сега фактите са такива ,приеми го вече и се примири!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 17:19

Генерално казано.....перфектно владееш алкохолните коктейли. :qipag:
Твоя любимец....скоро го чакам да изиграе мач и на Джомолунгма. :qipap:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 17:24

saretta_ написа:Генерално казано.....перфектно владееш алкохолните коктейли. :qipag:
Твоя любимец....скоро го чакам да изиграе мач и на Джомолунгма. :qipap:

Какво против имаш Южна Америка?Ти не знаеш как сме гледали първите му мачове там по цели нощи.Нали заради това се появих в Кафето.Вместо да ровичкам в нета за някой линк ,получавах гледка с добро качество наготово!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Ich_Will_ » 27 ное 2013, 17:32

Гледам сте се разприказвали и за алкохол. Значи seratta_ ще добави една точка към оценката му за мен :qipap: Без алкохол мога да си карам без проблем.
Веси, вярно ли е, че Надал е спечелил награда за спортсменство? :roll:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 17:34

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Генерално казано.....перфектно владееш алкохолните коктейли. :qipag:
Твоя любимец....скоро го чакам да изиграе мач и на Джомолунгма. :qipap:

Какво против имаш Южна Америка?Ти не знаеш как сме гледали първите му мачове там по цели нощи.Нали заради това се появих в Кафето.Вместо да ровичкам в нета за някой линк ,получавах гледка с добро качества наготово!


Като всяка девойка, искаш всичко наготово. :qipap: Нямам нищо против Южна Америка, дори съм ходил в Боливия,Чили и Аржентина. :oops: Бях фен на бразилски тенисист - Флавио Сарета, един от любимите ми футболни отбори е аржентински - Тиро Федерал.Това че не харесвам мургави испанци, не значи, че имам нещо против южноамериканците.Плюс това...испански език=отвратителен език. :evil:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 17:36

Не знам Вил,но щом ти казваш спечелил я е!Всички награди тази година трябва да са за него!Не разбрах защо пробутаха наградата за любимец на публиката на дедо Фед при положение ,че аз гласувах за Рафа! :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 17:38

Ich_Will_ написа:Гледам сте се разприказвали и за алкохол. Значи seratta_ ще добави една точка към оценката му за мен :qipap: Без алкохол мога да си карам без проблем.


90 % от девойките употребяват алкохол, така че.....ще ти добавя 2 т. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 17:43

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Генерално казано.....перфектно владееш алкохолните коктейли. :qipag:
Твоя любимец....скоро го чакам да изиграе мач и на Джомолунгма. :qipap:

Какво против имаш Южна Америка?Ти не знаеш как сме гледали първите му мачове там по цели нощи.Нали заради това се появих в Кафето.Вместо да ровичкам в нета за някой линк ,получавах гледка с добро качества наготово!


Като всяка девойка, искаш всичко наготово. :qipap: Нямам нищо против Южна Америка, дори съм ходил в Боливия,Чили и Аржентина. :oops: Бях фен на бразилски тенисист - Флавио Сарета, един от любимите ми футболни отбори е аржентински - Тиро Федерал.Това че не харесвам мургави испанци, не значи, че имам нещо против южноамериканците.Плюс това...испански език=отвратителен език. :evil:

Къде си ходил?!?Ето откъде си прихванал този латино.....!Боже,направо... :qipah:
Този Сарета сигурно е от периода когато са играли с дървени ракети.Че аржентинците говорят испански,как така фен,а езикът отвратителен.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 17:56

Vesela Taneva написа:Къде си ходил?!?Ето откъде си прихванал този латино.....!Боже,направо... :qipah:
Този Сарета сигурно е от периода когато са играли с дървени ракети.Че аржентинците говорят испански,как така фен,а езикът отвратителен.


Какво латино съм прихванал ?!Ходил съм на доста места....Ла Пас,Сантяго,Тукуман,Сан Хуан и Буенос Айрес. :shock: Флавио Сарета е 80-и набор.Играеше до 2009 г. :wink:
Дразни ме испанския, но за сметка на това....владея отлично португалски ! Любимият ми език. :twisted:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 18:00

Човек на света!
Този Сарета трябва да е бил на дъното на класацията,никога не съм го чувала!Все едно,щом си го харесвал сигурно е имало защо.Не съм като теб,уважавам пристрастията на другите!А и твоите любимци са ...цял вагон!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 27 ное 2013, 18:05

Vesela Taneva написа:Човек на света!
Този Сарета трябва да е бил на дъното на класацията,никога не съм го чувала!Все едно,щом си го харесвал сигурно е имало защо.Не съм като теб,уважавам пристрастията на другите!А и твоите любимци са ...цял вагон!


Чак пък на света. :oops: Сарета беше номер 44 в ранглистата през 2003 г. :wink: Осминафиналист на РГ....отново не показваш тенис знания. :qipag: И аз уважавам пристрастията на другите. 8) Моите любимци не са кой знае колко - Димитров,Сампрас,Сарета и Уейн Артърс.Единствено Григор е действащ тенисист в момента. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 27 ное 2013, 18:25

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Човек на света!
Този Сарета трябва да е бил на дъното на класацията,никога не съм го чувала!Все едно,щом си го харесвал сигурно е имало защо.Не съм като теб,уважавам пристрастията на другите!А и твоите любимци са ...цял вагон!


Чак пък на света. :oops: Сарета беше номер 44 в ранглистата през 2003 г. :wink: Осминафиналист на РГ....отново не показваш тенис знания. :qipag: И аз уважавам пристрастията на другите. 8) Моите любимци не са кой знае колко - Димитров,Сампрас,Сарета и Уейн Артърс.Единствено Григор е действащ тенисист в момента. :wink:

И къде изпусна по пътя Федерер и Джокович?!?Този Артърс,да не е пак някой от твоите номера?Нямам време да ровя за да го търся кой е!Да не е оня със стадиона? :D
Чао г-н Б.А. :qipbr:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта

cron