Фенклуб Рафаел Надал 34

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 17:53

Рафаел Надал-завинаги нашият №1

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 18:15

Delija написа:Ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу, долу, оставка, оставка, оставка .....

Изображение
Поданикът не протестира и бърше гърба на КРАЛЯ,а ти искаш оставка!Трябва да го бутне от трона,но дали ......
И още фото:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 18:22

Това ще бъде годината на края на недоразумението.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 18:23

saretta_ написа:Това ще бъде годината на края на недоразумението.

Добре,тогава ще сменя заглавието!Обещавам!Дотогава..ще го четете на 1ва стр. :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 18:28

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Това ще бъде годината на края на недоразумението.

Добре,тогава ще сменя заглавието!Обещавам!Дотогава..ще го четете на 1ва стр. :D


Ще бъдеш мн тъжна през 2014 г.Обещавам да не те....много. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 18:39

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Това ще бъде годината на края на недоразумението.

Добре,тогава ще сменя заглавието!Обещавам!Дотогава..ще го четете на 1ва стр. :D


Ще бъдеш мн тъжна през 2014 г.Обещавам да не те....много. :wink:

Ще видим кой какво и на кого ...ще прави през 2014! :D
Мачът на Рафа с Лебеда е класиран трети в топ 5 на най-добрите мачове за 2013:
http://youtu.be/v00UAuaQAuA
Прекрасно! =D>

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 19:43

Издигаш се в йерархията на тенискафе, вече почнаха да ревнуват, че общуваш само с мен. :qipaf: И стига си пускала едни и същи снимки на арапахо-то. [-o<

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 20:20

saretta_ написа:Издигаш се в йерархията на тенискафе, вече почнаха да ревнуват, че общуваш само с мен. :qipaf: И стига си пускала едни и същи снимки на арапахо-то. [-o<

За това не знам,но си писах доста с един човек,който се представи като гост.Явно фен на Джоко,но не мрази Рафа.Умен мъж ми се стори и най-важното, търпеливо ми отговаряше.Каква е тази практика в Кафето да се допускат нерегистрирани хора?Както и да е ,опитах се да се покажа по-умна отколкото съм и май човекът ми повярва! :D
Пускам най-хубавото фото.Монархия,това е !
пп Определи го вече Рафа като националност,защото започвам да се обърквам!И какви по-точно снимки искаш?
Някакви ...по?

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 20:58

Vesela Taneva написа:За това не знам,но си писах доста с един човек,който се представи като гост.Явно фен на Джоко,но не мрази Рафа.Умен мъж ми се стори и най-важното, търпеливо ми отговаряше.Каква е тази практика в Кафето да се допускат нерегистрирани хора?Както и да е ,опитах се да се покажа по-умна отколкото съм и май човекът ми повярва! :D
Пускам най-хубавото фото.На него поданикът бърше гърба на КРАЛЯ!Монархия,това е !
пп Определи го вече Рафа като националност,защото започвам да се обърквам!И какви по-точно снимки искаш?
Някакви ...по?


Дали си го заблудила, че си умна? На мен това не ми прави впечатление, важното е девойката срещу мен да е "мръсна" ! :twisted: Щом се разделяме на монархии....нали знаеш какво трябва да бърше перуанеца на Федерер. :wink:
Какви снимки искам ? Искам снимки на девойки. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 21:15

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:За това не знам,но си писах доста с един човек,който се представи като гост.Явно фен на Джоко,но не мрази Рафа.Умен мъж ми се стори и най-важното, търпеливо ми отговаряше.Каква е тази практика в Кафето да се допускат нерегистрирани хора?Както и да е ,опитах се да се покажа по-умна отколкото съм и май човекът ми повярва! :D
Пускам най-хубавото фото.На него поданикът бърше гърба на КРАЛЯ!Монархия,това е !
пп Определи го вече Рафа като националност,защото започвам да се обърквам!И какви по-точно снимки искаш?
Някакви ...по?


Дали си го заблудила, че си умна? На мен това не ми прави впечатление, важното е девойката срещу мен да е "мръсна" ! :twisted: Щом се разделяме на монархии....нали знаеш какво трябва да бърше перуанеца на Федерер. :wink:
Какви снимки искам ? Искам снимки на девойки. :qipag:

"Перуанецът ",въпреки че безкрайно го уважава, е бърсал пода с Федерер!Това е което знам.
Не съм заблудила човека,той позна!Господине,за вашите предпочитания ми е все едно!! :qipao:
Saretta,какъв ФЕН на наш Григор си след като аз отбелязах в темата му ,че победата му над Джоко е в топ 5 на най-добрите мачове за годината! Е, преписах от Кафето ,но има хора,които само тук четат за тенис!
Чао и все пак намери поне една добра дума за моя човек!
Последна промяна от Vesela Taneva на 25 ное 2013, 21:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 21:24

Сашо, :qipap: !!!
Понякога имаш невероятни ...попадения! :qipab:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 21:26

Vesela Taneva написа:"Перуанецът ",въпреки че безкрайно го уважава, е бърсал пода с Федерер!Това е което знам.
Не съм заблудила човека,той позна!Господине,за вашите предпочитания ми е все едно!! :qipao:
Saretta,какъв ФЕН на наш Григор си след като аз отбелязах в темата му ,че победата му над Джоко е в топ 5 на най-добрите мачове за годината! Верно,че преписах от Кафето ,но има хора,които само тук четат за тенис!
Чао и все пак намери поне една добра дума за моя човек!


Федерер - 77 титли, 302 седмици като номер 1, 17 титли от ГШ и 6 титли от Мастърс къп !
Рафаела - 60 титли, 115 седмици като номер 1, 13 титли от ГШ и НУЛА титли от Мастърс къп !


Според теб....перуанеца кое може да му забърше. :roll:

ФЕН номер 1 на Григор ! 8) Тук сте се събрали антибългари, така че не смятам да ви информирам за Григор. :qipag:
Една добра дума ? Палячо ?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 25 ное 2013, 21:31

О,хайде стига с тази статистика!
Защо за Григор повтаряш едно и също ,след като знаеш ,че аз не съм в този категория!Ти не се сети ,но аз се сетих!
Чао!!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 21:37

Vesela Taneva написа:О,хайде стига с тази статистика!
Защо за Григор повтаряш едно и също ,след като знаеш ,че аз не съм в този категория!Ти не се сети ,но аз се сетих!
Чао!!


Как боли от статистиката. :qipag: Колко бързо ти се доспа. :qipbo:
Ти беше в тази категория допреди 1 месец. :wink:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 25 ное 2013, 23:17

И, защо трябва да ни боли от статистиката? :qipag:
На 27 години, на колкото е Рафа сега, Федерер има 13 титли от Големия шлем, т. е. толкова, колкото и Рафа.
Федерер на тази възраст има 162 победи от турнири от Голям шлем, срещу 171 за Рафа.
На 27 години, Федерер е с 57 титли, а Рафа с 60. На 27 годишна възраст - общо 617 спечелени мача за Федерер, срещу 658 за Надал.
През 2008 г., когато е на 27, Федерер завършва годината като № 2, а Рафа през 2013 г., на същата вързаст, като № 1.
Единственото предмиство на Федерер до тук е, че има повече седмици като № 1, но за това пък Рафа става № 1 на 22 години, а Роджър на 23. Освен това Рафа води в преките двубои, както и че по-млад от него направи Кариерен Голям шлем, и за разлика от Роджър има т. нар. Златен Голям шлем, т. е. плюс титлата от Олимпийските игри.
ИзображениеИзображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта

cron